Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Natalatumala napisał:

Tak, jest screen gdzie Sara pisze Esterze, że Mokka jest jebnieta a Estera na to że nie ma się dziwić skoro ją biła a Sara że dziś jej nie biła! (łaskawca) 

Niestety niektóre id/iotki nie wierzą, że screen jest prawdziwy albo jazgoczą, że zwierzęce matki też dają klapsy młodym 😉 Tylko, że między skarceniem od matki, a regularnym laniem z grubej ludzkiej ręki jest różnica.

Edytowano przez dhanya
  • Like 5

Napisano (edytowany)
48 minut temu, dhanya napisał:

Niestety niektóre id/iotki nie wierzą, że screen jest prawdziwy albo jazgoczą, że zwierzęce matki też dają klapsy młodym 😉 Tylko, że między skarceniem od matki, a regularnym laniem z grubej ludzkiej ręki jest różnica.

Zgłasza się idio/tka od zwierzęcych klapsów i odpowiada idio/tce od lania zwierząt. Gdzie jest tam napisane, że Sara regularnie lała tego psa, a nie dawała jej klapsy? Bicie to pojęcie pojemne, zwłaszcza w mowie potocznej.  Nawiasem mówiąc, zwierzęce "klapsy" bywają z naszej perspektywy bardzo brutalne, czasem może się to wręcz wydawać za mocne. Trochę obserwacji.

Edytowano przez Kava
  • Like 2
  • Confused 1

7 godzin temu, meow-bk napisał:

Hejka, nie przepadam za Sara, ale te posty "gdybyscie wiedzialy co ona zrobila" itd. sa meczace. Po co tak pisac jak w dupie sie ma by powiedziec? Jesli to naprawde bylo takie potworne to tym bardziej jakie opory zeby wyjawnic jaka jest naprawde?

I o co chodzi z tym biciem psa? Ciagle widze jakis post, ze niby bila psa, ze jest jakis screen, ale ani razu nie widzialam takowego? Czy faktycznie jest jakis czy co?

Estera na grupie pisała, że za pierwszym razem wykluczyli Sarunię ze ŚJ za aborcję, a za drugiem razem (i przez to rodzina zerwała z nią kontakt) za romans z mężem własnej siostry. Nie dziękujcie. 

• Confused 11
  • Sad 2

3 minuty temu, Kava napisał:

Zgłasza się ...ka od zwierzęcych klapsów i odpowiada ...ce od lania zwierząt. Gdzie jest tam napisane, że Sara regularnie lała tego psa, a nie dawała jej klapsy? Bicie to pojęcie pojemne, zwłaszcza w mowie potocznej.  Nawiasem mówiąc, zwierzęce "klapsy" bywają z naszej perspektywy bardzo brutalne, czasem może się to wręcz wydawać za mocne. Trochę obserwacji.

Skoro napisała: "dziś specjalnie nic jej nie zrobiłam", to znaczy że w pozostałe dni go biła, możliwe że również pod wpływem alkoholu. Nie zaprzeczyła, że go BIŁA. Napisała natomiast bezczelnie że w "h/u/j/u to ma". Skąd u Was w takim razie pewność, że to były tylko klapsy? Nawet jeśli matka szczeniaka karci go w sposób dla nas brutalny, to jednak działa instynktownie i zgodnie z naturą swojego gatunku. Człowiek nie ma prawa podnosić ręki na zwierzę, są inne metody wychowawcze, a w przypadku nie radzenia sobie - behawioryści.

• Like 4

45 minut temu, dhanya napisał:

Skoro napisała: "dziś specjalnie nic jej nie zrobiłam", to znaczy że w pozostałe dni go biła, możliwe że również pod wpływem alkoholu. Nie zaprzeczyła, że go BIŁA. Napisała natomiast bezczelnie że w "h/u/j/u to ma". Skąd u Was w takim razie pewność, że to były tylko klapsy? Nawet jeśli matka szczeniaka karci go w sposób dla nas brutalny, to jednak działa instynktownie i zgodnie z naturą swojego gatunku. Człowiek nie ma prawa podnosić ręki na zwierzę, są inne metody wychowawcze, a w przypadku nie radzenia sobie - behawioryści.

Ja myślę, że nie ma co dyskutować i tłumaczyć, bo to troll pokroju Sary. Zablokować i tyle. Nikt normalny zwierząt nie bije.

• Like 5

1 godzinę temu, pjerók napisał:

Estera na grupie pisała, że za pierwszym razem wykluczyli Sarunię ze ŚJ za aborcję, a za drugiem razem (i przez to rodzina zerwała z nią kontakt) za romans z mężem własnej siostry. Nie dziękujcie. 

Podejrzewałam, że to mogło być to. Ale że Sebek z nią został w takim razie, to naprawdę dziwne.

• Like 3

Ale nie rozumiem jednego. Skąd Sara bierze tyle tych facetów, z którymi miała romans? Posądzam że jakbym pokazała ją mojemu to by się za głowę złapał albo zapytal co to za potwór 🙉🙉 a ona tu romans, tam romans. 

21 minut temu, Emiiiilka napisał:

Ale nie rozumiem jednego. Skąd Sara bierze tyle tych facetów, z którymi miała romans? Posądzam że jakbym pokazała ją mojemu to by się za głowę złapał albo zapytal co to za potwór 🙉🙉 a ona tu romans, tam romans. 

odpowiedz zawarta w pytaniu - na jakim poziomie moze byc facet, ktory wdaje sie w romans z męzatką sarą? 😉

9 minut temu, vanessa1 napisał:

odpowiedz zawarta w pytaniu - na jakim poziomie moze byc facet, ktory wdaje sie w romans z męzatką sarą? 😉

W sumie racja. Pytanie retoryczne :D 

• Haha 1

Napisano (edytowany)
55 minut temu, Emiiiilka napisał:

W klubach roi się od pijanych, napalonych gości, którym wiele nie potrzeba, zwłaszcza na jeden raz. W dodatku Brytyjki do najpiękniejszych nie należą, Sara nie wyróżnia się jakoś zbytnio nadwagą wśród swoich koleżanek. Wystarczy wyzywający styl, alkohol i jazda... 

Edytowano przez dhanya
  • Like 2

Wszystko fajnie, ale byłam na grupie i Estera tego nie powiedziała. Na pytanie o męża siostry odpowiedziała, że nie wie, jak daleko sprawy zaszły i że NIE WIE czy spali ze sobą. Ta zdrada była z kimś innym. Ogólnie tam też były osoby, które znają ją osobiście, którym zalazła za skórę, więc powiem tylko jedno - Sara jest bezdennie głupia jeżeli myślała, że uda jej się połączyć taki styl życia, puszczanie się po klubach itd z byciem youtuberką i że to wszystko nie wyjdzie prędzej czy później. Ją tu po prostu wszyscy znają i na własne życzenie ma taką opinię. Szambo w sieci się leje, bo sama sobie na to zapracowała.

Napisano (edytowany)
23 minuty temu, Gośkago napisał:

Wszystko fajnie, ale byłam na grupie i Estera tego nie powiedziała. Na pytanie o męża siostry odpowiedziała, że nie wie, jak daleko sprawy zaszły i że NIE WIE czy spali ze sobą. Ta zdrada była z kimś innym. Ogólnie tam też były osoby, które znają ją osobiście, którym zalazła za skórę, więc powiem tylko jedno - Sara jest bezdennie głupia jeżeli myślała, że uda jej się połączyć taki styl życia, puszczanie się po klubach itd z byciem youtuberką i że to wszystko nie wyjdzie prędzej czy później. Ją tu po prostu wszyscy znają i na własne życzenie ma taką opinię. Szambo w sieci się leje, bo sama sobie na to zapracowała.

O tym, że Sara miała romans z mężem siostry ktoś już wcześniej pisał w starszym wątku, więc może jakieś ziarno prawdy w tym jest. Może i nie spali ze sobą, ale już sam flirt czy umawianie się z mężem własnej siostry to jest szczyt hamstwa i wcale się nie dziwię, że nie chcą jej znać. 

Jeżeli z tym puszczaniem się w klubach to prawda, to ja naprawdę nie potrafię ogarnąć dlaczego Sebek z nią dalej jest, on też na bank musi mieć kogoś na boku. No jednym słowem patologia...

Edytowano przez Gejlkozloski
  • Like 1

Może za każdym razem go przeprasza, obiecuje, że się zmieni, może zrzuca winę na swoje "choroby", a on naiwnie jej wierzy. Albo odwraca kota ogonem i mówi, że to ci goście ją zmuszają, a ona przecież wcale nie chce. To taka bajkopisarka, że aż trudno wymyślić, co mogłoby przyjść jej do głowy.

Ta Estera wcale nie lepsza. W czasach covidu tłukła się 3 dni autobusem do UK z dziećmi, żeby tylko w końcu być z tym gachem który był kochankiem Sary. Teraz siedzi u niego w domu juz kilka miesięcy  z dzieciakami na jego utrzymaniu. Dzieciaki wydają się być miłe i grzeczne, ciekawe kiedy zaczną się wstydzić takiego zachowania matki. Co to za wzor dla dzieci. Poza tym, ze każde ma innego tatę, to co chwile inny „wujek”. Niczym się to chyba nie różni od matki Sary, której jak widać dzieci skończyły. sj to serio wylęgarnia patologii. 

• Like 5

25 minut temu, Hauayudoin napisał:

Ta Estera wcale nie lepsza. W czasach covidu tłukła się 3 dni autobusem do UK z dziećmi, żeby tylko w końcu być z tym gachem który był kochankiem Sary. Teraz siedzi u niego w domu juz kilka miesięcy  z dzieciakami na jego utrzymaniu. Dzieciaki wydają się być miłe i grzeczne, ciekawe kiedy zaczną się wstydzić takiego zachowania matki. Co to za wzor dla dzieci. Poza tym, ze każde ma innego tatę, to co chwile inny „wujek”. Niczym się to chyba nie różni od matki Sary, której jak widać dzieci skończyły. sj to serio wylęgarnia patologii. 

Hej Sara, tak tak, Estera nie lepsza. To, że za każdym razem zaczynasz po niej cisnąć, jak wychodzi jakaś rewelacja na temat Sary niczego nie zmieni. ... już się wylało i teraz będzie już tylko gorzej 😂 Poza tym watpie, żeby siedziała na jego utrzymaniu. Wprost przeciwnie,  sama mówiła, że utrzymywała swojego byłego. Też patologia, ale do cholery przestańcie tu wypisywać rzeczy wyssane z palca. Tak jak koleżanka, która się wypowiedziała nt romansu Sary ze szwagrem. Mało ciekawa jest prawda, że trzeba dodawać kłamstwa?

9 minut temu, Gośkago napisał:

Hej Sara, tak tak, Estera nie lepsza. To, że za każdym razem zaczynasz po niej cisnąć, jak wychodzi jakaś rewelacja na temat Sary niczego nie zmieni. ... już się wylało i teraz będzie już tylko gorzej 😂

To raczej nie Sara. Nie pisałaby raczej tak o swojej matce i o patologii w rodzinie.

Ja myślę, że nie ma co porównywać zachowania prymitywnej Sary do Estery. Każdy z nas może się nieszczęśliwie zakochać, pomylić co do partnera i niestety ale czasem zdarzają się takie osoby właśnie, co przyciągają do siebie toksyczne osoby. Ilu facetów miała Estera i jak to u niej faktycznie w związkach wyglądało tego nie wiemy, ale raczej nie sądzę żeby się puszczala na prawo i lewo i zdradzala męża jak to robi właśnie Sarunia. Dla mnie Estera sprawia wrażenie trochę pogubionej i naiwnej, ale jednak normalnej dziewczyny. Każdy ma swoje za uszami i nikt nie jest święty, ale co innego mieć na koncie jakieś nieudane związki, a co innego zdradzać męża, dawać d.upy w klubach obcym facetom i bić zwierzęta. Wiele jeszcze o Sarze nie wiemy, a to z pewnością kropla w morzu informacji na temat akcji jakie odwaliła w ostatnim czasie.

• Like 3

9 godzin temu, dhanya napisał:

Żadna z nas nie zwolenniczką przemocy. Ale słowo gadane, zwłaszcza z wulgaryzmami, nie oddaje wbrew pozorom pełnego obrazu sytuacji, choć z pewnością wpływa na odbiór osoby. Niczego nie zmieni czepianie się słów, bo ludzie mówiąc często przesadzają. Napisałaś, skąd pewność, że to były tylko klapsy. Ja odpowiem - skąd wiesz, że to było znęcanie się?

• Like 2

8 godzin temu, Gośkago napisał:

Ja myślę, że nie ma co dyskutować i tłumaczyć, bo to troll pokroju Sary. Zablokować i tyle. Nikt normalny zwierząt nie bije.

Anim ja troll, ani mi blisko do Sary, wręcz przeciwnie. Ale nie lubię nadinterpretacji. A tak nawiasem mówiąc - kto się z wami nie zgadza jest trollem i zamiast podyskutować należy zablokować - a co.

5 minut temu, Kava napisał:

Żadna z nas nie zwolenniczką przemocy. Ale słowo gadane, zwłaszcza z wulgaryzmami, nie oddaje wbrew pozorom pełnego obrazu sytuacji, choć z pewnością wpływa na odbiór osoby. Niczego nie zmieni czepianie się słów, bo ludzie mówiąc często przesadzają. Napisałaś, skąd pewność, że to były tylko klapsy. Ja odpowiem - skąd wiesz, że to było znęcanie się? A Sara na pewno nawet nie wie, co to psi behawiorysta, nie ten poziom świadomości. 

3 godziny temu, Gośkago napisał:

Jej zachowanie jest pożywką dla plotek, niestety. Zdrada była lub nie była, ale temat jest rozwijany.

Estera ma jakąś inną pracę oprócz yt? Nigdy jej nie śledziłam, ale jeśli ona utrzymywała siebie dzieci i byłego z kasy z social media to nie wiem jakim cudem xd na insta ma dużo obserwatorów ale pod zdjęciami ledwo kilkaset lików a na YT tez marne zasięgi. 

Napisano (edytowany)

1 godzinę temu, Kava napisał:

Napisałaś, skąd pewność, że to były tylko klapsy. Ja odpowiem - skąd wiesz, że to było znęcanie się?

Kilka szczegółów przemawia za wersją że to nie były delikatne klapsy:

- Piesek się bał i chował przed nią

- Po alkoholu często ludziom włącza się agresor, a że Sara potrafi się wściec to było nie raz widać podczas jej występów, zresztą samo nazywanie szczeniaka "j/e/bniętym" świadczy o jej stosunku do niego

- Estera pisała w komentarzu pod swoim filmem, że musi iść na policję wytłumaczyć różnicę pomiędzy szkoleniem a katowaniem psa. 

Jeśli mam wybierać, komu wierzę bardziej - Sarze czy Esterze, to jednak wybieram Esterę.

Edytowano przez dhanya
  • Like 5

1 godzinę temu, dhanya napisał:

Jeśli mam wybierać, komu wierzę bardziej - Sarze czy Esterze, to jednak wybieram Esterę.

Zgadzam się. Żałuję tylko, że Estera nie powiedziała więcej, a mogła. 

• Like 2

4 godziny temu, Natalatumala napisał:

Estera ma jakąś inną pracę oprócz yt? Nigdy jej nie śledziłam, ale jeśli ona utrzymywała siebie dzieci i byłego z kasy z social media to nie wiem jakim cudem xd na insta ma dużo obserwatorów ale pod zdjęciami ledwo kilkaset lików a na YT tez marne zasięgi. 

No raczej nie skoro przez ponad miesiąc siedzi w Anglii i nagrywa non stop.

Jak tak haul? Oczywiście biedna Sara, musiała coś wspomnieć o swojej "chorobie". 🙄

Jak zobaczyłam te jeansy z rozprutą dupą, to aż mnie ciary żenady przeszły, że ona pomyślała, że może w tym wyjść gdzieś w ogóle. Poza tym, GDZIE? Na miasto, na kawę? 🤣  

Gdybym takie coś sobie zamówiła, to mój facet by od razu je spalił i byłaby ładna awantura haha 😄 

• Like 1

34 minuty temu, Ananas napisał:

Jak tak haul? Oczywiście biedna Sara, musiała coś wspomnieć o swojej "chorobie". 🙄

Jak zobaczyłam te jeansy z rozprutą dupą, to aż mnie ciary żenady przeszły, że ona pomyślała, że może w tym wyjść gdzieś w ogóle. Poza tym, GDZIE? Na miasto, na kawę? 🤣  

Gdybym takie coś sobie zamówiła, to mój facet by od razu je spalił i byłaby ładna awantura haha 😄 

A ten chichot? To zawstydzenie? Niepewnosc czy to nie "tu macz" zeby wyjsc tak do miasta?hahahhaha

W porownaniu do ubiorow clubowych - hipokryzja level 1000. 

• Like 3

23 minuty temu, Meg10 napisał:

A ten chichot? To zawstydzenie? Niepewnosc czy to nie "tu macz" zeby wyjsc tak do miasta?hahahhaha

W porownaniu do ubiorow clubowych - hipokryzja level 1000. 

a tam, sie tą dłuższą bluzką zakryje i bedzie git, a zawsze mozna podwinac do gory jak bedzie sie chcialo uwagę przyciagnąć. 😄

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się