Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

A miala nagrywac częściej blogi o niczym... nawet pytala na Insta czy chcemy! 

Czyżby duza większość kliknęła NIE ??? 

2 minuty temu, Nowanowa napisał:

A miala nagrywac częściej blogi o niczym... nawet pytala na Insta czy chcemy! 

Czyżby duza większość kliknęła NIE ??? 

A dalabys rade to ogladac ?😉Jej vlogi ",o czyms" i tak sa o niczym takze ten...

Napisano (edytowany)
4 godziny temu, Moniqq napisał:

Jakie to wulgarne.. Ciężko pokazać stanik nie na sobie? Poza tym ona nie potrafi dobrać odpowiedniego. Ten  nic jej nie trzyma. 

No coś w tym jest, bo w najnowszym filmiku jak jej się ramiączka wpijają to mnie boli od samego patrzenia 😬

Edytowano przez Grubababa

2 godziny temu, Huest napisał:

A dalabys rade to ogladac ?😉Jej vlogi ",o czyms" i tak sa o niczym takze ten...

Ja bym nie dala... ale tak się zapowiadała ze chce wykorzystać ten lockdown, ze bedzi3 chciala nagrywac vlogi i ze wie że są nudne to by chciala i pytala widzów... wiec si3 zastanawiam dlaczego nie ma vlogow? Czyżby za duża część osób odpowiedziało NIE... 

No niby zaakceptowała siebie i to jak wygląda  a wygina się na tym story, żeby tylko wyjść trochę szczuplej 😒

4 godziny temu, Judy97 napisał:

No niby zaakceptowała siebie i to jak wygląda  a wygina się na tym story, żeby tylko wyjść trochę szczuplej 😒

Strasznie jej podbródek urósł 

1 godzinę temu, Moniqq napisał:

Strasznie jej podbródek urósł 

I te story z tymi cycolami 🙄

• Like 1

19 godzin temu, Judy97 napisał:

I te story z tymi cycolami 🙄

Dzis powtórka

• Like 1
  • Haha 2

5 godzin temu, MagMag napisał:

Uuu melanż z beatka

Juz na...a nie wie co nagrywa

9 godzin temu, MagMag napisał:

Uuu melanż z beatka

Myślałam, że ta Beata ma więcej klasy.

• Like 1

Dnia 19.11.2020 o 11:11, Moniqq napisał:

Jakie to wulgarne.. Ciężko pokazać stanik nie na sobie? Poza tym ona nie potrafi dobrać odpowiedniego. Ten  nic jej nie trzyma. 

dokładnie.  ten stanik jest do bani. sama mam duży biust. uważam że ten stanik ma za cienkie ramiączka I nic nie podtrzymuje. cyce jak wisiały tak wiszą cały czas..po godzinie noszenia ramiączka werżna się w skórę jak nóż w masło..  Ale jest taki cuudooowny bo królowa tak twierdzi 

• Like 2

2 godziny temu, amino31 napisał:

dokładnie.  ten stanik jest do bani. sama mam duży biust. uważam że ten stanik ma za cienkie ramiączka I nic nie podtrzymuje. cyce jak wisiały tak wiszą cały czas..po godzinie noszenia ramiączka werżna się w skórę jak nóż w masło..  Ale jest taki cuudooowny bo królowa tak twierdzi 

Ramiączka ramiączkami, ale sam obwód i miski znajdują się kilka cm poniżej właściwego położenia. Jak obróciła się bokiem, to wygląda jakby zupełnie biustonosza nie miała. Obwód biustonosza mierzy się pod biustem, a nie na brzuchu 🤣 Tragedia. A potem braffiterki mają  co robić, bo dziewczęta od młodego niszczą sobie w ten sposób biust.

• Haha 1

7 godzin temu, Córka Tracza napisał:

Ramiączka ramiączkami, ale sam obwód i miski znajdują się kilka cm poniżej właściwego położenia. Jak obróciła się bokiem, to wygląda jakby zupełnie biustonosza nie miała. Obwód biustonosza mierzy się pod biustem, a nie na brzuchu 🤣 Tragedia. A potem braffiterki mają  co robić, bo dziewczęta od młodego niszczą sobie w ten sposób biust.

Jak uslyszalam, ze pod biustem ma 36 to od razu wiedzilam, ze ma zly rozmiar, jestem od niej grubsza a pod biustem mam 34... Zreszta, widac golym okiem ze jednak stanik jej nie „dolega”.

• Like 1

Nie nie nie!!!

Ewka wypuściła torebki... to teraz stylizacja papuguje i jeszcze stworzyła coś co w ogóle się mi nie podoba. Oczywiście kruloffa oszołomiona! 

Lizodup ktory teraz mowi jaka ona to nie jest szczęśliwa i ze jej gratuluje! Jasne! No uwierzę w ten falsz z jej ust! 

Juz wie że dostala torebusie od Stylizacji! Serio ona jej to wyslala ? Co za koleżaneczki wspaniale! Szkoda ze Karolina nie wie że ona jej pewnie ... zaraz obrobi ze odgania od Ewy i ze to gowno a nie torebki! 

• Like 4

Dzisiejsze story. Jprd jaki kołtun na głowie 🤦🏼‍♀️ idealne miejsce do wylęgu robactwa

• Like 1
  • Haha 2

11 minut temu, amino31 napisał:

Dzisiejsze story. Jprd jaki kołtun na głowie 🤦🏼‍♀️ idealne miejsce do wylęgu robactwa

Ona jest tak oblesna ,ze mysle ,ze bardziej nie mozna, a pozniej nastepnego dnia udowadnia ,ze jednak mozna 

🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

38 minut temu, Huest napisał:

Ona jest tak oblesna ,ze mysle ,ze bardziej nie mozna, a pozniej nastepnego dnia udowadnia ,ze jednak mozna 

🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Dokładnie sama siebie przebija.. ciężko na insta znaleźć drugiego takiego niechluja 

2 godziny temu, amino31 napisał:

Dokładnie sama siebie przebija.. ciężko na insta znaleźć drugiego takiego niechluja 

Ja bym chyba musiała z tydzień się nie czesać żeby taki kołtun wychodowac. Jak jej nie wstyd się tak pokazywać, przecież rozczesać włosy to jest nie wiem 30 sekund roboty? Minuta? 

Co do samych torebek stylizacje uważam, że żenująca współpraca. Jawne podjebki bigordi (shoppery z kolorowym wnętrzem). W życiu bym tego chłamu nie kupiła 😂

• Like 4
  • Thanks 1

1 minutę temu, Grubababa napisał:

Ja bym chyba musiała z tydzień się nie czesać żeby taki kołtun wychodowac. Jak jej nie wstyd się tak pokazywać, przecież rozczesać włosy to jest nie wiem 30 sekund roboty? Minuta? 

Co do samych torebek stylizacje uważam, że żenująca współpraca. Jawne podjebki bigordi (shoppery z kolorowym wnętrzem). W życiu bym tego chłamu nie kupiła 😂

Money is money business musi sie krecic🤣🤣

Torebunia w ksztalcie serdunia ,w sam raz  dla opisywanej tutaj krolowej zenady 🤦‍♀️🤦‍♀️

• Like 3
  • Haha 2

Te usta to już ma wielkości torebki chyba 🙄

• Like 2
  • Haha 3

W życiu nie uwierzę w to, że ona się cieszy z tego powodu, że Karo ma swoje torebki. Każda z jej youtubowych znajomych się rozwija, a gwiazda co? Nawet z jej autorskimi rzęsami na zamówienie cisza ostatnio, pomimo tego że ma teraz dużo wolnego czasu przez lockdown. 

• Like 8

14 minut temu, Ciotkaklotka napisał:

W życiu nie uwierzę w to, że ona się cieszy z tego powodu, że Karo ma swoje torebki. Każda z jej youtubowych znajomych się rozwija, a gwiazda co? Nawet z jej autorskimi rzęsami na zamówienie cisza ostatnio, pomimo tego że ma teraz dużo wolnego czasu przez lockdown. 

Szczerze,kupilabys jakiekolwiek rzesy od tej brudaski?

• Like 1

22 minuty temu, Ciotkaklotka napisał:

To samo co jq pisalam... 

Falsz goni falsz! Ona sie cieszy z czyjegos szczęścia... jasne... ona sie cieszy tylko wtedy jak dostanie cos za darmo! I to tez tylko na pokaz! Wstawi fotke na insta czeka az Ewka kub Stylizaje to udostepnia u siebie zeby jest przybylo follow! A pozniej torebka wyladuje na marketplace na facebooku. Jak wszytsko co dostake za darmo !

• Like 4
  • Thanks 2

1 godzinę temu, Ciotkaklotka napisał:

No i jeszcze jej nierentowny biznes z którego nie może się utrzymać 😬

Napisano (edytowany)

WIadomo że to brudaska. Ale żeby kreować się na bjuti jutuberke, makijażystkę i do ludzi z takim łbem?? 🤮 

Ona jest swoją antyreklamą

Edytowano przez Moniqq

4 minuty temu, Moniqq napisał:

WIadomo że to brudaska. Ale żeby kreować się na bjuti jutuberke, makijażystkę i do ludzi z takim łbem?? 🤮 

Ona jest swoją antyreklamą

Ona jest tak brzydka ,ze nie wiem czy jest jeszcze ktos brzydszy od niej na beauty Jutjubie 

• Like 2
  • Haha 1

Włączyłam tylko początek nowej produkcji i na dzień dobry mamy już grzebanie w uchu obleśnymi pazurami i cyce bez stanika obijajace się pewnie gdzies w okolicy pępka. Dziękuję, mam dość 🤮

• Like 1
  • Haha 5

1 minutę temu, Gośkago napisał:

Włączyłam tylko początek nowej produkcji i na dzień dobry mamy już grzebanie w uchu obleśnymi pazurami i cyce bez stanika obijajace się pewnie gdzies w okolicy pępka. Dziękuję, mam dość 🤮

Potrafi czlowiekowi "umilic"dzien prawda ?

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się