Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
TwojDobrySomsiad

Mniejsze od trzech

Polecane posty

2 godziny temu, TwojDobrySomsiad napisał:

No i nasza para nie wytrzymała i wątek poleciał. Jak możecie nie szanować maszyny! 😂

Było coś dzisiaj ciekawego pisane o naszej parze?

Pozazdrościli 😉 
Ja oglądam kanał ze Skandynawii, pary w podobnym wieku a całkiem inne filmy robią i całkiem inne podejście do życia. Nie wiem jak Ada i Rafaello doszli do takiego pato influenserstwa ;/ 

Nie da sie tego ogladać. Teraz będą piszczeć nad motorem przez 10 odcinków. Btw. Ale naszą piszczalską wypryszczyło na ryłu. Dieta gotowcowa na propsie😁

Kolejny odcinek o tym samym. Nuda. I te pozerstwo na parę rockowych motocyklistów. Bleee.

• Haha 2

8 godzin temu, gosc78 napisał:

Kolejny odcinek o tym samym. Nuda. I te pozerstwo na parę rockowych motocyklistów. Bleee.

Ja myślałam ze te vlogi nie mogą już być bardziej nudne, jednak odkąd wjechał motocykl- już nawet nie włączam filmów. 

• Haha 1

4 godziny temu, Pml napisał:

Ja myślałam ze te vlogi nie mogą już być bardziej nudne, jednak odkąd wjechał motocykl- już nawet nie włączam filmów. 

Dokładnie, oni chyba myśleli że dzięki motocyklowi skoczą im wyświetlenia i że to taki super temat, a 50 ujęć jak Rafał jedzie w tą i z powrotem jest żenujące, jeszcze nudniejsze niż ich dotychczasowe produkcje

Rafcio do pracy ruda na darmową wyżerke do rodziców 🤦

Oni są zabawni jak szukają co śmierdzi w samochodzie🤭

1 godzinę temu, Bioresie napisał:

Rafcio do pracy ruda na darmową wyżerke do rodziców 🤦

Oni są zabawni jak szukają co śmierdzi w samochodzie🤭

Ruda chyba pora się umyć 😂

59 minut temu, IntroWersja napisał:

Pokazywanie tablic nagrobnych dziadków mnie rozwaliło. 

To już standard 🙃

To nie pierwszy raz;) z jakiegoś powodu ona lubi cmentarne kadry.

Z tym sprawdzeniem oleju to mi ręce opadły. Ale też Adusi tekst, że dostała wąż gumowy, a Rafał pyta po co im 🤣 ta wszystkie nadzienia naciagnie na chatę. W dodatku brudny  z wodą zaladowala. 

Ona już chyba nawet nie udaje, że ma pracę poza basenem. Na którym nie bywa jako pracownik. Jeździ w te i wewte cały dzień...A rodzice Rafała donoszą mu obiadki. Widzę, że ładnie walczą o syna:)

Oni prawdziwe obiady to jedzą tylko u rodziców.

Btw. sercownicy byli na jakimś moto bazarze bodajże wczoraj i nakupowali używanych ciuchów motocyklowych - na insta jest zajawka. Te ubrania są średnie - kupione chyba na zasadzie, że tanio i muszą coś kupić. Muszę się przyznać, że czekam na vloga z relacją z tego wydarzenia i haulem zakupowym. Jestem ciekawa jak te ubrania wyglądają z bliska. 😁

• Like 1

13 minut temu, Pml napisał:

Oni prawdziwe obiady to jedzą tylko u rodziców.

Btw. sercownicy byli na jakimś moto bazarze bodajże wczoraj i nakupowali używanych ciuchów motocyklowych - na insta jest zajawka. Te ubrania są średnie - kupione chyba na zasadzie, że tanio i muszą coś kupić. Muszę się przyznać, że czekam na vloga z relacją z tego wydarzenia i haulem zakupowym. Jestem ciekawa jak te ubrania wyglądają z bliska. 😁

Oni są jak duże dzieci. Po co im te ciuchy? i w ogóle ten cały motocykl? Mają tyle ważniejszych rzeczy do kupienia. Ten motocykl to zabawka na parę przejażdżek i będzie stał w większości w ogrodzie. Ustalanie priorytetów życiowych Rudej i Elfa to wpierw zabawki a dopiero potem to co potrzebne. Zresztą tak było od zawsze u nich, dlatego w tą budowę domu nikt już nie wierzy.

Ozorków bastionem dupy. To już wiadomo kto na niego głosuje: opierdalaki zaklinający świat i udający, że są ludźmi sukcesu. 

2 minuty temu, Evvita124 napisał:

Ozorków bastionem dupy. To już wiadomo kto na niego głosuje: opierdalaki zaklinający świat i udający, że są ludźmi sukcesu. 

Plus podstawowe wykształcenie🤦

• Like 1

10 godzin temu, gosc78 napisał:

Oni są jak duże dzieci. Po co im te ciuchy? i w ogóle ten cały motocykl? Mają tyle ważniejszych rzeczy do kupienia. Ten motocykl to zabawka na parę przejażdżek i będzie stał w większości w ogrodzie. Ustalanie priorytetów życiowych Rudej i Elfa to wpierw zabawki a dopiero potem to co potrzebne. Zresztą tak było od zawsze u nich, dlatego w tą budowę domu nikt już nie wierzy.

Oni i kupowanie potrzebnych rzeczy 😆 nawet garnka nie kupili sobie tylko czekali aż dostaną, teraz żebrzą o kosiarkę 😁

6 minut temu, Gościnnna napisał:

Oni i kupowanie potrzebnych rzeczy 😆 nawet garnka nie kupili sobie tylko czekali aż dostaną, teraz żebrzą o kosiarkę 😁

To nie są przedmioty pierwszej potrzeby po co im garnek jak nie gotują😁😁

• Haha 2

Weźcie, największa radość dnia to taka, że zjedli po dwa obiady, Rafałowi rodzice przywieźli do pracy, serio. Kosiarkę pożyczają jakby nie mogli swojej kupić, żenada. Wiszenie na rodzinie na każdym kroku. Ciekawe czy kiedykolwiek Ada zrobi kotlety, ziemniaki i surówkę i zaprosi rodziców na obiad. 

• Like 2

Ada juz nawet nie ukrywa, że chodzi do pracy. Zawozi Rafała, a sama stołuje się u rodzicow. Potem go odbiera, mrozona pizza wlatuje i hyc do netflixa do rana

3 godziny temu, Jabba napisał:

Ada juz nawet nie ukrywa, że chodzi do pracy. Zawozi Rafała, a sama stołuje się u rodzicow. Potem go odbiera, mrozona pizza wlatuje i hyc do netflixa do rana

Pewnie basen zrobił cięcia i zredukował godziny pracownikom. Ciekawe czy chociaż szuka, czy jest dobrze jak jest. Kiedyś zdawała relacje poszukiwania pracy, teraz cisza. 

Minął już rok od filmiku "budujemu dom" a ruiny jak staly tak stoją

• Like 1
  • Haha 1

I stać będą, jestem tego pewna. Bo chętnych było brak kiedyś na budowanie tam, chętnych nie ma teraz, czyli coś jest na rzeczy.

Dnia 29.06.2020 o 13:59, Gość Gość Anna napisał:

Weźcie, największa radość dnia to taka, że zjedli po dwa obiady, Rafałowi rodzice przywieźli do pracy, serio. Kosiarkę pożyczają jakby nie mogli swojej kupić, żenada. Wiszenie na rodzinie na każdym kroku. Ciekawe czy kiedykolwiek Ada zrobi kotlety, ziemniaki i surówkę i zaprosi rodziców na obiad. 

A czy każdy musi żyć według schematów określonych przez społeczeństwo?!Czemu to Rafał nie zrobi kotletów, dlaczego musi to być Ada, bo jest kobieta?!A czemu w ogole muszą robić te kotlety?!Nie rozumiem tego narzucania innym jak mają żyć, przecież nikomu nie robią krzywdy swoim lenistwem i obiadami z paczki.

• Like 1

Żadne z nich nic nie robi więc nie ma co tu rzucać się z równouprawnieniem. 🙈

Podziwiam jej rodziców, robić prawie rok remont kuchni i pokoju i żyć w takim syfie, szybciej dom idzie postawić 

• Like 4
  • Haha 4

4 godziny temu, Gościnnna napisał:

Podziwiam jej rodziców, robić prawie rok remont kuchni i pokoju i żyć w takim syfie, szybciej dom idzie postawić 

Też mnie to dziwi. Masakra.

Wziąć się zaprzec i codziennie po pracy pracować aż do wieczora i już dawno by go skończyli. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się