Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
TwojDobrySomsiad

Mniejsze od trzech

Polecane posty

1 godzinę temu, IntroWersja napisał:

Ale czego Ty ode mnie chcesz? Nie zamierzam więcej wchodzić z trollicami w dyskusje ani tutaj, ani nigdzie indziej. 

Od Ciebie nic, mam nadzieję że to nieprawda że ty to Anita, bo jeśli tak to współczuję wrednego charakteru.

• Like 2

10 minut temu, gosc78 napisał:

Od Ciebie nic, mam nadzieję że to nieprawda że ty to Anita, bo jeśli tak to współczuję wrednego charakteru.

Nadzieja umiera ostatnia 

Dzięki wam wątek odsuwa się coraz bardziej. Czy o to chodzi?

• Like 2

2 godziny temu, Bulinadzieja napisał:

Co sądzicie o gofrach? Wygladaja apetycznie? 😄

Za mało dopieczone. 

Dnia 20.02.2021 o 02:21, gosc78 napisał:

Ja bym w takiej kuchni nie wytrzymała nerwowo. U mnie musi być trochę miejsca na blacie, też mam niedużą kuchnię ale jakiś tam blat i stół normalny mam, więc mam gdzie się rozłożyć ze wszystkim. Druga sprawa że oni chyba nie mają piekarnika więc wiele potraw odpada. Mimo wszystko kotlety, ziemniaki mogłaby czasem zrobić i jakąś surówkę do tego. Tak samo zupę, przecież to chwila roboty.  Ogólnie jeśli chodzi o gotowanie to są dwa wielkie lenie.

Czemu oni ciągle na tym dywanie jedzą? Przecież na to się okropnie patrzy. W tym dywanie milion bakterii a oni się walają na nim z tym żarciem. Kupiliby jakiś mały stolik zamiast tych wszystkich ciuchów z lumpeksu.

Dlatego robi tylko ten swój mannowiec😂😂

Dnia 20.02.2021 o 09:37, Evvita124 napisał:

Staramy się torsje do pionu postawić. Obgadywanie znajomych to chamstwo, które trzeba tępić. 

No widzę nie podziękowała nawet im za życzenia urodzinowe, a innym tak. Tylko polubiła. Dobra koleżanka, nie ma co.

A nasi codzienni vlogerzy coś bardzo milczący ostatnio. Strajk mediów był 10 lutego a mamy dziś 21. Jak oni teraz nadrobią to codzienne vlogowanie?

• Haha 1

Ach jakże mi brakuje tej promocji lenistwa.

Ostatnio bardzo widać, ze oprócz "codziennego" vlogawania, maja problem rowniez z montażem filmu. Ada sama chyba nawet nie ogląda własnych vlogow. W jednym filmie 2 razy wstawiony ten sam fragment nagrania. Profesjonalizm 😄

• Haha 1

3 godziny temu, Bulinadzieja napisał:

Ostatnio bardzo widać, ze oprócz "codziennego" vlogawania, maja problem rowniez z montażem filmu. Ada sama chyba nawet nie ogląda własnych vlogow. W jednym filmie 2 razy wstawiony ten sam fragment nagrania. Profesjonalizm 😄

Oni codziennie nie nagrywają bo nie mają czego nagrywać. Przecież u nich codziennie jest to samo, kawka, śniadanko, chodzenie po podwórku, jazda samochodem ciągle tymi samymi uliczkami, zakupy i siedzenie w pokoju. W Gdańsku przynajmniej non stop nie jeździli jedną i tą samą ulicą.

• Like 3

Czym oni byli tak zajęci że nie mieli czasu nagrywać i montować? Parę godzin na basenie a strasznie wymęczeni. Oczywiście po pracy trzeba nadrobić ilość cukru. Mimika Rudej 🤮

• Like 3

13 godzin temu, gosc78 napisał:

Czym oni byli tak zajęci że nie mieli czasu nagrywać i montować? Parę godzin na basenie a strasznie wymęczeni. Oczywiście po pracy trzeba nadrobić ilość cukru. Mimika Rudej 🤮

Jak to czym a Netflix a granie hmm......pół nocy to mało 🙂

• Haha 2

Niewiem,co tu jest do codziennego vlogowania-w kółko to samo,ja wiem,że sa restrykcje ale promowanie lenistwa i gnicia w betach lub przed kompem całymi dniami....Żenada,a ja naprawdę kilka lat temu nawet ich lubiłam,nie spodziewałam się jednakże,że dojdzie u nich do takiego regresu.

• Like 2
  • Thanks 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się