Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
TwojDobrySomsiad

Mniejsze od trzech

Polecane posty

7 godzin temu, Gościnnna napisał:

Podziwiam jej rodziców, robić prawie rok remont kuchni i pokoju i żyć w takim syfie, szybciej dom idzie postawić 

Ja też ich podziwiam, właśnie za to, że nie przeszkadza im życie w tym bałaganie. Ja bym chyba oszalała. Robiłam łazienkę to robił glazurnik plus pomocnicy, stwierdziłam, że moje zdrowie psychiczne jest najważniejsze i chce mieć zrobione jak najszybciej. Oni oszczędzają na robociźnie i dlatego tak długo to trwa, jakby kogoś wzięli to musieliby zapłacić przecież. 

8 minut temu, Gość Gość Anna napisał:

Ja też ich podziwiam, właśnie za to, że nie przeszkadza im życie w tym bałaganie. Ja bym chyba oszalała. Robiłam łazienkę to robił glazurnik plus pomocnicy, stwierdziłam, że moje zdrowie psychiczne jest najważniejsze i chce mieć zrobione jak najszybciej. Oni oszczędzają na robociźnie i dlatego tak długo to trwa, jakby kogoś wzięli to musieliby zapłacić przecież. 

No jasne, ale do jakiego stopnia można oszczędzać? 😄 widać życie w tym rozgardiaszu im pasuje...

7 minut temu, IntroWersja napisał:

No jasne, ale do jakiego stopnia można oszczędzać? 😄 widać życie w tym rozgardiaszu im pasuje...

Nie wiem po co Ruda pokazuje remont u rodziców, przecież oni już tam nie mieszkają. Niech pokaże ruiny bo jakoś temat budowy ucichł. 

12 godzin temu, Karyna napisał:

Ja jakiś czas temu robiłam łazienkę i zapłaciłam 4 tys za robociznę ale łazienka nieduża. Robili to 2 panowie przez 1,5 tyg a i tak miałam dosyć. 

Bo to jak się mieszka to najlepiej robić po jednym pomieszczeniu i spokój a oni robią wszystko naraz. 

• Like 1

Oni zrobili spory remont - ogrzewanie podłogowe, kuchnia, łazienka, zmiana ścianek działowych. Ale żyć tak rok? Jakiś dramat.

• Like 1

Dnia 29.06.2020 o 20:06, IntroWersja napisał:

Pewnie basen zrobił cięcia i zredukował godziny pracownikom. Ciekawe czy chociaż szuka, czy jest dobrze jak jest. Kiedyś zdawała relacje poszukiwania pracy, teraz cisza. 

Ona nie szuka, albo wróci na basen albo nad zalew znowu. Ruda myśli się jakoś przekulgać, na tortillach i kanapkach u rodziców coś wleci i jakoś się kręci. Ona będzie szukała jak w Gd aby nie znaleźć. 

Im chyba nie przeszkadza życie w takim rozgardiaszu. Bałagan w domu to i bałagan w życiu. Ostatnio jak się ich ogląda wszystkich to ma się wrażenie, że tam wszyscy słabo ogarnięci. No może poza rodzicami Elfa. Elf w końcu mógł zjeść normalny obiad na Dzień ojca. Te wstawki z jazdy motocyklem już do porzygu. Czym tu się chwalić? Niech pochwalą się w końcu czymś mądrzejszym. W te ich codzienne vlogowanie też już chyba nikt nie wierzy. Mamy lipiec a oni dopiero wskakują z filmem na Dzień Ojca.

• Like 2

Nie wierzę.. Prezent na dzień ojca.. Pozwolenie na przejechanie się motorem 🤦🤦🤦🤦 

• Haha 1

W końcu im trudno pogodzić życie codzienne i zawodowe z życiem motocyklisty 😄 wiec nie mają pieniędzy na inne prezenty 😄

Ale jakie opóźnienie mamy 2lipca a oni dodają film z dnia ojca 🤦

Haha ceny z kosiarki nie oderwali Janusze 🤣🤣 niech hejtery widzą ze ich stać 🤣🤣

• Haha 1

1 godzinę temu, Bioresie napisał:

Haha ceny z kosiarki nie oderwali Janusze 🤣🤣 niech hejtery widzą ze ich stać 🤣🤣

Podejrzewam, że to rodziców, mówiła że się zrzucają dla nich z okazji dnia ojca 😜 szczerze wątpię żeby kupili sobie kosiarkę za 6 stów jak bodajże lodówka wyniosła ich 5 i jeszcze zastanawiali się czy nie wziąć jej na raty 😜 poza tym jakby kupowali dla siebie to raczej babcia by im dała, albo dorzuciła bo to jednak jej teren 

Ruda typowy Żyd. Autentycznie. Wylicza, kalkuluje, chce mieć wszystko ale nic od siebie nie da. ( nie jestem antysemitką tylko w mojej miejscowość jak ktoś skąpi to się mówi, ze żydzi) . Ona te rude ma naturalne czy farbowane? 😜

• Like 1
  • Haha 1

Dramat. Prezent życia. Przejażdżka naszym motorem i skarpety za parę zlotych. Wstyd. Lepiej by ojca na obiad zaprosiła. Rafał juz tak wyglada jak menel, że nie da się na niego  patrzeć. Chłopie co ty ze sobą zrobiłeś

I jak zwykle zero znajomych. Kiszą sie ciągle w swoim sosie. Nawet do pubu tylko we dwójke 

• Like 3

Czy mnie się wydaje, czy ona ma nieogolone pachy pod koniec filmu? W tych strojach na motocykl wyglądają jak para meneli, Ruda siano na głowie, pryszcze i zaniedbana cera, Elf zarośnięty aż wstyd. Fuj...z filmu na film ich wygląd jest coraz gorszy.

• Like 2

Oni mają wiecej ciuchów na motor niż chodzą na codzień. Generalnie to ochydztwo. Gustu za grosz. Ta kurtka Rafała i kombinezon rudej no comment. Wieś tańczy i śpiewa

• Like 2

2 godziny temu, Jabba napisał:

Oni mają wiecej ciuchów na motor niż chodzą na codzień. Generalnie to ochydztwo. Gustu za grosz. Ta kurtka Rafała i kombinezon rudej no comment. Wieś tańczy i śpiewa

Ciekawe czy chociaż przepiorą te rzeczy.. Bo ruda lumpeksowe łupy od razu zakładała na siebie😂

elf to tej pierwszej kurtki chyba nie jest w stanie dopiąć (tak to wyglądało)

a w ogóle, to dzień dobry państwu, ja tu nowa

• Like 2

Mnie rozbawił, że wcześniej, że Elf chyba hip-hopu słuchał. Ona Przybysz, Domagalski, Dąbrowska, A teraz mają motor to tacy metalowy są. Dwa lata w Gdańsku nie poszli na bilard, teraz nagle do pubu dla motocyklistów, odstrzeleni jak wyobrażenie o motocykliscie z bravo. Po co tak udawać, wchodzić w konwencję, skoro zawsze podkreślają, że cenią wolność?

• Like 1

2 godziny temu, Vessna_1 napisał:

Mnie rozbawił, że wcześniej, że Elf chyba hip-hopu słuchał. Ona Przybysz, Domagalski, Dąbrowska, A teraz mają motor to tacy metalowy są. Dwa lata w Gdańsku nie poszli na bilard, teraz nagle do pubu dla motocyklistów, odstrzeleni jak wyobrażenie o motocykliscie z bravo. Po co tak udawać, wchodzić w konwencję, skoro zawsze podkreślają, że cenią wolność?

Oni tak cenia wolność, że mieszkali u rodziców, a teraz u babci na garnuszku 😂

1 godzinę temu, Jabba napisał:

Oni tak cenia wolność, że mieszkali u rodziców, a teraz u babci na garnuszku 😂

Wolność czyli brak konieczności płacenia co najmniej 1500 za najem w bloku w mieście 😉 A tak dołożą się do rachunków i może podatku raz do roku i ile zostanie im w kieszeni na rozrywki, czyli motocykl, gadżety do niego, noże, szable, wyjazdy 😉 w dodatku Ruda nie musi usilnie szukać pracy na cały etat, więc żyć nie umierać 😉 

Te przebieranki, zakup motoru i nudne wycieczki motorowe mają na celu przyciągnięcie subskrybentów, zwiększenie wyświetleń, odwrócenie uwagi od ruinki, szarej izby u babci czy śmieciowego żarcia. A nawet od tego,że Ruda straciła prace. Taki myk marketingowy na poziomie Obleśników. Czy to się uda ? Ja wątpię. A Wy jak myślicie ?

• Like 2

37 minut temu, Horpyna 2020 napisał:

Te przebieranki, zakup motoru i nudne wycieczki motorowe mają na celu przyciągnięcie subskrybentów, zwiększenie wyświetleń, odwrócenie uwagi od ruinki, szarej izby u babci czy śmieciowego żarcia. A nawet od tego,że Ruda straciła prace. Taki myk marketingowy na poziomie Obleśników. Czy to się uda ? Ja wątpię. A Wy jak myślicie ?

Obleśników 😂😂 nazwa trafiona!!

Rafał w żółtej koszulce, w okularach przeciwsłonecznych na tym targu wygląda jak...brzydka dziewczyna. Serio, w dodatku mu w tej koszulce tak brzydko.

Ja to sama nie wiem. Ada nic do pracy nie chodzi, a kasę mają. Może dostała odprawę przy zwolnieniach? Stać ich na raty, na zakupy, zakupili rękawiczek, kasków i innych bajerów pod motor. Nawet jak płatności, to jednak jest kasa.

• Like 1

4 minuty temu, Vessna_1 napisał:

Rafał w żółtej koszulce, w okularach przeciwsłonecznych na tym targu wygląda jak...brzydka dziewczyna. Serio, w dodatku mu w tej koszulce tak brzydko.

Ja to sama nie wiem. Ada nic do pracy nie chodzi, a kasę mają. Może dostała odprawę przy zwolnieniach? Stać ich na raty, na zakupy, zakupili rękawiczek, kasków i innych bajerów pod motor. Nawet jak płatności, to jednak jest kasa.

A jaki grubas w 5 minucie kiedy idzie razem z Rudą, zwały tłuszczu i jeszcze to pokazuje. On coraz grubszy, ona coraz bardziej dziecinna. W sumie on przy niej też zaczyna mówić tym samym infantylnym tonem jak ona. Kto z kim przystaje takim się staje. Udają wielkich rockmenów a poza kamerą słuchają pewnie Puszek Okruszek itp. A ilość ciuchów, które kupili....no comments.

• Like 1

Mi się wydaje że musieli mieć jakiś większy przypływ kasy, bo ostatnio cały czas wjeżdża jedzenie na mieście, pizza, lemoniadki itp, gdzie do niedawna wszystkiego sobie żałowali

1 godzinę temu, Czarna perła napisał:

Mi się wydaje że musieli mieć jakiś większy przypływ kasy, bo ostatnio cały czas wjeżdża jedzenie na mieście, pizza, lemoniadki itp, gdzie do niedawna wszystkiego sobie żałowali

Przecież wzięli kredyt na motocykl😁 na pewno wzięli z nawiązką, nie martw się za 2 tygodnie wszystko wroci do normy 😜 za siedzenie większego przypływu by nie było, a Ruda coś ostatnio też do pracy nie chodzi 

• Like 1

1 godzinę temu, Vessna_1 napisał:

Odprawa? A kim ona tam była prezesem? Zwolnić pracownika można było bez jakichkolwiek konsekwencji 🙂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się