Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
TwojDobrySomsiad

Mniejsze od trzech

Polecane posty

25 minut temu, Gościnnna napisał:

Przecież wzięli kredyt na motocykl😁 na pewno wzięli z nawiązką, nie martw się za 2 tygodnie wszystko wroci do normy 😜 za siedzenie większego przypływu by nie było, a Ruda coś ostatnio też do pracy nie chodzi 

przecież czekoada to prężna businesswoman i copywriterka tak sprawna, że nikt nawet nie zdąży zauważyć, jak natrzepie 10k ze zleceń!

• Haha 2

Ciekawe co z tym castingiem do programu tv...bo coś cicho na ten temat.

37 minut temu, gosc78 napisał:

Ciekawe co z tym castingiem do programu tv...bo coś cicho na ten temat.

Podobno kilka miesięcy trzeba czekać. Tak piszczała. Ale ona ma już wygrana w garści i na to konto zapożycza się i kupuje motóry, kurtki nadgryzione zębem czasu, naklejki ,paliwo, pizze i popyla w najtańszych klapkach za 19 zeta w deszcz. Taka biznessłomem. To trza umić.

Dnia 5.07.2020 o 11:17, IntroWersja napisał:

Tych ich wypocin to się nawet nie chce już oglądać. Mam wrażenie, że oni już całkiem tracą kontakt z realnym życiem, zamknęli się w swoim świecie. Motocykl, śmieciowe żarcie, i tylko jazdy tu i tam, nic poza tym. 

12 godzin temu, Horpyna 2020 napisał:

Podobno kilka miesięcy trzeba czekać. Tak piszczała. Ale ona ma już wygrana w garści i na to konto zapożycza się i kupuje motóry, kurtki nadgryzione zębem czasu, naklejki ,paliwo, pizze i popyla w najtańszych klapkach za 19 zeta w deszcz. Taka biznessłomem. To trza umić.

Tak już nawet wstyd się było przyznać do kolejnego kredytu bo wcześniej jak się przyznali, do trzech kredytów to fala hejtu ich zalała. 

1 minutę temu, Monika Arendarska napisał:

Młody chłopak, wiem, ze gusta są dyskusyjne, każdemu podoba się jego własny styl, ale co on u licha z sobą zrobił?/?????

No jak co, zdziadział nam elf w tym dobrobycie

19 godzin temu, Czarna perła napisał:

Mi się wydaje że musieli mieć jakiś większy przypływ kasy, bo ostatnio cały czas wjeżdża jedzenie na mieście, pizza, lemoniadki itp, gdzie do niedawna wszystkiego sobie żałowali

A na końcu wjedzie na to wszystko zły pan komornik i będzie ostatni vlog 🙂

• Like 1

Ale oni ochydne rzeczy w tym lumpeksie kupują. Ona stara ciotka klotka, ...enki modne w latach 80,90. On styl ala rybak. Ble

• Like 1

2 godziny temu, Jabba napisał:

Ale oni ochydne rzeczy w tym lumpeksie kupują. Ona stara ciotka klotka, ...enki modne w latach 80,90. On styl ala rybak. Ble

Ja to się dziwię po co im tyle tych szmat, lepiej mieć kilka lepszej jakości a nie non stop tylko szmateks. Rudej włosy na tym filmie wyglądają okropnie są tak zniszczone, że tylko je obciąć nawet farba już im chyba nie pomoże

Jak się ma świadomość produktu to i w szmateksie znalazłby coś dobrego gatunkowo. Ale ona zero gustu, a główna kryterium to cena. Kupuje chyba z kosza za 3 zł.

I znowu same buły, buły i jeszcze raz buły żrą. Oni pochłaniają ogromne ilości białego pieczywa. Do tego gruba warstwa czekolady. Te ciuchy...szkoda gadać, nic ciekawego. Pierwsza bluza Elfa widać że sprany kolor i rozciągnięta. Bezrękawnik był modny ale może wieki temu. Koszula to chyba z kosza za grosze. Siwa bluza również rozciągnięta. Sweter Rudej nic szczególnego. Też jestem za tym, że lepiej mieć jedną rzecz a porządną niż milion ciuchów byle jakich i spranych. Zwłaszcza, że stojak ugina się od nawału ubrań. Włosy Rudej jak jedzie do lumpeksu chyba nie widziały grzebienia, dobrej odżywki, olejowania itp. Niech się zainteresuje włosingiem, na insta teraz mnóstwo porad na temat pielęgnacji włosów. Dziewczyny mają przepiękne, błyszczące lejące się włosy a nie takie siano. Mam wrażenie że pielęgnacja Rudej to wstanie, przemycie twarzy, może użycie toniku i najtańszego kremu do twarzy plus umycie włosów z szarpaniem ich podczas suszenia, czasem odżywka słabej jakości i tyle. Dla nich ważniejsze jest wyrzucanie kasy na słodkości, zamiast zainwestowanie w jakieś fajne kosmetyki naturalne i zadbanie o siebie. A za kilka lat to się odwróci wszystko przeciwko nim. Zresztą już wychodzi ich tryb życia, zdrowy i zadbany człowiek wygląda inaczej. Nie rozumiem jak kobieta może tak o siebie nie dbać w tym wieku. Się rozpisałam 😁

• Like 2

Tez byłam taka hop do przodu jak oni do czasu gdy.... mi komornik sądowy nie zapukał do drzwi 😄

Tylko ze niestety prawda jest taka, ze komornik im nic nie zrobi. Mieszkają katem u innych wiec na nieruchomości nie siądzie. Ciuchów tez im nie weźmie ile by nie kupowali bo to rzeczy podstawowego użytku. Komornik jedyne co to może im przytulić samochód skuter i wypłatę o ile są na zleceniowce 🙂

24 minuty temu, Chitza napisał:

Tylko ze niestety prawda jest taka, ze komornik im nic nie zrobi. Mieszkają katem u innych wiec na nieruchomości nie siądzie. Ciuchów tez im nie weźmie ile by nie kupowali bo to rzeczy podstawowego użytku. Komornik jedyne co to może im przytulić samochód skuter i wypłatę o ile są na zleceniowce 🙂

Niekoniecznie. Ostatnio widziałam licytacje komorniczą chyba całego majątku, z drobiazgami typu bibeloty, figurki ozdobne, toster za 15 zl, sztućce, zabawki, wszystko za grosze. 

6 minut temu, IntroWersja napisał:

Niekoniecznie. Ostatnio widziałam licytacje komorniczą chyba całego majątku, z drobiazgami typu bibeloty, figurki ozdobne, toster za 15 zl, sztućce, zabawki, wszystko za grosze. 

Ale to chyba musieli liciytowac tak jak napisałaś ‚cały majątek” a drobiazgi które tam zostały były przy okazji. Nie wierze, ze za jakiekolwiek długi komornik wystawiłby tak bibeloty 

W sumie tez zależy może od zawziętosci komornika. Ja miałam grosze do spłacenia bo ok 11tys złotych ale gdy ludzie mają długi ponad 200 tys zł to może i tak się dzieje. Nie wiem 🙂

15 minut temu, Chitza napisał:

W sumie tez zależy może od zawziętosci komornika. Ja miałam grosze do spłacenia bo ok 11tys złotych ale gdy ludzie mają długi ponad 200 tys zł to może i tak się dzieje. Nie wiem 🙂

Myślę, że nie ma czym się chwalic jednocześnie komentując ich poczynania 🙂 a co do naszych sercownikow to niech ta która twierdziłaze mieli przypływ gotówki spojrzy na ich dzisiejszy haul 😂 przecież teraz są wyprzedaże, te szmaty które kupili w lumpie mogli kupić w sieciowkach za 30zl/ sztuke nowe, niesprane, nie noszone przez nikogo x lat🙄 na prawdę nie widziałam bardziej  obleśnych 26latkow 

• Like 2
  • Haha 1

2 godziny temu, Gościnnna napisał:

Myślę, że nie ma czym się chwalic jednocześnie komentując ich poczynania 🙂 a co do naszych sercownikow to niech ta która twierdziłaze mieli przypływ gotówki spojrzy na ich dzisiejszy haul 😂 przecież teraz są wyprzedaże, te szmaty które kupili w lumpie mogli kupić w sieciowkach za 30zl/ sztuke nowe, niesprane, nie noszone przez nikogo x lat🙄 na prawdę nie widziałam bardziej  obleśnych 26latkow 

Nie ma się „czym chwalić” ? Nie rozumiem. Dużo osób korzysta z pomocy i to jest powód wstydu? Wstyd jest kraść. Albo ja zle zrozumiałam odpowiedz albo będę toczyć pianę 🙂 

17 minut temu, Chitza napisał:

Nie ma się „czym chwalić” ? Nie rozumiem. Dużo osób korzysta z pomocy i to jest powód wstydu? Wstyd jest kraść. Albo ja zle zrozumiałam odpowiedz albo będę toczyć pianę 🙂 

Owszem,zrozumiałaś dobrze, niespłacanie swoich długów i wejście komornika nazywasz pomocą? 🙂 chyba że te długi odziedziczyłaś, to wspolczuje i zwracam honor 🙂 aczkolwiek to temat o parce więc takie dyskusje są tu zbędne... 

Yyy? „pomocą” nazwałam branie pożyczek lub kredytów. A nie „nie spłacania komorników” . Komornik nie zawsze puka do drzwi w ostatecznym momencie gdy się nie ma z czego spłacać 😄 u mnie bank pomyśli adresy i nr konta wiec spadała raty na...ch** wie kogo xD ale poszli na ugodę 😄 

10 godzin temu, Chitza napisał:

Yyy? „pomocą” nazwałam branie pożyczek lub kredytów. A nie „nie spłacania komorników” . Komornik nie zawsze puka do drzwi w ostatecznym momencie gdy się nie ma z czego spłacać 😄 u mnie bank pomyśli adresy i nr konta wiec spadała raty na...ch** wie kogo xD ale poszli na ugodę 😄 

Czyli co wzięłaś coś na raty ale były pomylone dane więc nie wyjaśniłas i nie placilas?🤦 później szok bo komornik 🤣🤣

Ruda dobrze że czytasz kafe przynajmniej używane ciuchy wypralas👌👌

27 minut temu, Bioresie napisał:

Czyli co wzięłaś coś na raty ale były pomylone dane więc nie wyjaśniłas i nie placilas?🤦 później szok bo komornik 🤣🤣

Czytanie ze zrozumieniem nie boli 

2 minuty temu, Chitza napisał:

Czytanie ze zrozumieniem nie boli 

Ciekawe😂 tez masz się czym tutaj chwalić 🤦

1 minutę temu, Bioresie napisał:

Ciekawe😂 tez masz się czym tutaj chwalić 🤦

Ojej komornik 😅 straszne rzeczy 😂 chyba na sama myśl ci się ... ze strachu trzęsie nie? 

4 minuty temu, Chitza napisał:

Ojej komornik 😅 straszne rzeczy 😂 chyba na sama myśl ci się ... ze strachu trzęsie nie? 

Nie mam do tego powodu moja droga 😊

1 godzinę temu, Bioresie napisał:

Nie mam do tego powodu moja droga 😊

Dokładnie 🙂 osoba która sama ma komornika (nie za swoje długi spłacany? Gratuluję zaradnosci 🙂 ) nie powinna raczej komentować sercownikow,którzy są zadłużeni w banku, gdyż to czysta hipokryzja. 

• Like 1

3 godziny temu, Gościnnna napisał:

Dokładnie 🙂 osoba która sama ma komornika (nie za swoje długi spłacany? Gratuluję zaradnosci 🙂 ) nie powinna raczej komentować sercownikow,którzy są zadłużeni w banku, gdyż to czysta hipokryzja. 

Miała a nie ma 😉 co do vlogow nie na moje nerwy jest och oglądanie. Dobrze, ze jesteście bo zdecydowanie lepiej się czyta posty niż ogląda piski krzyki i ciagle iiiii iiiiii 😄 

16 minut temu, Chitza napisał:

Miała a nie ma 😉 co do vlogow nie na moje nerwy jest och oglądanie. Dobrze, ze jesteście bo zdecydowanie lepiej się czyta posty niż ogląda piski krzyki i ciagle iiiii iiiiii 😄 

Oj tak 🙂 oglądam ich czasami tylko dlatego że to moje guilty pleasure, innych nie mam, a niestety taka nasza polska mentalność 😂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się