Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nina98

Paula Boogie- grubella

Polecane posty

1 godzinę temu, niewinna czarodziejka napisał:

A tak szczerze jakie ona ma życie? Jak niby skupia się na dzieciach? Uczy języka czy gry na instrumencie? Jeśli nie to chyba się po prostu leni, bo swoją klitkę może ogarnąć w 2 godziny. 

To że ktoś nie uczy dzieci języka obcego, czy gry na instrumencie, nie oznacza, że się nimi nie zajmuje. Dorośnij.

1 godzinę temu, 🌼🌷Mariposa🌿🌻 napisał:

W nagrywanie na You tube bawią się ludzie, którzy niewiele się zmęczą, a dostają za to dobrą kasę. Nie dziw się zatem, że Boogie "wałkuje to samo", robi wieczne zakupy itp. Na pewno jest to przyjemniejsze, niż stanie na kasie w Biedronce. Nie widzę żeby biła od niej tępota umysłowa. Książek nie czyta większość ludzi od kiedy wszystko mamy w internecie, więc od dawna to żaden wyznacznik, że ktoś jest mądrzejszy. Poza tym przypominam, że Boogie ma dwójkę dzieci i to wieku który wymaga dużej uwagi od strony matki, więc mnie nie dziwi, że powiększając rodzinę skupia się na nich, a nie na koleżankach. I od kiedy każdy musi mieć interesujące życie? Chyba najważniejsze jest, żebyśmy żyli tak jak chcemy, a nie jak chcesz ty, czy ktoś inny. Wtedy dopiero jesteśmy szczęśliwi.

po pierwsze - dziećmi zajmuje się jej mąż, po drugie ona sama mówi co chwile- Leo właśnie je śniadanie, obiad, kolację więc mam chwilę dla was. tą małą tez wiecznie oddaje do matki albo krzysia się nią zajmuje. smutne to, ze dziecko je samo a tv gra. poza tym, jak się ma dzieci to tez trzeba coś sobą reprezentować, żeby coś tym dzieciom przekazać a nie tylko sztos i czad. te dzieci są wychowywane na reklamach- nawet ten mały ostatnio coś powiedział - widziałem na reklamie - i mamusia kupiła. smutek. kupczenie dziećmi bo samemu nie ma się nic do powiedzenia. 

• Like 2

ja nie zapomne jak jechala na wywolywanie porodu i po drodze musiala wstapic na sniadanie hahahah nawet w takiej chwili myslala tylko o zarciu 😄 pewnie przekaska na droge do auta tez byla

moze jakby przygotowala sobie posilek sama albo poscierala podloge na kolanach to by nie trza wywolywac

• Haha 1

52 minuty temu, domowe_porzadki napisał:

po pierwsze - dziećmi zajmuje się jej mąż, po drugie ona sama mówi co chwile- Leo właśnie je śniadanie, obiad, kolację więc mam chwilę dla was. tą małą tez wiecznie oddaje do matki albo krzysia się nią zajmuje. smutne to, ze dziecko je samo a tv gra. poza tym, jak się ma dzieci to tez trzeba coś sobą reprezentować, żeby coś tym dzieciom przekazać a nie tylko sztos i czad. te dzieci są wychowywane na reklamach- nawet ten mały ostatnio coś powiedział - widziałem na reklamie - i mamusia kupiła. smutek. kupczenie dziećmi bo samemu nie ma się nic do powiedzenia. 

Mąż nie przewija, nie karmi - także nie przesadzaj. Poza tym to także jego dzieci, więc chyba normalne że się nimi zajmuje. Nie rozumiem co złego w tym, że nagrywa podczas gdy jej dziecko je. To jakieś niedoposzczalne zachowanie? Reklam też się nie uniknie, podobnie jak korzystania z nowoczesnych urządzeń. W domu najważniejsza jest miłość i szacunek, pieniądze też ważne (komfort życia, edukacja dzieci itp.) a nie wydaje mi się, by im ich brakowało. Jeśli zadbają o edukację dzieci w przyszłości, to nic nie stoi na przeszodzie, by dzieci posiadały szeroką wiedzę w róznych tematach. Naprawdę niekoniecznie rodzice muszą ich wszystkiego uczyć.  Nie szukaj na siłę w standardowej rodzinie nie wiadomo jakich rewelacji.

50 minut temu, 🌼🌷Mariposa🌿🌻 napisał:

Mąż nie przewija, nie karmi - także nie przesadzaj. Poza tym to także jego dzieci, więc chyba normalne że się nimi zajmuje. Nie rozumiem co złego w tym, że nagrywa podczas gdy jej dziecko je. To jakieś niedoposzczalne zachowanie? Reklam też się nie uniknie, podobnie jak korzystania z nowoczesnych urządzeń. W domu najważniejsza jest miłość i szacunek, pieniądze też ważne (komfort życia, edukacja dzieci itp.) a nie wydaje mi się, by im ich brakowało. Jeśli zadbają o edukację dzieci w przyszłości, to nic nie stoi na przeszodzie, by dzieci posiadały szeroką wiedzę w róznych tematach. Naprawdę niekoniecznie rodzice muszą ich wszystkiego uczyć.  Nie szukaj na siłę w standardowej rodzinie nie wiadomo jakich rewelacji.

Hahaha 😁 Już dziś daję sobie głowę uciąć, że z Lełosia i Nel będą takie same wsiowe głupki jak ich mamusia.

• Thanks 2

52 minuty temu, 🌼🌷Mariposa🌿🌻 napisał:

nie szukam rewelacji, mogłabym przytoczyć Ci kilkanaście przykładów na to, jak budują obydwoje w swoich dzieciach konsumpcjonizm, uzależnienie od oceny innych i ciągłą potrzebę atencji. to, że piszesz że to standardowa rodzina świadczy akurat o rozpowszechnionym schemacie wychowywania. wspólne posiłki budują więź. dla mnie to straszne, że dziecko je samo przy włączonym telewizorze i nie mówię o sporadycznych sytuacjach, bo takie zdarzają się zawsze, tylko o modelu i standardzie, jaki jest u - jak sama przyznałaś w standardowej rodzinie. nie wspomnę już o sprzedawaniu prywatnego życia dzieci w internecie. bez ich zgody. jeśli nie widzisz tu nic złego, to nie mam pytań. 

• Thanks 2

Niestety nie zgodzę się z niektórymi przedmówczyniami. Uważam, iż najwięcej wzorców dziecko wynosi z domu. Szkoła oczywiście pomoże w rozwoju w różnych dziedzinach ale kulturę, nawyki i pewne standardy życiowe czerpie się z domu. 

Oj oj boogimilka się wkurzyła bo w komentarzach znaleźli się czepialscy ze krem chanel kupiła... oznajmiła jeszcxe ze na mazury jedzie 

21 minut temu, Pomelo napisał:

Oj oj boogimilka się wkurzyła bo w komentarzach znaleźli się czepialscy ze krem chanel kupiła... oznajmiła jeszcxe ze na mazury jedzie 

Do Siwej czy Lusesity?

• Haha 1

17 godzin temu, domowe_porzadki napisał:

nie szukam rewelacji, mogłabym przytoczyć Ci kilkanaście przykładów na to, jak budują obydwoje w swoich dzieciach konsumpcjonizm, uzależnienie od oceny innych i ciągłą potrzebę atencji. to, że piszesz że to standardowa rodzina świadczy akurat o rozpowszechnionym schemacie wychowywania. wspólne posiłki budują więź. dla mnie to straszne, że dziecko je samo przy włączonym telewizorze i nie mówię o sporadycznych sytuacjach, bo takie zdarzają się zawsze, tylko o modelu i standardzie, jaki jest u - jak sama przyznałaś w standardowej rodzinie. nie wspomnę już o sprzedawaniu prywatnego życia dzieci w internecie. bez ich zgody. jeśli nie widzisz tu nic złego, to nie mam pytań. 

Mało jest rodzin gdzie wszyscy codziennie zasiadają do wspólnych posiłków. W zdecydowanej większości jest to niemożliwe z uwagi na pracę. Wystarczy że w weekend rodzina spotyka się przy stole. Nie ma nic strasznego w tym, że dziecko samo zje posiłek. Źle by było, gdyby ktoś je poganiał, albo wydzielał porcje i krzyczał podczas konsumowania. Nie doszukuj się problemów na siłę. Owszem, wiele wyniosimy z domu, ale tak naprawdę kształtuje nas później środowisko. Ja z moim modelem rodziny nie do końca się zgadzałam i mając własną, żyję 'po swojemu', więc to nie jest tak, że każdy w przyszłości powiela to, co wyniósł z rodzinnego domu. Nie upraszczaj.

17 godzin temu, Ohh napisał:

Hahaha 😁 Już dziś daję sobie głowę uciąć, że z Lełosia i Nel będą takie same wsiowe głupki jak ich mamusia.

Spójrz na siebie jak zostałaś wychowana. Myślę że bardziej powinnaś mieć pretensje do swoich rodziców, że nie nauczyli się podstaw kultury, niż doszukiwać się błędów wychowawczych u innych.

4 godziny temu, 🌼🌷Mariposa🌿🌻 napisał:

Spójrz na siebie jak zostałaś wychowana. Myślę że bardziej powinnaś mieć pretensje do swoich rodziców, że nie nauczyli się podstaw kultury, niż doszukiwać się błędów wychowawczych u innych.

Zgadzam sie .Jak mozna tak napisac o dzieciach ??!!

Zauważyłyście, że większość jej filmów trwa trochę ponad 10min. Przez to ma możliwość dodawania reklam 

3 minuty temu, Gość1414 napisał:

Zauważyłyście, że większość jej filmów trwa trochę ponad 10min. Przez to ma możliwość dodawania reklam 

Czemu się dziwisz? Miałaby kręcić filmiki za darmo?  O taką głupotę jej nie posądzaj.

39 minut temu, 🌼🌷Mariposa🌿🌻 napisał:

Czemu się dziwisz? Miałaby kręcić filmiki za darmo?  O taką głupotę jej nie posądzaj.

Chodzi o to, że nie ma zazwyczaj filmów dłuższych niż 10min i leci po najsłabszej lini oporu

10 minut temu, Gość1414 napisał:

Chodzi o to, że nie ma zazwyczaj filmów dłuższych niż 10min i leci po najsłabszej lini oporu

Bo jest leniwa. Zobacz do jakiego stanu siebie doprowadziła. Dziećmi zajmuje się albo jej matka albo mąż. A Grubella robi papuzie pazury. Nawet prawka nie ma, żeby sama jechać c 

• Like 1

Największe karynsko youtuba. Tylko troche bogatsze niż ta przysłowiowa karyna spod mopsu. 

• Like 1

z mama na wakacje leci a Krzysia będzie dzieci niańczył mu się nie należy 😅😂

• Haha 1

Nie wiedziałam, że jeszcze ma kontakt z Karoliną ze stylizacji

26 minut temu, Gość1414 napisał:

Nie wiedziałam, że jeszcze ma kontakt z Karoliną ze stylizacji

Boogie musi pokazać, że ma "znajomych" 

Co jak co, gruba i zaniedbana ale jednak o dziwo (podobnie jak Karlos i Larwa od Wedla) fotogeniczna Ja noszę rozmiar 36 a choćby skały sr%^( zawsze wychodzę jak delma

• Haha 6

1000 fotek z odpowiednim ustawieniem, a 1001 się uda. Trzeba nauczyć się kadrować :P. Na zdjęciach robionych kiedyś w jakimś hotelu nie była już tak fotogeniczna i nawet nie chodzi o tuszę.

• Like 1

Widziałyście film, gdzie prezentuje swoje zakupy ciuszkowe i stylizacje dla Krzysia męża ? Chyba pomyliła męża  z synem przedszkolakiem, bo te ciuchy wyglądają jak na wyrośniętego chłopca a nie na dorosłego faceta.

• Like 1

ku.wa czy ona mysli ze jak zrobi dziubek typi ustami z kwasem to jest fajna? co drugie zdjecie z dziubkiem, to z nel jest obrzydliwe

• Like 1

6 godzin temu, Zniesmaczony napisał:

Widziałyście film, gdzie prezentuje swoje zakupy ciuszkowe i stylizacje dla Krzysia męża ? Chyba pomyliła męża  z synem przedszkolakiem, bo te ciuchy wyglądają jak na wyrośniętego chłopca a nie na dorosłego faceta.

O tym samym pomyślałam. Jakaś za mała bluza, kolorowe spodenki.

wjechało nowe zdjęcie!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się