Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nina98

Paula Boogie- grubella

Polecane posty

była ostatnio tutaj dyskusja o tym, że bugi oprócz matki i męża nie ma innych znajomych. chwilę później dodała na instagramie zdjęcie z jakąś dziewczyną nazywając ją najlepszą przyjaciółką, a teraz jeszcze pojawił vlog o podobnym tytule. 

mnie bawi :)

• Like 3

Co wy macie z tymi jej ustami. Nadal są wąskie, nie zrobiła sobie glonojada, więc do obrzydliwości im daleko. Nie oglądam jej już, bo gada ciągle o dzieciorach, a ja nie trawię tego, ale weszłam na jej insta, zobaczyć o co ta drama z ustami - wyglądają normalnie, gdyby nie plotki o ostrzykiwaniu, to bym się nie domyśliła. Poza tym życzę jej, żeby się wreszcie wzięła za siebie, rozmiar 42 i krągłości rozumiem, ale nie coś takiego. Przecież to młoda kobieta jest jeszcze. 

ale cwanski i zawistny usmieszek na fotce z mezem 😄 brzydka gruba baba za darmo bym jej nie brala

• Haha 1

Dnia 31.07.2020 o 11:13, topolejestwymagane napisał:

była ostatnio tutaj dyskusja o tym, że bugi oprócz matki i męża nie ma innych znajomych. chwilę później dodała na instagramie zdjęcie z jakąś dziewczyną nazywając ją najlepszą przyjaciółką, a teraz jeszcze pojawił vlog o podobnym tytule. 

mnie bawi 🙂

Nazwała ją tak, bo nią jest. Nie zauważyłam żeby jej przyjaciółka zaprzeczyła, powiedziała że znają się ponad 20 lat. A pokazała się z nią, bo ta akurat przeleciała z Danii do Polski. Też mam najlepszą przyjaciółkę daleko za granicą i widujemy się bardzo rzadko, co nie znaczy że nasza przyjaźń nie istnieje.

• Like 1

1 godzinę temu, jukej napisał:

ale cwanski i zawistny usmieszek na fotce z mezem 😄 brzydka gruba baba za darmo bym jej nie brala

Bardzo ładnie oboje wyszli na tej fotce. Jeśli Boogie przy niej nie majstrowała, to naprawdę sporo schudła.

1 godzinę temu, 🌼🌷Mariposa🌿🌻 napisał:

Bardzo ładnie oboje wyszli na tej fotce. Jeśli Boogie przy niej nie majstrowała, to naprawdę sporo schudła.

Widzialam ja z 2 tygodnie temu na miescie. Na zywo wyglada jeszcze szczuplej;)

• Haha 1

12 minut temu, Olgaxxx4 napisał:

Widzialam ja z 2 tygodnie temu na miescie. Na zywo wyglada jeszcze szczuplej;)

Możliwe. Fotki dodają kilogramów, podobnie jak kamera.

Tak, rozumiem że zartowałaś. Tyle że ja nie żartuję. Pamiętam jak widziałam Dodę na żywo i byłam w szoku jaka ona chuda, w tym samym czasie pokazywali jej koncerty w TV i wygladała tam +10kg.

Pomijajac dzialalnosc jutjubowa B ,obiektywnie musze przyznac ,ze dziewczyna wyglada o wiele korzystniej ,niz jeszcze rok temu. Zrezygnowala z zoltego blondu, zrobila delikatnie usta ,schudla I naprawde wyglada ladnie .

• Like 1
  • Haha 1

u rajtuzow we vlogu widac jak 'zeszczuplala' paula

nagrana od stop do glow, kolo ratunkowe uwieszone w pasie nie zmienilo rozmiaru a i geba jaka masywna, jedynie jeszcze bardziej odznacza  sie jej podgardle

• Like 1

8 godzin temu, jukej napisał:

u rajtuzow we vlogu widac jak 'zeszczuplala' paula

nagrana od stop do glow, kolo ratunkowe uwieszone w pasie nie zmienilo rozmiaru a i geba jaka masywna, jedynie jeszcze bardziej odznacza  sie jej podgardle

Pomijajac fakt, ze widac jej podgardle, schudla Sporo ale nie tyle ile stara sie to przedstawiac na swoich mediach spolecznosciowych. Wiecej dobrego kadrowania niz odchudzania 😂

Polecam wszystkim zobaczyc ten vlog bo tam Dokladnie widac jak sztuczny usmiech wlaczyla do vloga lobuzow a potem myslac, ze nie jest juz w kadrze nastapilo automatyczne wylaczenie i mina jedzy 😂😂😂🙈

• Like 1
  • Haha 1

Widać, że zrzuciła trochę kg, ale dalej jest nalana i na pewno nie ma tak zrysowanej linii żuchwy i zgrabnych ramion jak próbuje przekonać na Insta. Druga broda trzyma się dzielnie, tak samo bezbol też pokaźny. I jaka niepewna siebie jak ktoś inny ją filmuje. oj boogie, kogo ty chcesz oszukać żeś szczupła laska.

• Like 1

4 minuty temu, aqqqqq napisał:

Widać, że zrzuciła trochę kg, ale dalej jest nalana i na pewno nie ma tak zrysowanej linii żuchwy i zgrabnych ramion jak próbuje przekonać na Insta. Druga broda trzyma się dzielnie, tak samo bezbol też pokaźny. I jaka niepewna siebie jak ktoś inny ją filmuje. oj boogie, kogo ty chcesz oszukać żeś szczupła laska.

Jeszcze kilka miesięcy temu były komentarze, ze grubaska i niech cos ze sobą zrobi, gdy udało jej się schudnąć to wciąż wam źle i dalej są komentarze, ze ulana. No wtfff.

• Like 1

11 minut temu, aqqqqq napisał:

Zarysowana żuchwa i linia ramion jest wtedy jak się intensywnie ćwiczy, ona zrobiła operacje żołądka , waga spada bez żadnego wysiłku dlatego widać, że schudła ale nie będzie to sylwetka wypracowana tylko jak sflaczały balon po spuszczeniu powietrza zero jędrności.

• Like 1

Obejrzalam ten fragment u Lobuzow - faktycznie u siebie wyglada duzo korzystniej. Nalane ramiona i nadal bardzo duze okolice bioder/brzucha.Kurcze jest poprawa, ale stan wyjsciowy byl tak powazny, ze chyba juz nigdy nie bedzie miala szczuplej atrakcyjnej figury.

• Like 1

27 minut temu, Maileg napisał:

Jeszcze kilka miesięcy temu były komentarze, ze grubaska i niech cos ze sobą zrobi, gdy udało jej się schudnąć to wciąż wam źle i dalej są komentarze, ze ulana. No wtfff.

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Nikt nie twierdzi, że nie schudła, ale gdyby nie zakrzywiała rzeczywistości stosując nieudolną obróbkę zdjęć, pokraczne pozy i kadrowanie z drona to nikt by nie miał z niej beki. Próbuje wmówić widzom, że jest szczuplejsza, a tak nie jest, więc się niech nie dziwi, że ktoś na to zwraca uwagę Insatgram albo kadrowany film kontra rzeczywistość.

Zastanawiają mnie te wspólne wakacje z Łobuzami... czyż to nie może być "zachęta", żeby Paulę wziąć pod skrzydła nowej firmy Łobuzów?

28 minut temu, Ula1985 napisał:

Zarysowana żuchwa i linia ramion jest wtedy jak się intensywnie ćwiczy, ona zrobiła operacje żołądka , waga spada bez żadnego wysiłku dlatego widać, że schudła ale nie będzie to sylwetka wypracowana tylko jak sflaczały balon po spuszczeniu powietrza zero jędrności.

Ale że się uczepiła tego zabiegu. Moim zdaniem wcale go nie było. Ona mniej więcej systematycznie od roku chudła i gdyby to była operacja to różnica byłaby znacznie większa. Jej stan wyjściowy ja napisała AnadellaBe był poważny więc to już jest sukces i nie oszukujmy się, ale przy takiej wadze nadmiar skóry zostaje, a nikt nie robi się młodszy. Poza tym już kiedyś pisałam, że znam osobiście dziewczynę po takim zabiegu i chudła dosłownie w oczach, różnica była drastyczna już po tygodniu, u Boogie tego nie widać (pomijając już obróbkę zdjęć). U Łobuzów widać, że jest mniejsza, ale na pewno nie jest to taka zmiana jak u osoby po operacji. Zresztą kiedyś widziałam ją na żywo na początku drugiej ciąży, widać, że jest grubsza, ale rzeczywiście kamera dodaje kilogramów. Nie wyróżniała się szczególnie spośród innych osób o tzw. większych gabarytach.

• Like 1

Odchodząc od wagi. Co to za moda z tymi samoopalaczami.... wszyscy musza... jednym pasuje, innnym nie. Dla mnie ona wygląda tandetnie, jakby była nie domyta na twarzy 😞

Cała ona, samoopalacz, panterka, obwieszona biżuterią, szpony, brew pisakiem, dobrze że chociaż już nie tleni tych włosów 

• Like 3

19 minut temu, Zniesmaczony napisał:

Cała ona, samoopalacz, panterka, obwieszona biżuterią, szpony, brew pisakiem, dobrze że chociaż już nie tleni tych włosów 

Mieć takie możliwości, czyli darmowe kosmetyki, ciuchy, dodatki i wyglądać jak Karyna spod MOPSu - z tym trzeba się urodzić. Jej już nic nie pomoże.

• Like 6

Dnia 2.08.2020 o 15:23, Zniesmaczony napisał:

Czyli żołądek zmniejszony 

Jeżeli nie zmieni diety i nawyków żywieniowych to i zmniejszanie żołądka nie pomoże i znów wróci do starej wagi 😉

Fakt faktem schudla co widać.  Swoją drogą ciekawe co sie stalo i jak to zrobiła, ze w końcu jej sie udało.  Przeciez nieudanych prób miala milion. A tu widać,  ze waga leci. To raptem pare miesięcy a efekt naprawde jest tak patrząc jaka ogromna byla. 

Gruba kupiła myszke... klatkę wybrała chyba najmniejsza jaka mieli, gryzon nie będzie miał porzadnego wybiegu i spasie się jak Ona... ktoś jej napisał że wszystko źle kupili to odpisala, że będą się edukować w temacie..... tylko szkoda, ze nie zrobili tego przed zakupem zwierzaka

• Like 1

We vlogu z pepco powiedziała, ze szkoda jej dac 30zł za komplecik adresowy dla Nel... szkoda, ze sobie tak nie żałuje pieniędzy np. Krem z chanel... no, ale to totalny sztos więc co ja bede pisać 😁😁😁 

..

....

• Haha 4

13 godzin temu, TipTop napisał:

Fakt faktem schudla co widać.  Swoją drogą ciekawe co sie stalo i jak to zrobiła, ze w końcu jej sie udało.  Przeciez nieudanych prób miala milion. A tu widać,  ze waga leci. To raptem pare miesięcy a efekt naprawde jest tak patrząc jaka ogromna byla. 

Schudła, ale nie tak jak próbuje przedstawić na zdjeciach. U Łobuzów we blogu widać jej tłuste ramiona i podgardle, ktore swietnie kadruje u siebie..

• Like 1

Gust ma jarmarczny ,fakt plus te szpony zamiast paznokci-co to za trend ,komu sie to podoba ?

• Like 1

2 godziny temu, Linka93 napisał:

Gruba kupiła myszke... klatkę wybrała chyba najmniejsza jaka mieli, gryzon nie będzie miał porzadnego wybiegu i spasie się jak Ona... ktoś jej napisał że wszystko źle kupili to odpisala, że będą się edukować w temacie..... tylko szkoda, ze nie zrobili tego przed zakupem zwierzaka

no przeciez mowila ze TROSZKE rozmawiali w sklepie zoologicznym 😄

• Haha 4

Czy ktos wie co oan robila w tym Londynie? Czy Krzysia charowala a ona siedziala w domu i zarla i tracila kase? Ciekawi mnie to

1 godzinę temu, Anabotena napisał:

Czy ktos wie co oan robila w tym Londynie? Czy Krzysia charowala a ona siedziala w domu i zarla i tracila kase? Ciekawi mnie to

Dokładnie tak. Krzysztof chodził do pracy a Boogie na paznokcie i rzeski. Kupowała tony ... i fitowala co dzien

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się