Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gejfrut

Polskie Karingtony

Polecane posty

1 minutę temu, Eteryczny Skansen napisał:

Widzę, że wjechał poważny temat, także zanim dojdzie do rękoczynów, roztrzygnę ten odwieczny konflikt:

tylko majonez KIELECKI

Siostro🥰🥰😍tez nie uznaje innego majonezu 😄

• Thanks 1

2 minuty temu, Eteryczny Skansen napisał:

Widzę, że wjechał poważny temat, także zanim dojdzie do rękoczynów, roztrzygnę ten odwieczny konflikt:

tylko majonez KIELECKI

A nie, bo KĘTRZYŃSKI, zwłaszcza w Olsztynie 🙂

mnie majonez nie smakuje za bardzo, raz w roku może w sałatce, ale smaku nie rozróżnie 🤷🏻‍♀️

Siostry, boję się o siebie, usycham z tęsknoty, Lauro, proszę, daj nowego vloga!!! nie mam co rano w pracy do pierwszej Coffee oglądać 

• Like 1

1 minutę temu, Etażerka napisał:

A nie, bo KĘTRZYŃSKI, zwłaszcza w Olsztynie 🙂

Ja jestem team winiary 😛

• Like 4

4 minuty temu, Mynia napisał:

mnie majonez nie smakuje za bardzo, raz w roku może w sałatce, ale smaku nie rozróżnie 🤷🏻‍♀️

Siostry, boję się o siebie, usycham z tęsknoty, Lauro, proszę, daj nowego vloga!!! nie mam co rano w pracy do pierwszej Coffee oglądać 

Siostro, to Ty jeszcze pijesz coffee? Nawet jak nie smakuje tak samo? O em dzi.

• Haha 1

A czy jest ktokolwiek team Białuty? XD Czy tylko ja samotna niczym L w pierwszej ławce

5 minut temu, Mynia napisał:

seeejmmmm. LAURA WRÓĆ , kcemy wiecej prodakszyn

38 minut temu, Gejfrut napisał:

Mam prawie takie same wymiary jak Ty, siostro 😄

czirs koktajlem truskawkowym 🍓

tośmy się w tłumie znalazły ❤️

miałam dziś tak zje/bany (😂) dzień, ze zakończę go albo dużo dawko wina albo czekolady 🥴

Napisano (edytowany)

Wzruszający dzień matki.    Lusi nda pokazuje zdjecia z dziecinstwa.  Widać że ona zawsze była d.uża, taka uroda (nad ktora oczywiscie mozna pracowac ) 

jaki kraj taka K h lo e

natomiast Wa.  nn uta.... była piękna kobietą. nadal jest choć wiadomo star. ość nie radość kazdego dopada. Ale zawsze urok szyk klasa . przynajmniej  z wygladu

Edytowano przez CoJestPipol

Napisano (edytowany)

A u Kury cały czas wisi komentarz odnoście Pawła jako taty Gajki.

Edytowano przez Zadra

Napisano (edytowany)
5 minut temu, Zadra napisał:

A u Kury cały czas wisi komentarz odnoście Pawła jako taty Gajki.

a oni mają już na to wysrane chyba. Mazia. nka ma dwoje dzieci i Bobka. bez jaj zeby to kontrolowac caly czas ileż mozna.

Cziiirsss białym wiinkiem

Edytowano przez CoJestPipol
  • Haha 1

28 minut temu, CoJestPipol napisał:

seeejmmmm. LAURA WRÓĆ , kcemy wiecej prodakszyn

Newer bi de sejm obawiam się 😉 spieszmy się kochać stare vlogaski ❤️

1 minutę temu, dl-kaw napisał:

Newer bi de sejm obawiam się 😉 spieszmy się kochać stare vlogaski ❤️

jeżuuuu myślisz? no ogladam bo tęsknie soł macz

Siostry! Witam i spieszę poinformować, że choć czytuję Was od dawna, zarejestrowałam się po to, by donieść, jaki artykuł właśnie wyświetlił się na mojej Facebookowej tablicy. Cytuję: 

"Priorytetowe orzekanie opieki naprzemiennej przez sądy rodzinne, kara dwóch lat więzienia dla rodzica utrudniającego kontakty z drugim rodzicem i 12 lat pozbawienia wolności, jeśli drugi rodzic - w następstwie tzw. "alienacji" - targnie się na swoje życie. To podstawowe założenia senackiego Druku 63, który zakłada nowelizację Kodeksu Rodzinnego i Opiekuńczego oraz Kodeksu Karnego".

Oj, nadchodzą ciężkie czasy dla naszej wątłej Paplotki... 

• Like 2
  • Thanks 1

2 minuty temu, Paploć napisał:

Siostry! Witam i spieszę poinformować, że choć czytuję Was od dawna, zarejestrowałam się po to, by donieść, jaki artykuł właśnie wyświetlił się na mojej Facebookowej tablicy. Cytuję: 

"Priorytetowe orzekanie opieki naprzemiennej przez sądy rodzinne, kara dwóch lat więzienia dla rodzica utrudniającego kontakty z drugim rodzicem i 12 lat pozbawienia wolności, jeśli drugi rodzic - w następstwie tzw. "alienacji" - targnie się na swoje życie. To podstawowe założenia senackiego Druku 63, który zakłada nowelizację Kodeksu Rodzinnego i Opiekuńczego oraz Kodeksu Karnego".

Witaj trzecia siostro 🍾🥂 

Oł noł to my miałyśmy świat zza kratek oglądać. To nas miała płokuratura ściagać. 

Karma's a bitch.

• Haha 2

3 minuty temu, Paploć napisał:

tak ALE powiem Ci coś ... tzn Wam. znam to z doświadczenia zawodowego. Niestety to tak nie wygląda w praktyce... Matki często robia cyrki utrudniaja , byl tez przypadek (moze wiecej niz jeden ja znam jeden ) że matka miała przed sąd orzeczone OBOWIĄZKOWE badania psychologiczne/psychiatryczne i nie poszla na nie, sąd dał kare pieniazna z ponownym nakazem. itd..

Ciągnie się to do dziś, ojciec nie widział dziecka od 5 (!!!) lat.  Trzymam kciuki jednak za D.re oby to tak nie wyglądało

• Sad 1

Przed chwilą, Aleksis Zatorzańska napisał:

Witaj trzecia siostro 🍾🥂 

Oł noł to my miałyśmy świat zza kratek oglądać. To nas miała płokuratura ściagać. 

Karma's a bitch.

Poczekaj jeszcze wszytsko przed nami 😂 może za karę będziemy miały jedna cele 😉 

• Haha 1

Przed chwilą, Aleksis Zatorzańska napisał:

No i już sobie wyobraziłam Luśke vlogującą z więzienia 😀 

Mogła by pociągnąć tasiemca niczym Orange is the new black ☻

Tytuł pierwszego vloga:

Eteryczne grypsowanie. 

• Haha 6

1 minutę temu, CoJestPipol napisał:

tak ALE powiem Ci coś ... tzn Wam. znam to z doświadczenia zawodowego. Niestety to tak nie wygląda w praktyce... Matki często robia cyrki utrudniaja , byl tez przypadek (moze wiecej niz jeden ja znam jeden ) że matka miała przed sąd orzeczone OBOWIĄZKOWE badania psychologiczne/psychiatryczne i nie poszla na nie, sąd dał kare pieniazna z ponownym nakazem. itd..

Ciągnie się to do dziś, ojciec nie widział dziecka od 5 (!!!) lat.  Trzymam kciuki jednak za D.re oby to tak nie wyglądało

Ja Wam powiem, że takie prawo, to o doope roztrzasnąć. I tak się można bujać i bujać. 

1 minutę temu, Lotte napisał:

Poczekaj jeszcze wszytsko przed nami 😂 może za karę będziemy miały jedna cele 😉 

Ale byśmy czirsowały 😂 o ile miałybyśmy czym 🤔

A ja właśnie oglądałam vlog „Ważny egzamini przepis na pastę śniadaniowa” na początku wywód Danki 🤦🏻‍♀️, 10:34 aż parsklam śmiechem- jacy glam. Majonez Winary 😜, o wkładaniu tej samej łyżki do śmietany, chrzanu i majonezu nie wspomnę.

3 minuty temu, Aleksis Zatorzańska napisał:

😂

1 minutę temu, niewinna czarodziejka napisał:

Tytuł pierwszego vloga:

Eteryczne grypsowanie. 

Ujęcie pierwsze - Luśka na pryczy, przecierająca oćka i ziewnym tonem witająca Polskę i resztę świata.

W tle odgłosy współlokatorki.

Ujęcie drugie ze stołówki. I komplejny Luśki na temat jakości więziennego żarcia.

Reszty scen wole nie znać 😱😳

• Thanks 1

Luśka nie musi iść do więzienia żeby cierpieć. Ona sobie je już stworzyła sama

2 minuty temu, CoJestPipol napisał:

Luśka nie musi iść do więzienia żeby cierpieć. Ona sobie je już stworzyła sama

Olsztynski apartament jest jej wiezieniem. 

Przed chwilą, PastelowaTapeta napisał:

Olsztynski apartament jest jej wiezieniem. 

uwierz choćby miała złote sr.a nie i najdroższe zasłony EWEEER to nie sprawi, że bedzie szczęśliwa. niech sie zamknie z dzieckiem w tej komnacie i siedzi matrona..

3 minuty temu, CoJestPipol napisał:

To prawda, już to kiedyś pisałam. Takie przepychanki przed sądami, zabawy w chowanego i wieczny pingpong mogą trwać całymi latami. A czas płynie, dziecko dorasta, więź się osłabia, albo wręcz w ogóle nie zostaje żadna normalna relacja nawiązana. W wielu przypadkach dopiero w wieku nastoletnim dziecko z własnej woli próbuje nawiązać jakiś kontakt z drugim rodzicem - oczywiście pod warunkiem, że nie ma totalnie wypranego mózgu i nie zionie ślepą nienawiścią zaszczepioną przez matkę.
Nawet jeśli w końcu uda się nawiązać pozytywne relacje, to straty raczej są nie do odrobienia... Nie oszukujmy się takie sytuacje nie spływają też po dziecku jak woda po kaczce i później wychodzą w relacjach nawiązywanych w życiu dorosłym  na różnych płaszczyznach.
Więc taaak.
Well done, Lucha.

No tak, łatwo nie będzie, ale trzymam kciuki za Dre. A przede wszystkim za to, by mała miała szansę poznać ojca i choć od czasu do czasu wyrwać się ze szponów toksycznej matki. Powiem Wam, że mimo iż już od dawna widziałam, jaką Palotka jest paskudną osobą, po akcji ze szwagro- tatą opadła mi szczęka. Jak można tak krzywdzić córkę? Zrobiła z niej marionetkę do zaspokajania własnych egoistycznych potrzeb, obwieszony metkami baner reklamowy, który ustawia do zdjęć jak manekina, jednocześnie odcinając od ojca. Ach, szkoda słów, bo jak o tym myślę, krew we mnie buzuje. 

Na koniec jeszcze jeden smaczek- odświeżyłam sobie ostatnio wybitną produkcję "Makijaż ślubny Marzenki" i wręcz odrzucił mnie ten jad, sztuczność i zazdrość bijące od pani reżyser tego dzieła. Widać, jak zżera ją od środka, że siostra jest szczęśliwa. W tym samym czasie pojawił się też "friend" z dzieciństwa, by naszą matronę gładzić po włosach i udawać zakochanego absztyfikanta, coby radość siostry zeszła na 2 plan. Okropny narcyz i toksyna. Co widać chociażby w zestawieniu z Dominiką, u której widać autentyczne zaangażowanie w ślubne przygotowania Kurki i szczęście, że szwagierce dobrze układa się w życiu. Szczerze współczuję takiej siostry. Tymczasem Kurka nadal jest w nią ślepo zapatrzona i pozwala jej na wszystko, czego nie rozumiem.

• Like 5

30 minut temu, Aleksis Zatorzańska napisał:

Tam mógłby być grany Spacerniak 😂 też fajny serial

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!