Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jano2000

Prośba o pilną pomoc

Polecane posty

Szanowani Państwo

potrzebuję Państwu pomocy w rozwiązaniu problemu. Jestem z dziewczyną w związku od 2 lata.  W tym przypadku złapałem sekret co robiła moja dziewczyna po naszym spotkaniu. Prosiłem, aby włączyła kamerę i porozmawiała ze mną. Odczytała i wyłączyła telefon. Po wszystkim powiedziała, że poszła spać. Okazuje się właściwie, że poszła na imprezę w nocy beze mnie. Ani nie powiadomiła. Proszę o pomoc co powinienem z nią porozmawiać? jakie konkrety? szczegóły?  

z góry dziękuję. 

 

Cytuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coż...masz jakieś dowody na to że była na imprezie? Zdjęcia, wspólni znajomi którzy mogą to potwierdzić? Wiesz gdzie była i o której wróciła? 

Oczywiście że trzeba z nią porozmawiać bo to jest kłamstwo w żywe oczy. Ale nie na siłę, tylko przy okazji. Zainiscjuj temat związku, jego przyszłości i jej dalszych planów. Wywołaj temat zaufania i mówienia prawdy. W zależności od tego co powie i jak, wyciągnij temat tego co powiedziała tobie i tego, że nie była to prawda a kłamstwo w żywe oczy i z premedytacją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie łączyć się na kamerze kiedy komuś się zamarzy zwłaszcza ze wyglądam jak gowno. Załóż jej podsłuch w telefonie i będziesz miał hece. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki lokalizacji impreza jakiej w takim miejscu. To jest dowód jaki mam. Nie chcę jej powiedzieć skąd to przychodziło. Jest taka odpowiedź, że spała, bo wróciła dopiero rano. 

dziękuję za pomoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×