Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Korina

Córka w technikum ma same dwóje.

Polecane posty

Wczoraj weszłam na dziennik i z wszystkiego z wyjątkiem wf i religii ma 2. Cały czas mi mówiła że się poprawi. Podstawówke skończyła ze średnią ok. 4.55. Czy w technikum jest naprawdę tak ciężko żeby się pogorszyć do tego stopnia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko da się zdać. Tylko trzeba chcieć. Zależy jakie technikum no i dużą rolę grają nauczyciele. Ale w pierwszej kolejności liczylabym na lenistwo i niechęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
2 godziny temu, Korina napisał:

Wczoraj weszłam na dziennik i z wszystkiego z wyjątkiem wf i religii ma 2. Cały czas mi mówiła że się poprawi. Podstawówke skończyła ze średnią ok. 4.55. Czy w technikum jest naprawdę tak ciężko żeby się pogorszyć do tego stopnia? 

Pewnie nie jest ciężko, ale może nie ogarniała zdalnego nauczania, nie oddawała prac, może nie chciało się robić, nie było motywacji. Różne są tego powody. W przyszłym roku szkolnym przypilnuj ja bardziej. Wchodźcie razem na dziennik i rozliczaj ją z ocen, nie wierz na słowo, tłumacz jej, że uczy się dla siebie, że jak ciebie zabraknie to mając wykształcenie może mieć lepiej płatną pracę i w związku z tym lżej w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×