Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Amina12

Czy rozmawialiście kiedyś ze swoimi dziećmi o seksie? A jeśli nie to czy zamierzacie to zrobić

Polecane posty

Bo ja mam 14 lat a moi rodzice nigdy tego nie robili i raczej nie zamierzają tego zrobić 

Edytowano przez Amina12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale głównie dlatego,że moj  syn przyszedł z pytaniami. Miał 9 lat. W sumie wolę jak dziecko pyta niż kiedy rodzice w pewnym momencie zaczynają jakaś niezręczną pogadanke (zazwyczaj jest juz sporo po fakcie) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z moim jeszcze nie rozmawiałam bo córka ma 9 miesięcy ale tak, będę chciała z nią o tym pogadać jeśli będzie czas. Warto rozmawiać z dziećmi. Ja wiem, że nie rozmawiałam z mamą tak dosłownie "Tak, teraz córciu porozmawiamy o seksie". Rozmawiałyśmy ogólnie i jak miałam pytanie to pytałam...tyle. Nie każdy rodzic rozmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałam z moją 12-letnią córką. Ale ona nie chciała. Nie chciałam jej zarzucać czymś, czego nie chciała słuchać. Na 13 urodziny kupiłam jej więc książkę Anji Rubik. Sexedu. Przeczytała od razu i nawet zabrała do szkoły. Książka była czytana też przez koleżanki. Dzieci chcą tej wiedzy, ale nie zawsze chcą rozmawiać. Zawsze miałyśmy dobry kontakt (mamy), rozmawiałyśmy o wszystkim, ale o seksie jednak córka nie chce. Nie zmuszę jej przecież. 

Skoro Ty chcesz, żeby rodzice z tobą porozmawiali, powiedz im o tym. Może myślą, że jeszcze nie czas, że Ty nie chcesz, że jeszcze o tym nie myślisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bo jestem przeciwna takim rozmowom. To tylko niepotrzebnie seksualizuje mlodziez. Mam 26 lat i za moich czasow to się o tym nie rozmawialo z nikim, czlowiek wiedzial o coto chodzi dopiero po slubie, jak mu natura podpowiedziala co robic. 

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mama Julci i Antosia napisał:

Nie bo jestem przeciwna takim rozmowom. To tylko niepotrzebnie seksualizuje mlodziez. Mam 26 lat i za moich czasow to się o tym nie rozmawialo z nikim, czlowiek wiedzial o coto chodzi dopiero po slubie, jak mu natura podpowiedziala co robic. 

Jestes tak wiekowa,ze za twoich czasów ba bank się i tym nie rozmawiało 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto odpowiedz do tego tematu, skierowana w szczególności dla matek. Dziękuje ślicznie za uwagę, pozdrawiam.

htt

ps:/

/youtu.be/1lYfWtFSB7Y

Rozalina Weiss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2020 o 11:41, Mama Julci i Antosia napisał:

Nie bo jestem przeciwna takim rozmowom. To tylko niepotrzebnie seksualizuje mlodziez. Mam 26 lat i za moich czasow to się o tym nie rozmawialo z nikim, czlowiek wiedzial o coto chodzi dopiero po slubie, jak mu natura podpowiedziala co robic. 

A potem tyle nastolatek zachodzi w ciążę. Ciekawe dlaczego? 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nastolatki zachodza w ciaze wlasnie od edukacji seksualnej. Jakby nie wiedzieli co i jak to by spedzali czas na zabawie,.nauce i sporcie a jesli juz od podstawowki dzieci.wiedza o seksie, dorosli jeszcze im podkrecaja zainteresowanie poprzez propagowanie tresci na tzw edukacji.seksualnej to nic dziwnego, ze gimby zachodza. 

 

  • Confused 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Mama Julci i Antosia napisał:

Nastolatki zachodza w ciaze wlasnie od edukacji seksualnej. Jakby nie wiedzieli co i jak to by spedzali czas na zabawie,.nauce i sporcie a jesli juz od podstawowki dzieci.wiedza o seksie, dorosli jeszcze im podkrecaja zainteresowanie poprzez propagowanie tresci na tzw edukacji.seksualnej to nic dziwnego, ze gimby zachodza. 

 

Nie od edukacji seksualnej, a powszechnej seksualizacji. Od braku dobrze prowadzonej edukacji seksualnej jest tylko gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ze swoją chrześnicą i nawet dałam jej tester owulacyjny by zawsze wiedziała co i jak a ma on rrównież aplikację na telefon więc podłapała szybko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×