Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wochna

Moimzdaniem be

Polecane posty

Jej kanał to jest jak diament wśród popiołu. Dziewczyna umie się wypowiedzieć rzeczowo i konkretnie na wiele tematów. Ona nie jest przemądrzała tylko mądra, kto widział jej filmiki o tematyce ślubnej czy mieszkaniowej wie, że dziewczyna wody nie leje. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo lubie. 🙂 Nawet teraz, kiedy większość tematów to te około-dzieciowe, mimo, że ja anty-dzieciowa jestem, z wyboru i na zawsze, to Ania mówi w taki sposób, że mnie to nie nudzi. Oglądam już 2 lata i nie rozumiem, skąd taka mała ilość subów.. Fajna, ciepła, inteligentna dziewczyna. Jeśli ma współpracę- zawsze mówi wprost i  oznacza to w opisie- a ja to bardzo cenię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też ją lubię, jest niezmanierowana i mam nadzieję, że tak pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzicie jednak, że trochę przegieła z regularną ceną swojego ebooka? W końcu zrealizowała JEDNO wesele- własne. I już ekspertka z książką za 7 dych? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sniezynka napisał:

Nie sądzicie jednak, że trochę przegieła z regularną ceną swojego ebooka? W końcu zrealizowała JEDNO wesele- własne. I już ekspertka z książką za 7 dych? 

Cos jest warte tyle ile ktos chce za to zaplacic 😄 ale dla mnie to tez smieszne, to na dodatek ebook, a nie normalna drukowana książka:D 

moze liczy na to, ze jak panny mlode wydaja tyle hajsu na wesele to 70 zl przy tych kosztach to jest nic. 

ale tak naprawde to nie wiem co moze byc odkrywczego w tej ksiazce? Kurczę organizowalam swoje wesele od a do z. Wszystko bylo na tip top i uwazam i wszyscy goscie, ze wesele bylo przednie. To naprawde nie jest nic trudnego, ze poradniki sa potrzebne 😄

juz lepiej w jakis kalendarz czy notes zainwestowac na tę okolicznosc, zeby nie pokickaly sie terminy, kontakty, zaliczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, sniezynka napisał:

Nie sądzicie jednak, że trochę przegieła z regularną ceną swojego ebooka? W końcu zrealizowała JEDNO wesele- własne. I już ekspertka z książką za 7 dych? 

Mnie to nie dziwi, że ona chce zarobić. Urodziła dziecko a to są naprawdę duże wydatki a będą coraz większe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Gość Gość Anna napisał:

Mnie to nie dziwi, że ona chce zarobić. Urodziła dziecko a to są naprawdę duże wydatki a będą coraz większe. 

To, że ktoś chce zarobić to mnie zupełnie nie dziwi. Wiadomo. Ale wycenić swoją książkę w temacie, w którym nie jest się żadnym ekspertem, zdecydowanie wyżej niż niejeden profesor no to już trzeba mieć tupet. O tyle mnie to dziwi, że nigdy wcześniej nic takiego u niej nie zauważyłam. Ale zgadzam się- jeśli ktoś chce tyle zapłacić to jego sprawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, sniezynka napisał:

To, że ktoś chce zarobić to mnie zupełnie nie dziwi. Wiadomo. Ale wycenić swoją książkę w temacie, w którym nie jest się żadnym ekspertem, zdecydowanie wyżej niż niejeden profesor no to już trzeba mieć tupet. O tyle mnie to dziwi, że nigdy wcześniej nic takiego u niej nie zauważyłam. Ale zgadzam się- jeśli ktoś chce tyle zapłacić to jego sprawa. 

O to to, ja mam wrażenie że ona robi z siebie specjalistkę w każdym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, wochna napisał:

O to to, ja mam wrażenie że ona robi z siebie specjalistkę w każdym temacie

Dopóki ktoś kręci jedynie filmiki z własnymi opiniami to nie musi być ekspertem. Ale jeśli pisze poradnik i każe innym za to płacić- i to niemało- to już kreuje się na znawcę. Znawcą weselnym po zorganizowaniu jednego wesela się nie jest. Także trochę mnie tym rozczarowała. Ale cóż- nikt nie jest idealny 😉 Dalej ją oglądam i będę to robić. Książki jednak nie kupię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię posłuchać jej vlogów,  jakiś tagów itp jak np sprzątam. Ale nie wszystko oglądam.

Jak na razie lubię, bo kanał mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×