Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Florense

Związek liberała i ultrakonserwatysty?

Polecane posty

2 minuty temu, elektryzująca napisał:

Mam bardzo beznadziejną przypadłość- nie mogę w wolnym czasie zostać sama ze swoimi myślami😜 Sto podejść by zacząć no i ni chooja nie wychodzi

Po co śmiecisz na cudzym wątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Bimba napisał:

Po co śmiecisz na cudzym wątku?

Bo Boni nie chce ze mną priva😪 weź i złap się prawdziwych trolli, którzy rozdoopczą każdy wątek, a nie mojej jednej prywatnej wypowiedzi, co? 

Edytowano przez Gość
Laluś na takie od serca słowa liczylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten facet raczej nie ma zamiaru się żenić i mieć dzieci z autorką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Kulfon napisał:

będzie homoseksualne? Czy życzysz swoim dzieciom ojca o takich poglądach?

Jak będzie homoseksualne to wtedy ojciec powie: córko/synu Ty się ciesz, że nie akceptuje Twojej orientacji. Zawsze matka mogła Cie usunąć gdyby to nie po jej myśli poszło" 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, BoniBluBombel napisał:

Na chooj mi prywata z kimś takim jak ty? Jakie miałabym korzyści z czegoś takiego? Zapłać to napiszesz. 

kontenerowiec bananów 🍌😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
17 minut temu, BoniBluBombel napisał:

Banany zaaplikuj se w dupe. Ja chce duszy twoich bachorow. 

są BEZDUSZNE po mamie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja sobie takiego związku nie wyobrażam. Sama mam lewicowe poglądy podobne do Twoich i wiem, że w życiu bym się z kimś takim nie dogadała. Podejrzewam, że Twój facet od początku był radykalnym katolikiem tylko udawał przez Tobą liberała żeby Ci zaimponować. Jak juz Cię "zdobył", to zaczął pokazywać prawdziwego siebie i przestał liczyć się z Twoim zdaniem. Podejrzewam, że kolejnym etapem będzie próba przekabacenia Cię na "prawą" stronę, jak to na fanatyka przystało. Od Ciebie zależy czy postawisz na swoim czy dasz się zmanipulować 🙂 Ten związek ma racje bytu jedynie wtedy, gdy się takiemu facetowi podporządkujesz - sądząc po wpisie taka nie jesteś, więc nie trzeba być geniuszem żeby się domyślić, że to nie przetrwa. Tak czy inaczej, współczuję doboru partnera... Ale skąd mogłaś wiedzieć, że trafił Ci się psychol 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mizo napisał:

No ja sobie takiego związku nie wyobrażam. Sama mam lewicowe poglądy podobne do Twoich i wiem, że w życiu bym się z kimś takim nie dogadała. Podejrzewam, że Twój facet od początku był radykalnym katolikiem tylko udawał przez Tobą liberała żeby Ci zaimponować. Jak juz Cię "zdobył", to zaczął pokazywać prawdziwego siebie i przestał liczyć się z Twoim zdaniem. Podejrzewam, że kolejnym etapem będzie próba przekabacenia Cię na "prawą" stronę, jak to na fanatyka przystało. Od Ciebie zależy czy postawisz na swoim czy dasz się zmanipulować 🙂 Ten związek ma racje bytu jedynie wtedy, gdy się takiemu facetowi podporządkujesz - sądząc po wpisie taka nie jesteś, więc nie trzeba być geniuszem żeby się domyślić, że to nie przetrwa. Tak czy inaczej, współczuję doboru partnera... Ale skąd mogłaś wiedzieć, że trafił Ci się psychol 🙂

Niestety... Gdybym miała jakiekolwiek sygnały, że jest tak konserwatywny, to zakończyłoby się to na zwykłej znajomości. Czuję się mega oszukana, ale trzeba chyba to zakończyć. Wolę męczyć się miesiąc niż całe życie. I jeszcze ponosić ewentualne konsekwencje jego poglądów... Dzięki za Twoją opinię! Wszystkim udzielającym się w tym wątku dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Związek liberała i ultrakonserwatysty? - z tego związku narodził się JKM 🙂 (o którym w tej ciszy wyborczej akurat wolno mówić😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×