Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
oliloli

Ile domów ma Zuzanna Borucka?

Polecane posty

Ja pamiętam jak pisala na blogu, że zdradził ją z jakąś sąsiadką. Ona wtedy mieszkała u niego, ale nie wiem czy to był blok czy dom, więc sobie o tym myślałam. Potem wpis usunęła i już z nim nie była. Mnie też zszokowało, że ona poważnie myślała o dziecku z nim(pisała o tym w Q&A) więc może to było przyczyną też jej deprechy. 

No ja nie wiem, jej kolega przyjaciel najlepszy też z nią zerwał kontakt, ten Karol? Nie pamiętam dokładnie ale mieszkał z nią na tej wsi, napisał jej komentarz pod filmem że nie ma pojęcia co to przyjaźń, dla mnie Zuzia to totalna atencjuszka,która lubi się otaczać rzeczami, ludźmi i kręcić filmy o samej sobie i o swoich włosach xD czy ona wspiera jakieś akcje charytatywne? Dlaczego nie poszła na żadne studia skoro ma hajs i czas, siedzi jak kura domowa i te mieszkania urządza. Czemu nie podróżuje jak ma kasę i czas??

• Like 1

3 minuty temu, Hejhej napisał:

Mnie też zszokowało, że ona poważnie myślała o dziecku z nim(pisała o tym w Q&A) więc może to było przyczyną też jej deprechy. 

Tak i o ślubie myślała, jak miała z 22-23lata. 

14 minut temu, Hejhej napisał:

Ja pamiętam jak pisala na blogu, że zdradził ją z jakąś sąsiadką. Ona wtedy mieszkała u niego, ale nie wiem czy to był blok czy dom, więc sobie o tym myślałam. Potem wpis usunęła i już z nim nie była. Mnie też zszokowało, że ona poważnie myślała o dziecku z nim(pisała o tym w Q&A) więc może to było przyczyną też jej deprechy. 

Ja widziałam jak pisała, że z przyjaciółką i myślę że chodzi o Krzelak bo cały czas się widywali we 3 we Wrocku a potem nagle koniec od czasu zerwania. Potem też było coś chyba z sąsiadką i z dziewczyną z klasy. Też czytałam na blogu, że chciała dziecko z nim mieć. Może dlatego się wymył. On z tego co pamiętam mówił, że w ogóle nie chce mieć nigdy dzieci i ich nie lubi więc byłam w szoku jak napisała post, że chciała w 2018 roku starać się o dziecko. Ja myślę, że ta chęć ślubu i dziecka to była z tego względu, że chciała go na siłę zatrzymać. Ogólnie myślę, że on ją trochę wykorzystał. On był jej pierwszym chłopakiem a ostatnio jak na insta ktoś się spytał w ilu była związkach to odpowiedziała, że w 5. To aż 4 przez dwa lata? mieszkała jakiś czas w Łodzi i tam podobno miała chłopaka myślałam, że ciagle jest z tym samym.

No bez jaj Igor by się musiał zajmować nią, jej chorobą i dzieckiem, nie dziwne, że nawiał. Zajrzałam na jej IG, a tam co? Nowe włosy 😂😂😂😂 

27 minut temu, oliloli napisał:

No bez jaj Igor by się musiał zajmować nią, jej chorobą i dzieckiem, nie dziwne, że nawiał. Zajrzałam na jej IG, a tam co? Nowe włosy 😂😂😂😂 

Chyba już to pisałam na tym wątku ale Igor raz na filmie po zerwaniu mówił, że zna takie osoby które mają milion subskrybcji a są totalnie same i nie mają nawet jednego przyjaciela. Nie wiem co się z nią stało bo ona od zawsze chyba była trochę chora ale tak w 2014, 15 jak ją oglądałam to naprawdę była fajna w odbiorze, całkiem zabawna i taka normalna. Potem na siłę chciała być taka poważna a potem znów udawała starą siebie ale już nie wychodziło. Dwa lata temu to było najgorsze jak chciała na siłę pokazać, że ma wywalone na to rozstanie i się świetnie bawi, jeszcze ten eksperyment który nie był eksperymentem. Oby serio tak nie było, że za jakiś czas znów będzie chciała się wyprowadzić. Może to głupie ale czasem się zastanawiałam czy ona nie wymyśliła tego, że ma chłopaka 😂 bo często mówi mój chłopak, ja z chłopakiem a przecież mieszka sama i nie jeździ też nigdzie więc nie wygląda to na związek na odległość. W dodatku nie raz wstawia takie smutne insta story.

• Like 1

8 godzin temu, ariana1422 napisał:

Chyba już to pisałam na tym wątku ale Igor raz na filmie po zerwaniu mówił, że zna takie osoby które mają milion subskrybcji a są totalnie same i nie mają nawet jednego przyjaciela. Nie wiem co się z nią stało bo ona od zawsze chyba była trochę chora ale tak w 2014, 15 jak ją oglądałam to naprawdę była fajna w odbiorze, całkiem zabawna i taka normalna. Potem na siłę chciała być taka poważna a potem znów udawała starą siebie ale już nie wychodziło. Dwa lata temu to było najgorsze jak chciała na siłę pokazać, że ma wywalone na to rozstanie i się świetnie bawi, jeszcze ten eksperyment który nie był eksperymentem. Oby serio tak nie było, że za jakiś czas znów będzie chciała się wyprowadzić. Może to głupie ale czasem się zastanawiałam czy ona nie wymyśliła tego, że ma chłopaka 😂 bo często mówi mój chłopak, ja z chłopakiem a przecież mieszka sama i nie jeździ też nigdzie więc nie wygląda to na związek na odległość. W dodatku nie raz wstawia takie smutne insta story.

Ostatnio na insta stories dodawała jakieś zdjęcia gdzie było widać wytatuowaną męska rękę. xd A przynajmniej tak mi się wydawało. Na początku też wątpiłam w to, że jest w związku, teraz to w sumie nie wiem

Ta jej ciągła zmiana włosów to chyba też wynik choroby. Ja nie twierdzę, że każda kobieta ma mieć latami identyczne włosy ale to jest aż dziwne jak najpierw niszczy te włosy i rozjaśnia z czarnego do mega jasnego blondu, z długich włosów ścina je na krótko po czym zaraz idzie je przedłużyć i farbuje na ciemny. Potem po miesiącu znów je skraca i farbuje na inny a za dwa tygodnie znów doczepy i tak w kółko. I przy kazdym kolorze mówi, że czuje się w nim świetnie. Dziwne, że te włosy jakoś jej się trzymają jak parę razy do roku je rozjaśnia na nowo z ciemnych.

• Like 1

Na pewno włosy są dla niej ważną częścią wizerunku, nie da się ukryć. W sumie ją podziwiam, że ma taką odwagę do drastycznych zmian, bo ja od 8 lat mam ten sam kolor i tę samą fryzurę i nie chcę nic zmieniać. Ale ludzie są różni, widocznie lubi takie zmiany. Moim zdaniem najlepiej jest jej w ciemnych,  bardzo ciekawie wtedy wygląda, tak retro. 

• Like 1

1 godzinę temu, Paździochowa napisał:

Na pewno włosy są dla niej ważną częścią wizerunku, nie da się ukryć. W sumie ją podziwiam, że ma taką odwagę do drastycznych zmian, bo ja od 8 lat mam ten sam kolor i tę samą fryzurę i nie chcę nic zmieniać. Ale ludzie są różni, widocznie lubi takie zmiany. Moim zdaniem najlepiej jest jej w ciemnych,  bardzo ciekawie wtedy wygląda, tak retro. 

Ja myślę, że jej jest ładnie w prawie każdym kolorze ale najkorzystniej wyglada jak ma te włosy na długość tak lekko przed piersi. Nie pasują jej te doczepy i źle też wyglądała jak ścięła włosy krócej bo to ją pogrubiało. Moim zdaniem to jest już dziwne najpierw niszczyć włosy z czarnego na blond a za parę miesięcy znów farbować je na ciemno i tak w kółko. Niedawno dopiero co zdjęła doczepy które jeszcze nieźle wyglądały i podcięła włosy a teraz znów zrobiła przedłużane.

Nie jestem subskrybentem Jej kanału, ale wyskoczyła mi w proponowanych. Z ciekawości zobaczyłam. Mówi takim spokojnym tonem, próbując się wbić w asmr. Po Jej chorobie i problemach stwierdzam że to kolejny etap, tym razem na spokój ducha i ciała, nie kupuje tego, co nie zmienia faktu że życzę Jej wszystkiego dobrego. 

34 minuty temu, Śpiocha napisał:

Nie jestem subskrybentem Jej kanału, ale wyskoczyła mi w proponowanych. Z ciekawości zobaczyłam. Mówi takim spokojnym tonem, próbując się wbić w asmr. Po Jej chorobie i problemach stwierdzam że to kolejny etap, tym razem na spokój ducha i ciała, nie kupuje tego, co nie zmienia faktu że życzę Jej wszystkiego dobrego. 

Szkoda, że ona nie potrafi być po prostu sobą. Na jej kanale to już od kilku lat tak jest, że zmienia totalnie wygląd, sposób mówienia i poniekąd content, pare miesiecy tak to potrzyma a potem znowu nowa "ja"

32 minuty temu, ariana1422 napisał:

Szkoda, że ona nie potrafi być po prostu sobą. Na jej kanale to już od kilku lat tak jest, że zmienia totalnie wygląd, sposób mówienia i poniekąd content, pare miesiecy tak to potrzyma a potem znowu nowa "ja"

Myślę że wiele wynika z Jej choroby. Widać że bardzo chce z tym walczyć, pragnie spokoju. To zdecydowanie nie mój content. Oby znalazła swój wymarzony spokój 🙂

Dnia 15.06.2021 o 10:17, Śpiocha napisał:

W tym momencie Zuzia kopiuje kontent bardzo młodej Youtuberki Sary Cwaliny - której kanał skupia się na gotowaniu, foodbookach, jedzeniu w zgodzie ze sobą, celebrowaniu życua itd. Zuzia podłapała że konent ma wzięcie a że widownie ma większą to bardzo łątwo skopiowała kontent i teraz nagle same filmy o jedzeniu.  90% jedzenia skopiowane od Sary i innych ytberek tego typu. Głos jakim mówi też jest specjalnie pod kontent. Współprace nei szly tak jak chciała a teraz nagle proszę- co odcinek współpraca. Nie ma to jak zerżnąć od kogoś kontent i na tym zarabiać. Naprawdę to jest żałosne

Jej to już totalnie odwala. Co miesiąc albo częściej nowe włosy to już swoją drogą, ale serio wyniosła jacuzzi na taras i tańczyła koło niego udając że robi jednoosobowa imprezę? Nie wyobrażam sobie co myślą o niej sąsiedzi, tym bardziej że ma ich zaraz za płotem a to wieś... Ile ona ma lat? 24? A zachowuje się jak 12-latka... 

• Like 1

No właśnie z Zuzia jest taki problem moim zdaniem, że nie poszła dalej tylko stanęła w miejscu. Jej byle widzki to już dorosłe kobiety, często z dziećmi i mężem i nie będą już oglądać kanału szalonej Zuzi albo jak kto woli Banshee. To już nie jest ten target. Znowu do obecnej młodzieży trudno jej trafić bo to nie lata 2015, teraz wśród młodzieży modne są te teamy x i inne. I tak stoi zawieszona między światem dorosłych a nastolatka. 

44 minuty temu, patukka napisał:

Jej to już totalnie odwala. Co miesiąc albo częściej nowe włosy to już swoją drogą, ale serio wyniosła jacuzzi na taras i tańczyła koło niego udając że robi jednoosobowa imprezę? Nie wyobrażam sobie co myślą o niej sąsiedzi, tym bardziej że ma ich zaraz za płotem a to wieś... Ile ona ma lat? 24? A zachowuje się jak 12-latka... 

Jej zachowania często są sprzeczne. Moim zdaniem żadna skrajność nie jest dobra i nie mówię, że ma zasłaniać zasłony w domu byleby nie pokazywać widoku ale ona akurat nie jest youtuberką mającą 100 tyś subskrybcji tylko miliona ciągle pokazuje cały teren na około domu, domy sąsiadów, ulicę. Po co? jej wioska duża nie jest a w internecie łatwo znaleźć nazwę wsi na której mieszka. Jak robiła house tour to też dokładnie  pokazała gdzie wejście do domu, gdzie do piwnicy i jeszcze wiadomo, że mieszka sama. Potem wstawia story jak gdzieś wyjeżdża a złych ludzie nie brakuje i ktoś mógłby się jej nawet włamać. Tak samo było w Poznaniu jak w dzień pokazywała okolicę, widok na sąsiadów a potem pretensje, ze nie miała prywatności i fanki przychodziły pod blok. Drewniany domek to samo, lata tym dronem pokazując wszystkie domy obok i dokładną ulicę. Pamiętam też jak wzięła jakiegoś typa z olx, żeby jej położył deski w drewnianym domku i nie widziała go na oczy, nie podpisała z nim żadnej umowy a przelała kasę jego żonie. On dalej nic nie zaczął robić a ta znów kolejny raz mu przelała pieniądze. No kto tak robi? ona powinna zacząć logicznie myśleć. A potem nagrała filmik w smutnym tonie jak tą ktoś ją okradł i zniszczył jej marzenia. Złodzieja nie interesują marzenia i świat niestety jest brutalny. Tak samo jak to gdy wstawiła parę miesięcy po rozstaniu z Igorem (gdy miał już nową dziewczynę) story na których pisała jak to ją zostawił, jak ona dalej go kocha, że on nie chce jej słuchać i filmiki jak płacze. Zachowuje się jakby miała 12 lat dokładnie.

• Like 1

prawda jest taka ze to toksyczna osoba która wykorzystuje innych by pajacowali na jej kanale (jak Iwone) a potem nagle te osoby znikają a ona znowu sie żali że jest samotna i smutna....

• Like 1

1 godzinę temu, cotusie napisał:

prawda jest taka ze to toksyczna osoba która wykorzystuje innych by pajacowali na jej kanale (jak Iwone) a potem nagle te osoby znikają a ona znowu sie żali że jest samotna i smutna....

Coś jest na rzeczy skoro wszyscy się od niej odwracają i to nie z tego powodu, ze ona urywa kontakt. Olga, Karol, Igor i inne twarze których imion nie pamiętam tez się przewijały i już nie widać. Już to chyba pisałam ale Igor po zerwaniu mówił na filmie, ze zna taką osobę która ma milion subskrybcji a w życiu realnym jest całkowicie sama i nie ma nawet jednej osoby i tak myślę, że to było o niej. Dużym minusem relacji z nia jest to, że wywala tak prywatę jak po rozstaniu z Igorem, kłótnia z Łakomymi na wiedzę czy kłótnią z Olgą i obwinia ich.

Dla mnie to totalna atencjuszka, zawsze zawsze musi być najważniejsza w każdej relacji, jak nie jest kończy współprace, przyjaźnie, zaczęte projekty

• Like 2

5 godzin temu, ariana1422 napisał:

Jej zachowania często są sprzeczne. Moim zdaniem żadna skrajność nie jest dobra i nie mówię, że ma zasłaniać zasłony w domu byleby nie pokazywać widoku ale ona akurat nie jest youtuberką mającą 100 tyś subskrybcji tylko miliona ciągle pokazuje cały teren na około domu, domy sąsiadów, ulicę. Po co? jej wioska duża nie jest a w internecie łatwo znaleźć nazwę wsi na której mieszka. Jak robiła house tour to też dokładnie  pokazała gdzie wejście do domu, gdzie do piwnicy i jeszcze wiadomo, że mieszka sama. Potem wstawia story jak gdzieś wyjeżdża a złych ludzie nie brakuje i ktoś mógłby się jej nawet włamać. Tak samo było w Poznaniu jak w dzień pokazywała okolicę, widok na sąsiadów a potem pretensje, ze nie miała prywatności i fanki przychodziły pod blok. Drewniany domek to samo, lata tym dronem pokazując wszystkie domy obok i dokładną ulicę. Pamiętam też jak wzięła jakiegoś typa z olx, żeby jej położył deski w drewnianym domku i nie widziała go na oczy, nie podpisała z nim żadnej umowy a przelała kasę jego żonie. On dalej nic nie zaczął robić a ta znów kolejny raz mu przelała pieniądze. No kto tak robi? ona powinna zacząć logicznie myśleć. A potem nagrała filmik w smutnym tonie jak tą ktoś ją okradł i zniszczył jej marzenia. Złodzieja nie interesują marzenia i świat niestety jest brutalny. Tak samo jak to gdy wstawiła parę miesięcy po rozstaniu z Igorem (gdy miał już nową dziewczynę) story na których pisała jak to ją zostawił, jak ona dalej go kocha, że on nie chce jej słuchać i filmiki jak płacze. Zachowuje się jakby miała 12 lat dokładnie.

Bez problemu można znaleźć jej dom u adres w mapach Google. 

Ona to jest mega uzależniona od tych social mediów. Wszyscy influencerzy dużo dodają ale ona to naprawdę. Każdego dnia chyba nie ma godziny, żeby czegoś nie wstawiła. Jak jadę gdzieś do innego miasta na wakacje czy cokolwiek to naprawdę bardzo mało siedzę w telefonie bo zwyczajnie nie ma nawet czasu a ona pojechała na festiwal i calutki relacjonuje. Myślę, że brakuje jej jakiejś bliskiej osoby stąd szuka oparcia wśród obserwatorów i to ich pyta ciągle w co lepiej się ubrać i tak relacjonuje wszystko. Chyba kolejny raz rozstała się z jakimś chłopakiem i dała post "Idę na randkę 🌸💖 jak wyglądam? Doradźcie" trochę to cringowe. 

8 minut temu, oliloli napisał:

To jest straszna narcyzka to bez wątpienia

Kiedyś była fajniejsza... Ogólnie ona strasznie sobie spie*** kanał bo miała ogromne wyświetlenia, ludzie ją lubili a w szczytowym momencie gdy osiągnęła milion subów z regularnych filmów zaczęła wstawiać raz na dwa/trzy miesiące i to tylko takie ze współpracą i wyświetlenia jej mega zmalały. Z takiej całkiem fajnej, pozytywnej dziewczyny której miło się słuchało zrobiło się denerwującą, zarozumiałą laską która zmienia sposób bycia i wygląd co pół roku.

dopiero co miała chłopaka i świetowała 1 rocznice związku? Potem kilka smutnych story gdzie leży i sobie śpiewa do jakiejś piosenki a we wczroajszym q&a na story odpowiedziała że chłopaka już nie ma. Serio musi być samotna, może dlatego taka zakochana w sobie. Jeszcze te ciągłe haule zakupowe na story - serio dopiero co wyprzedawała za duże ...enki a prawie codziennie kupuje nowe 

• Like 1

Teraz się zrobiła zarozumiała bo schudła i ciągle to podkreśla, jaki to sukces i stroi te swoje mini sexy laski a to słodkiego aniołka

Napisano (edytowany)

schudła bo sie praktycznie głodzi - przy jej poprzedniej wadze i wzroście kalorie na poziomie 1400-1600 to o wiele za mało (plus ona robi treningi siłowe kilka razy w tyg)

ostatnio na story pokazywała ze zjadla tylko 2 posilki w ciągu dnia 

Edytowano przez cotusie

Napisano (edytowany)

Jeszcze dodam, że nic pożytecznego w życiu nie robi, mature zdała i cały jej pomysł na życie to tylko "me, I and myself", ogólnie stylistyka jej Instagrama przypomina mi nastolatkę a ona ma już ile 25lat, to duża dzidzia taka. Dla mnie to ona nie ma wcale magnetycznego charakteru, ani jej styl czy dziary nie są jakieś wybitne, wystrój wnętrz którym tak się lubi zajmować też do zbyt gustownych nie należy, nie wypowiada się na żadne tematy, w nic nie angażuje...

Edytowano przez oliloli
Dopisek

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się