Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Qwerty82

Czy mężczyznom zależy by kobieta była na poziomie?

Polecane posty

19 godzin temu, Qwerty82 napisał:

Tzn.np.żeby była wykształcona, oczytana, obyta, miała swoje zainteresowania, nie robiła błędów itp. Czy istnieją tacy, dla których jest to wartość?

Mi zależy tylko na tym, żeby była mądra i piękna. Reszta jest bez znaczenia. 

Mhm ogólnie to nie zastanawiałem się nad czymś bez możliwości porównania 😥🐧 

Lubię bardzo 😁 😛😻

12 godzin temu, *кєяi* napisał:

sprd.laj smieciu, powinienes trafic za kratki gvalcicielu, stfu na takie pasożyty niewyzyte seks.ualne jak ty.

O rany, co to za idyota. Jak można komukolwiek takie rzeczy pisać?

Bardzo dobrze mu napisałaś. Chyba go zbanowali znowu, bo już tych postów nie ma 😄 i dobrze.

Napisano (edytowany)
6 godzin temu, taki obraz wasz napisał:

Bardzo dobrze mu napisałaś. Chyba go zbanowali znowu, bo już tych postów nie ma 😄 i dobrze.

Tak. Zbanowali go. Ale i tak wróci i dalej będzie wypisywal to samo...

Edytowano przez Edit666

Gość *кєяi*
Napisano (edytowany)
7 godzin temu, taki obraz wasz napisał:

A daj spokój, nieco przegięłam, ale po jego wpisach, po jego zachowaniu straciłam do niego resztki jakiegokolwiek szacunku i chyba dobitnie mu tym pokazałam.

Ktoś kto pisze że gvałt małżeński jest jak najbardziej wporządku, ma coś z glową. Dzisiaj u niego żona, potem pewnie dzieci. bo to jego własne, a mu się należy. Nie wiem, kilka tygodni temu jeszcze był bekowy, po jego ostatnich wpisach i tematach przestałam się śmiać, a zaczął przerażać.

Edytowano przez *кєяi*

36 minut temu, ciemniak napisał:

Ale rozumiem, ze  dobierasz słownictwo  zgodnie ze swoim doświadczeniem  i kojarzysz wspnąć się z wypiąć się

Wogule się nie znasz... pfi 

5 godzin temu, Edit666 napisał:

Tak. Zbanowali go. Ale i tak wróci i dalej będzie wypisywal to samo...

Niestety wiem, zawsze wraca. Ile on już miał tych kont? 😄

5 godzin temu, *кєяi* napisał:

A daj spokój, nieco przegięłam, ale po jego wpisach, po jego zachowaniu straciłam do niego resztki jakiegokolwiek szacunku i chyba dobitnie mu tym pokazałam.

Ktoś kto pisze że gvałt małżeński jest jak najbardziej wporządku, ma coś z glową. Dzisiaj u niego żona, potem pewnie dzieci. bo to jego własne, a mu się należy. Nie wiem, kilka tygodni temu jeszcze był bekowy, po jego ostatnich wpisach i tematach przestałam się śmiać, a zaczął przerażać.

Aż mi głupio, że czasami się z nim zgadzałem w niektórych kwestiach...

Ale najczęściej jednak nie, bo przeginał mocno.

17 godzin temu, gosc.gosc1 napisał:

Na tym zależy bardziej rozgarniętym umysłowo mężczyznom i rzeczywiście, nie zawsze musi to iść w parze z ich wyższym wykształceniem. Nie zależy na tym troglodytom, czasem z pozoru cywilizowanym, dla których istnieje tylko żarcie i seks. Z kolei kobietom na wyższym poziomie rozwoju intelektualnego nie zależy na tym, żeby mieć jakiegokolwiek samca, który nie nadąża za ich inteligencją i z którym nie ma czym rozmawiać. 

No dobra ale ja nie oczekuję od męża, aby naprawiał spłuczkę, czy piecyk gazowy, albo składał meble czy kosił trawę z wielką pasją. Jak dla mnie może się w ogóle na tym nie znać o ile znajdziemy fachowca który to dla nas zrobi i będziemy mieli za co zapłacić.

Dla mnie jest ważniejsze żebyśmy w tym czasie mogli gdzieś pojechać albo żebyśmy się mogli wyspać.

Natomiast typowo "kobiece" czynności mają być wykonywane osobiście przez żonę, z wielką pasją i sercem, bo jak obiad z cateringu albo mielone 2 dni pod rząd to foch

• Like 1

Dnia 28.06.2020 o 04:32, Qwerty82 napisał:

Tzn.np.żeby była wykształcona, oczytana, obyta, miała swoje zainteresowania, nie robiła błędów itp. Czy istnieją tacy, dla których jest to wartość?

to zależy od tego czy facet 'jest na poziomie'

2 godziny temu, BoniBluBombel napisał:

Facet który ma dwie lewe ręce to porażka. Chyba ze jest artysta ale oni się do życia nie nadają. 

Wiesz, skoro ja nie jestem perfekcyjna pania domu i na bank oblalabym test bialej rękawiczki gdybym sama sprzatala swoje mieszkanie to nie moglabym oczekiwac ze partner będzie perfekcyjną złotą rączką. Jak już dyma w pracy i wraca zmęczony to normalne dla mnie jest że pracami wokół domu może się zająć fachowiec. Choć oczywiście miło jak mąż umie wywiercić dziurę w ścianie raz na rok. Tak samo jak ja umiem upiec tort raz na rok

6 godzin temu, Qwerty82 napisał:

No dobra ale ja nie oczekuję od męża, aby naprawiał spłuczkę, czy piecyk gazowy, albo składał meble czy kosił trawę z wielką pasją. Jak dla mnie może się w ogóle na tym nie znać o ile znajdziemy fachowca który to dla nas zrobi i będziemy mieli za co zapłacić.

Dla mnie jest ważniejsze żebyśmy w tym czasie mogli gdzieś pojechać albo żebyśmy się mogli wyspać.

I brawo dla ciebie 🙂 widać, żeś normalna 😄

6 godzin temu, Qwerty82 napisał:

Natomiast typowo "kobiece" czynności mają być wykonywane osobiście przez żonę, z wielką pasją i sercem, bo jak obiad z cateringu albo mielone 2 dni pod rząd to foch

Nie oczekuję tego. Fajnie, jeśli kobieta umie i lubi gotować, ale jeśli nie, to też dobrze. Zawsze można coś zamówić albo gdzieś pójść.

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować