Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kulfon

Dlaczego jest tu tylu chamskich i sfrustrowanych mezczyzn?

Polecane posty

Czy tak nienawidza kobiet, ze loguja sie na damskim forum tylko po to, by je obrazac?

Smutne takie zycie.

• Like 1

Tak, dokładnie po to tu są.

Gość *кєяi*

I jeszcze wciskają kobietom jak powinno być, jakies niemoralne i bezprawne rzeczy.

Tak, kafeteria to idealne miejsce by przybić kobietę, namieszać jej w głowie. Inaczej poszliby na braciasamcy tam kozakować. Sama dałam się wkręcić i pojechałam za mocno. Ale takich trolli i prowokatorów i chamskich jest pełno tutaj. Nic dziwnego, jakoś trzeba dać upust swoim frustracjom i odbić niepowodzenia. Na szczęście, są tu porzadni mężczyźni. Jakaś garstka, ale pozdro dla nich, bedą wiedzieli że to oni.

Miłego dnia dla wszystkich czytających ten wpis.

Tak, sa tutaj tez mezczyzni, z ktorymi da sie porozmawiac i ktorzy nie rzucaja wulgaryzmami. Rozumiem, ze ktos wchodzi na forum by porozmawiac, natomiast nie rozumiem ludzi, ktorzy tu wchodza by wylewac pomyje na kobiety. Niektorzy nawet stalkuja poprzednie wpisy, mi by sie nie chcialo. Jak patetyczne i smutne musi byc zycie tych osob, ze poswiecaja na to czas i energie.

Czyżby żadna kobieta nie była chamska i sfrustrowana? Więcej tu idzie zaobserwować takiego zachowania wśród kobiet, aniżeli mężczyzn (no chyba, że ja tylko mam takie szczęście)

Tak, potwierdzam, na tym forum jest też sporo sfrustrowanych i ordynarnych kobiet.  Niestety...                                                                                                                            Wystarczy wejść na niektóre hejterskie wątki w dziale Gwiazdy/TV/Kino.  W Życiu erotycznym i uczuciowym  też jest ich sporo.   Taki poziom.  

Bo nic w życiu nie osiągnęli i za swoje niepowodzenia obwiniają innych. Nie dość, że są nieudacznikami, to jeszcze nie mają honoru by się przyznać, że sami są temu winni i nie robią nic ku temu, by poprawić swój byt. To tacy idealisci, którzy myślą że wszystkie laury na nich spadną tylko dlatego, że istnieją. To samo jeśli chodzi o relacje damsko-męskie: mają popęd i fujarę więc uważają, że kobieta im się "należy". Tak naprawdę nie są najpewniej dla kobiet atrakcyjni ani pod względem seksualnym ani tymbardziej intelektualnym, więc tym wyzywaniem chcą sobie obrzydzić kobiety na tyle, żeby samemu sobie wmówić że to oni ich nie chcą a nie one ich. W sumie faktycznie lepiej w coś takiego uwierzyć niż przełknąć gorzką prawdę. Z jednej strony im się nie dziwię 🙂

• Like 1

U bracisamcow wkradła sie nudna więc przyszli tutaj ludzi nawracać : )

59 minut temu, Kulfon napisał:

Czy tak nienawidza kobiet, ze loguja sie na damskim forum tylko po to, by je obrazac?

Smutne takie zycie.

Żadna ich nie chce to muszą gdzieś swoją złość wyładować.

1 godzinę temu, Kulfon napisał:

Smutne takie zycie.

Oj prawda, jestem tutaj krótko a natknęłam się już na tylu chamów. Typowe polskie cwaniaki bez szacunku do kobiet a inni po prostu piz.dy dla których to jedyne miejsce gdzie mogą poszczekać i dać upust swoim emocjom.

• Thanks 1

Napisano (edytowany)

Ostatnio to jest wręcz wysyp tematów i sfrustrowanych swoim życiem uczuciowym delikwentów. Czasami aż mdło się robi jak to się czyta. Takie bzdury ze aż trudno uwierzyć. Nie potrafią się pogodzić z porażkami sercowymi albo że w ich życiu posucha i wylewają tu pomyje na kobiety. Aż strach pomyśleć co będzie z nimi dalej.. 

Ale są tu również w porządku faceci z którymi rozmawia się na poziomie, na luzie na różne tamaty, niektórym tez coś nie wyszło ale nie zrobili z kobiet podludzi. Miło jak się odezwa i co niektórych frustratów sprowadza na ziemie. 

Edytowano przez KKeira

Napisano (edytowany)

Normalni też są. Tylko frustraci są bardziej widoczni i spektakularni, puszczają śmierdzące bąki, które wszyscy muszą wciągać.

Edytowano przez Onkosfera

Ja trochę w innym temacie.  Z moich spostrzeżeń wynika że bardzo dużo prawdziwych stwierdzeń jest metodą na przez kobiety.  Albo one inaczej patrzą na świat albo ściemniaja 

Jeden zwyrodnialec już ma bana. Niestety wróci tu pod innym nickiem...

Ja jestem tu chamski i sfrustrowany, bo żadna kafetarianka nie chce się ze mną ożenić. Jak żyć!

2 minuty temu, KermitZaba napisał:

Ja jestem tu chamski i sfrustrowany, bo żadna kafetarianka nie chce się ze mną ożenić. Jak żyć!

Moze Ci sie uda jak przestaniesz byc chamski i sfrustrowany. Powodzenia!

1 minutę temu, Kulfon napisał:

Moze Ci sie uda jak przestaniesz byc chamski i sfrustrowany. Powodzenia!

Nie da się, bo wytworzył się taki błędny krąg. Kafetarianki nie chcą się ze mną żenić, bo ja jestem chamski i sfrustrowany, a jestem chamski i sfrustrowany, bo kafetarianki nie chcą się ze mną ożenić. Niech one lepiej się, że mną ożenią, pomimo że jestem chamski i sfrustrowany.

1 minutę temu, KermitZaba napisał:

Nie da się, bo wytworzył się taki błędny krąg. Kafetarianki nie chcą się ze mną żenić, bo ja jestem chamski i sfrustrowany, a jestem chamski i sfrustrowany, bo kafetarianki nie chcą się ze mną ożenić. Niech one lepiej się, że mną ożenią, pomimo że jestem chamski i sfrustrowany.

Albo się któras z Tobą hajtnie to przestaniesz być chamski i sfrustrowany😜

• Like 1

1 minutę temu, KKeira napisał:

Albo się któras z Tobą hajtnie to przestaniesz być chamski i sfrustrowany😜

No dokładnie, jednak są tu inteligentni ludzie na poziomie, z którymi można merytorycznie porozmawiać i znaleźć rozwiązanie nawet najbardziej skomplikowanych problemów.

• Thanks 1

Teraz są takie czasy zw to kobiety się muszą starać....Albo mogą zostać szczęśliwymi singielkami. Jak kto chce.

W celu odpowiedzi na pytanie zalecam wygooglowanie 3 terminów: incel, wnętrostwo, mikropenis. 

W celu odpowiedzi na pytanie zalecam wygooglowanie 3 terminów: incel, wnętrostwo, mikropenis. 

W celu odpowiedzi na pytanie zalecam wygooglowanie 3 terminów: incel, wnętrostwo, mikrop*nis. 

• Thanks 1

22 minuty temu, KermitZaba napisał:

Ja bym się chętnie ożeniła ale już mam męża.

1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Ja bym się chętnie ożeniła ale już mam męża.

I jak tu nie być chamskim i sfrustrowanym? Jak chętna to zajęta, co zrobić, taki los.

24 minuty temu, KermitZaba napisał:

No dokładnie, jednak są tu inteligentni ludzie na poziomie, z którymi można merytorycznie porozmawiać i znaleźć rozwiązanie nawet najbardziej skomplikowanych problemów.

Taka grupa wsparcia wzajemnego, myślę że już Ci lzej😉

3 minuty temu, KKeira napisał:

Taka grupa wsparcia wzajemnego, myślę że już Ci lzej😉

Jest mi lżej, ale to dlatego, że wciągnąłem całą tabliczkę czekolady, z nikim się nie dzieląc.

1 minutę temu, KermitZaba napisał:

Jest mi lżej, ale to dlatego, że wciągnąłem całą tabliczkę czekolady, z nikim się nie dzieląc.

Chamski i sfrustrowany a do tego egoista😜

1 minutę temu, KKeira napisał:

Chamski i sfrustrowany a do tego egoista😜

Nie egoista, to wynikało z chamstwa, po prostu nie poczuwałem się w obowiązku, komukolwiek zaproponować dzielenie się. Już proszę mnie tak nie demonizować.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się