Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
maq84

Co robić z dziewczyną przez cały dzień?

Polecane posty

Wszędzie już ze mną była. W kinie, restauracji, sklepach, muzeach, parkach, na basenie, w wesołym miasteczku. Wszędzie. W pokoju hotelowym wciąż siedzieć nie będziemy bo nie ma co robić jak tylko tv oglądać. Zwykle czekam aż zaśnie i wchodzę do swoich gier ale jestem na tyle zmęczony, pijany albo śpiący że chwilkę tylko pogram i idę spać. A od rana znów to samo. Ponownie trzeba gdzieś wyjść i łazić. Nudne takie życie jest. 

Macie jakieś pomysły?

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Cham Nieskrobany napisał:

Kochasz ja i ona ciebie? bo tak to nie wygląda 

Kocham czy nie coś trzeba robić w ciągu dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeśli nie umiecie spędzać razem czasu bez organizowania ciągle jakiejś atrakcji to zayebiste flow, nie ma co 🙆‍♀️ nie ma nic lepszego niż przejście z randek na normalne, zwyczajne życie🙃

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, elektryzująca napisał:

nie ma nic lepszego niż przejście z randek na normalne, zwyczajne życie🙃

To właśnie jest nasz normalny dzień. Znaczy nie mój tylko jej. Ja gram na kompie całą dobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze zanim znajdziesz dziewczyne to najpierw ogarnij zycie, zainteresowania, zeby sie samemu ze soba nie nudzic to odpowiednia dziewczyna sie znajdzie i nie bedzie takich rozmyslan

Edytowano przez matangi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i zalezy do czego sluzy taka dziewczyna, jesli tylko do sek su a reszta czasu komputer to troche slabo nie wiem co doradzic jak nie stac na prosty tutke

Edytowano przez matangi
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie chciał wokół lasek brzoz, zielona trawkę i most do nieba a po od nim Panienka🤔🤩🤩

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, ciemniak napisał:

Co to jest flow?

Jakieś narzędzie do  kastracji?

Do lewatywy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, ciemniak napisał:

e tam.

Tak ci sie tylko wydaje. 

Jak thc przestanie działać to  jej   zwędzisz  smartfona   żeby  go spienięzyć na towar

Mhm a może wyjadę z tego kraju w którym towar jest towarem a w innym już nie. Bo legalny i leży na ulicy. xD

Tak też mogę, i wtedy żaden ...ą nawet tak nie pomyśli no przecież t towar leży na ulicy 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o pokoju hotelowym, więc rozumiem, że jesteście na jakimś wyjeździe? Bo jeśli nie, to zwyczajne życie pary poza początkową fazą randkowania raczej nie wygląda tak, że ciągle się gdzieś wychodzi. Mnie by to wręcz męczyło. A jeśli ona jest typem wychodzaczki, a ty wręcz przeciwnie no to raczej ciężko będzie być razem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, maq84 napisał:

Wszędzie już ze mną była. W kinie, restauracji, sklepach, muzeach, parkach, na basenie, w wesołym miasteczku. Wszędzie. W pokoju hotelowym wciąż siedzieć nie będziemy bo nie ma co robić jak tylko tv oglądać. Zwykle czekam aż zaśnie i wchodzę do swoich gier ale jestem na tyle zmęczony, pijany albo śpiący że chwilkę tylko pogram i idę spać. A od rana znów to samo. Ponownie trzeba gdzieś wyjść i łazić. Nudne takie życie jest. 

Macie jakieś pomysły?

jakbyscie sie kochali, to ona w tym samym czasie ogladała by tv a ty bys grał w swoje gry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, agama1990 napisał:

Piszesz o pokoju hotelowym, więc rozumiem, że jesteście na jakimś wyjeździe?

Tak. Spotykamy się w różnych miastach. Ona mogłaby ze mną cały dzień w łóżku przeleżeć ale z kolei mnie takie leżenie też nudzi.

Ja to bym najlepiej grał cały dzień ale jak już z kimś jestem to trzeba coś robić wspólnie żeby dzień nie był stracony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
15 godzin temu, AmidaButsu napisał:

Ja bym chętnie chciał wokół lasek brzoz, zielona trawkę i most do nieba a po od nim Panienka🤔🤩🤩

 

Właśnie! Pikniku jeszcze nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×