Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Amina12

Mam 15 lat i chcę uprawiać seks.

Polecane posty

2 dni temu miałam 15 urodziny. Mój chłopak ma 17 lat a więc wszystko jest legalnie. Jak się dobrze zabezpieczyć? Tabletki nie wchodzą w grę bo je chyba musi przepisać ginekolog więc rozumiecie jaka jest sytuacja. Czy sama prezerwatywa wystarczy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niedawno dwa listy pożegnalne pisałaś. Weź się dziecko za naukę, przeczytaj jakąś dobrą książkę i przestań szukać atencji. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seks nie jest dla dzieci. W twoim wieku powinnas bawic sie lalkami a nie myslec o seksie. Albo uczyc sie i czytac ksiazki. Takie dzieciece milostki w tym wieku sa niewazne i nie warto sie na tym skupiac bo za tydzien spoboda ci sie ktos inny. Poza tym antykoncepcja bywa zawodna i cobzrobisz, jak w ciaze zajdziesz? Jestes gotowa na to, by rzucic szkole, karmić piersia, byc na kazde skinienie dziecka? 

Pomysl tez o tym, ze jesli teraz stracisz wianek to w przyszlosci nigdy nie znajdziesz dobrego meza, bo kazdy facet chce byc tym pierwszym w zyciu kobiety. I co mu powiesz, ze stracilas to z kolega jak mialas 15 lat? Kazdy rzuci bo powie, ze jestes latwa.

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasuwa mi sie wniosek tez taki, ze to wlasnie wplyw tej calej edukacji seksualnej. W szkolach mowia, że seks jest okej, instruuja jak robic mezowi dobrze... Oto efekty. Jeszcze 10 lat temu w twoim wieku nikt o seksie nie myslal bo nikt nic nie wiedzial.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Mama Julci i Antosia napisał:

Seks nie jest dla dzieci. W twoim wieku powinnas bawic sie lalkami a nie myslec o seksie. Albo uczyc sie i czytac ksiazki. Takie dzieciece milostki w tym wieku sa niewazne i nie warto sie na tym skupiac bo za tydzien spoboda ci sie ktos inny. Poza tym antykoncepcja bywa zawodna i cobzrobisz, jak w ciaze zajdziesz? Jestes gotowa na to, by rzucic szkole, karmić piersia, byc na kazde skinienie dziecka? 

Pomysl tez o tym, ze jesli teraz stracisz wianek to w przyszlosci nigdy nie znajdziesz dobrego meza, bo kazdy facet chce byc tym pierwszym w zyciu kobiety. I co mu powiesz, ze stracilas to z kolega jak mialas 15 lat? Kazdy rzuci bo powie, ze jestes latwa.

No chyba lekka przesada żeby w wieku 15 lat bawić się lalkami😁 Moja córka ma 6 lat i już nie bawi się lalkami. Układa puzzle  gra w gry planszowe,rysuje, kolekcjonuje różne drobiazgi a wszystkie lalki pooddawała rodzinie,zostawiła sobie dwa jednorożce( koniki)na pamiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Mama Julci i Antosia napisał:

Nasuwa mi sie wniosek tez taki, ze to wlasnie wplyw tej calej edukacji seksualnej. W szkolach mowia, że seks jest okej, instruuja jak robic mezowi dobrze... Oto efekty. Jeszcze 10 lat temu w twoim wieku nikt o seksie nie myslal bo nikt nic nie wiedzial.

Bzdura,ja 20 lat temu miałam 15 lat i też już myślałam o tych sprawach bo większość koleżanek z klasy miała już chłopaków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja jestem zdania że z tym zdecydowanie warto poczekać 😉 w tym wieku związki nie są zazwyczaj długotrwałe, a nawet jeśli tak jest to lepiej niech przetrwają najpierw próbę czasu. 

Zwłaszcza jeśli pojawiłoby się dziecko. Bo to jest możliwe nawet z zabezpieczeniem. Jak je wychowacie? Czy jesteś pewna że Twój mężczyzna z Tobą zostanie? 

Ja i mój mąż czekaliśmy do ślubu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edit, madra wypowiedz. I gratuluje, ze udalo wam sie zachowac czystosc az fotak slubu, to dzis bardzo rzadkie.

Lampko, 20 lat temu dziewczyny jak mialy chlopakow to co najwyzej sie za raczke trzymały, a jak ktoras pocalowala z jezyczkiem to juz wszyscy mowili ze to latwa i puszczalska dziewczyna.

To, ze twoja corka nie bawi sie lalkami nie znaczy, ze inne dzieci sie nie bawia... pietnastolatka jeszcze nie powinna wiedziec co to seks, tak bylo.dawniej a dzieci sie rodzilo dopiero po slubie. Dzisiaj mamy wysyp latwych panienek niestety wlasnie przez edukacje seksualna.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Amina12 napisał:

Czy sama prezerwatywa wystarczy? 

Wystarczy jeśli jest używana właściwie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

W dni płodne i potencjalnie płodne zrezygnować z seksu, w pozostałe dni prezerwatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej niech dziewczynka do lalek, nauki i pomagania rodzicom pojdzie a nie sie takie jeszcze dziecko bawi w.dorosla. A potem ja chlopak zostawi na.sto procent, bo na co mu bedzie taka latwa panienka? Seks nie jest dla dzieci autorko!

Poza tym jest mocno przereklamowany. Uwierz mi.dziecko, takiego bolu jak przy defloracji to nie doswiadczysz juz nnigdy. Nastepne razy nie beda lepsze. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można sprawdzać dni płodne na monitorze płodności Afrodyta Smart i w te dni zabezpieczać się mechanicznie. Wiele dziewczyn zaczyna wcześniej nawet niż 15 lat, każdy ma swój rozum i robi wedle własnego uznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Sarsaqw napisał:

Można sprawdzać dni płodne na monitorze płodności Afrodyta Smart i w te dni zabezpieczać się mechanicznie. Wiele dziewczyn zaczyna wcześniej nawet niż 15 lat, każdy ma swój rozum i robi wedle własnego uznania

Ale nie sprawdzisz czy chłopak ma hpv A dziewczyna za 10 lat moze będzie oglądała kwiatki od spodu. Autorko pamiętaj, że od rozpoczęcia życia seksualnego cytologia minimum raz w roku. Życie Ci to uratuje i wiem co mówię. Rak szyjki macicy nie boli,nie daje objawów, nie masz uplawow itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziecko co ty masz w głowie. W tym wieku chodzi się do kina, na spacery i ewentualnie możecie się całować. A na seks poczekaj jeszcze chociaż minimum z 3 lata. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Dobrosułka napisał:

Bylas kiedys przy jakiejs lekcji edukacji seksualnej?  Bredzisz straszne bzdury.

Tak, w ogolniaku. W kółko gadali o tym, ze trzeba sie zabezpieczac, metody antykoncepcji etc. Zero wartosciowych informacji o tym, dlaczego warto czekac do slubu, zeantykoncepcja jest ciezkim grzechem etc. A moi rodzice jeszcze temu przyklaskiwali bo sami mieli tylko mnie i podchodzili do seksu w sposob czysto rozrywkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Mama Julci i Antosia napisał:

Edit, madra wypowiedz. I gratuluje, ze udalo wam sie zachowac czystosc az fotak slubu, to dzis bardzo rzadkie.

Lampko, 20 lat temu dziewczyny jak mialy chlopakow to co najwyzej sie za raczke trzymały, a jak ktoras pocalowala z jezyczkiem to juz wszyscy mowili ze to latwa i puszczalska dziewczyna.

To, ze twoja corka nie bawi sie lalkami nie znaczy, ze inne dzieci sie nie bawia... pietnastolatka jeszcze nie powinna wiedziec co to seks, tak bylo.dawniej a dzieci sie rodzilo dopiero po slubie. Dzisiaj mamy wysyp latwych panienek niestety wlasnie przez edukacje seksualna.

Ty mówisz o czasach które były 40 lat temu ale na pewno nie 20 lat temu Wtedy czasy były takie same jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Mama Julci i Antosia napisał:

Tak, w ogolniaku. W kółko gadali o tym, ze trzeba sie zabezpieczac, metody antykoncepcji etc. Zero wartosciowych informacji o tym, dlaczego warto czekac do slubu, zeantykoncepcja jest ciezkim grzechem etc. A moi rodzice jeszcze temu przyklaskiwali bo sami mieli tylko mnie i podchodzili do seksu w sposob czysto rozrywkowy.

Antykoncepcja ciężkim grzechem, dlaczego masz tylko dwoje dzieci? Czy nie uprawiasz już seksu? 

 

20 lat temu miałam 15 lat i na pewno nie bawiłam się lalkami, faktycznie te czasy nie różniły się bardzo od obecnych. Nie było powszechnego dostępu do Internetu, były jakieś tam lekcje przygotowujące do życia w rodzinie. I dobrze że były! Moi rodzice nie potrafili ze mną rozmawiać o takich sprawach A chłopcy byli chętni żeby pokazać co i jak 😉 Ja nie czekałam na ślubu, pierwszy raz przeżyłam w wieku 19 lat z chłopakiem, który teraz jest moim mężem 🙂

Autorko ile jesteś ze swoim chłopakiem? Może warto jednak trochę poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Kafkarafka napisał:

Antykoncepcja ciężkim grzechem, dlaczego masz tylko dwoje dzieci? Czy nie uprawiasz już seksu

Mam akurat troje. Konto zakladalam ze 3 lata temu, a synuś najmlodszy ma pol roku. Poza tym seks uprawiam ze wzgledu na meza, bo chlopu czasem jednak sie chce, wiadomo jak to z facetami. Glownie  w dni nieplodne, choc powoli staramy sie o czwarte.

 

27 minut temu, Kafkarafka napisał:

Ja nie czekałam na ślubu, pierwszy raz przeżyłam w wieku 19 lat z chłopakiem, który teraz jest moim mę

No to masz szczescie, bo widocznie trafilas na odpowiedzialnego mezczyzne co nie chcial ciesię skompromitować. Ale gdyby cie zostawil to pewnie bys dzis meza nie miala, bo faceci nie lubia takich uzywanych towarow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mama Julci i Antosia napisał:

Mam akurat troje. Konto zakladalam ze 3 lata temu, a synuś najmlodszy ma pol roku. Poza tym seks uprawiam ze wzgledu na meza, bo chlopu czasem jednak sie chce, wiadomo jak to z facetami. Glownie  w dni nieplodne, choc powoli staramy sie o czwarte.

 

No to masz szczescie, bo widocznie trafilas na odpowiedzialnego mezczyzne co nie chcial ciesię skompromitować. Ale gdyby cie zostawil to pewnie bys dzis meza nie miala, bo faceci nie lubia takich uzywanych towarow.

Pisałaś w innym temacie ze nie masz o czym z mężem rozmawiać więc jak staracie się o 4 dziecko? A no tak, do tego rozmowy nie trzeba 😄

I to naprawdę nie te czasy, że faceci za żony tylko dziewice biorą, toć już by ślubów nie było 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lampka napisał:

Ty mówisz o czasach które były 40 lat temu ale na pewno nie 20 lat temu Wtedy czasy były takie same jak teraz

Nawet 40 lat temu nie było tak, że się z chłopakiem najwyżej za rączkę trzymało. 😄

17 godzin temu, Mama Julci i Antosia napisał:

Lampko, 20 lat temu dziewczyny jak mialy chlopakow to co najwyzej sie za raczke trzymały, a jak ktoras pocalowala z jezyczkiem to juz wszyscy mowili ze to latwa i puszczalska dziewczyna.

To, ze twoja corka nie bawi sie lalkami nie znaczy, ze inne dzieci sie nie bawia... pietnastolatka jeszcze nie powinna wiedziec co to seks, tak bylo.dawniej a dzieci sie rodzilo dopiero po slubie. Dzisiaj mamy wysyp latwych panienek niestety wlasnie przez edukacje seksualna.

Dawniej było tak, że się za mąż wychodziło w wieku 15-16 lat. Tak ślub brała moja prababcia. A jeśli chodzi o to co było 40 lat temu, to owszem dzieci rodziły się po ślubie. Tak przeważnie 4-5 miesięcy po ślubie 😄 A to co było 20 lat temu to nie wiem, gdzie ty to widziałaś 😄

7 godzin temu, Dobrosułka napisał:

Jakemu mezowi robic dobrze ucza w szkolach?  Do jakiej ty szkoly chodzilas?  W jakim wieku wyszlas za maz moze lepsze pytanie skoro uczyli cie dobrze robic mezowi?  Bylas kiedys przy jakiejs lekcji edukacji seksualnej?  Bredzisz straszne bzdury.

Mylisz, w wieku 15 lat mysli sie o seksie chociaz wcale nie trzeba isc dalej, mozna tylko myslec i zastanawiac sie.  

Przecież ona ściemnia. Specjalnie ściemnia. Żadnej edukacji seksualnej w naszych szkołach nie ma. Jest tylko przygotowanie do życia w rodzinie, gdzie właśnie bardziej to przypomina nauki przedmałżeńskie w kościele, niż edukację seksualną 😄

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Mama Julci i Antosia napisał:

Poza tym jest mocno przereklamowany. Uwierz mi.dziecko, takiego bolu jak przy defloracji to nie doswiadczysz juz nnigdy. Nastepne razy nie beda lepsze. 

Ooo, przy defloracji, że tak szpetnie napiszę ci/pa cię bolała, a przy porodach już cię ci/pa nie boli?

 

Do autorki. Dokładnie tak jak dziewczyny piszą. Listy pożegnalne pisałaś, depresję miałaś, koleżanek nie miałaś, a u nagle chłopak. To, że zakładasz durne prowokacje, to widać było od początku. Nigdy tu nie było tyle nastolatek, co po obowiązkowym logowaniu. Siedzi jakaś pinda i zakłada durne tematy pod kilkoma nickami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby cud sie stal i moglabym miec znowu 15 lat, to takie rzeczy nawet by mi nie przeszly przez mysl, jest tyle fajniejszych rozrywek dla mlodziezy, na ktore jestem juz za stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2020 o 16:51, Mama Julci i Antosia napisał:

Seks nie jest dla dzieci. W twoim wieku powinnas bawic sie lalkami a nie myslec o seksie. Albo uczyc sie i czytac ksiazki. Takie dzieciece milostki w tym wieku sa niewazne i nie warto sie na tym skupiac bo za tydzien spoboda ci sie ktos inny. Poza tym antykoncepcja bywa zawodna i cobzrobisz, jak w ciaze zajdziesz? Jestes gotowa na to, by rzucic szkole, karmić piersia, byc na kazde skinienie dziecka? 

Pomysl tez o tym, ze jesli teraz stracisz wianek to w przyszlosci nigdy nie znajdziesz dobrego meza, bo kazdy facet chce byc tym pierwszym w zyciu kobiety. I co mu powiesz, ze stracilas to z kolega jak mialas 15 lat? Kazdy rzuci bo powie, ze jestes latwa.

Matko, skąd bierze się takie myślenie? 😮 Po przeczytaniu tego aż się we mnie zgotowało. Dlaczego robić takie pranie mózgu młodej dziewczynie? Tak, jest młoda, ale to nie wiek jest przyzwoleniem (oczywiście wiem, że Polskie prawo rozumie to inaczej, ale to jak dla mnie parodia), ale przede wszystkim dojrzałość psychiczną. Myślę, że każda kobieta- młoda, czy starsza- ma swój rozum i wie, co będzie dla niej najlepsze. W wieku 15 lat dawno nie bawi się lalkami,  więc taki tekst jest conajmniej śmieszny. Mając 15 lat poznałam chłopaka, z którym niedługo później zaczęłam się spotykać. Do pierwszego zbliżenia doszło między nami kiedy miałam niecałe 16 lat i także był ode mnie 2 lata starszy. I akurat tego nie żałuję. Była to świadomie podjęta decyzja, czułam, że jest to odpowiednia osoba. To się chyba po prostu wie. Aktualnie mam 24 lata, jesteśmy rok po ślubie i jestem w 3 miesiącu planowanej ciąży. Przede wszystkim w tym wieku nie można się kierować tylko emocjami, ale podejść do tego wszystkiego z rozsądkiem i zagłębić się w tematy antykoncepcji. I dobrze, że młodzi pytają, szukają porad od starszych i często bardziej doświadczonych ludzi. Dlatego starajmy się im pomóc, a nie wyśmiac i wygodnic do piaskownicy. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olaboga, poczytaj jej wcześniejsze tematy, to zrozumiesz, czemu większość tutaj jej odradza taki krok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2020 o 21:59, Mama Julci i Antosia napisał:

Edit, madra wypowiedz. I gratuluje, ze udalo wam sie zachowac czystosc az fotak slubu, to dzis bardzo rzadkie.

Lampko, 20 lat temu dziewczyny jak mialy chlopakow to co najwyzej sie za raczke trzymały, a jak ktoras pocalowala z jezyczkiem to juz wszyscy mowili ze to latwa i puszczalska dziewczyna.

To, ze twoja corka nie bawi sie lalkami nie znaczy, ze inne dzieci sie nie bawia... pietnastolatka jeszcze nie powinna wiedziec co to seks, tak bylo.dawniej a dzieci sie rodzilo dopiero po slubie. Dzisiaj mamy wysyp latwych panienek niestety wlasnie przez edukacje seksualna.

 

Dnia 28.06.2020 o 21:59, Mama Julci i Antosia napisał:

Edit, madra wypowiedz. I gratuluje, ze udalo wam sie zachowac czystosc az fotak slubu, to dzis bardzo rzadkie.

Lampko, 20 lat temu dziewczyny jak mialy chlopakow to co najwyzej sie za raczke trzymały, a jak ktoras pocalowala z jezyczkiem to juz wszyscy mowili ze to latwa i puszczalska dziewczyna.

To, ze twoja corka nie bawi sie lalkami nie znaczy, ze inne dzieci sie nie bawia... pietnastolatka jeszcze nie powinna wiedziec co to seks, tak bylo.dawniej a dzieci sie rodzilo dopiero po slubie. Dzisiaj mamy wysyp latwych panienek niestety wlasnie przez edukacje seksualna.

Jeżeli  twoja julcia w wieku 15 lat nie będzie miala pojecia o seksie to powodzenia zeby nie zaszla w ciaze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2020 o 17:12, Lampka napisał:

No chyba lekka przesada żeby w wieku 15 lat bawić się lalkami😁 Moja córka ma 6 lat i już nie bawi się lalkami. Układa puzzle  gra w gry planszowe,rysuje, kolekcjonuje różne drobiazgi a wszystkie lalki pooddawała rodzinie,zostawiła sobie dwa jednorożce( koniki)na pamiątkę.

Moja córka ma 7 lat i też nie chce bawić się już lalkami,wszystkie lalki oddała.Układa puzzle,gra w różne gry na telefonie, rysuje, pisze,czyta bajki, od września idzie do pierwszej klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×