Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
yukkasori

Dziewczyny, czy poznawanie facetów w realu jest dla was trudne?

Polecane posty

nie wiem nie wnikaj to jest dobry aktor nie wnikaj i tyle

moze za bardzo utozsamil sie z Klatka po prostu

• Haha 1

tzn jego nazwisko wplywa na jego zycie. jak tak se pomysle to moje tez bo mnie pociesza tzn tez tatuaze sobie robia z napisem carpie diem, believe czy jakiestam farmazony a mi wystarczy nazwisko w sumie jak tak sem pomysle

4 minuty temu, ciemniak napisał:

Co to za filmy, w których  bombardował   osobniki  płci pieknej?

obejrzalabym sobie to co mu pszczoly po twarzy wedruja nie znam kazdego ale ogolnie ogladaam ten co byl wampirem i darl sie na sekretarke

2 godziny temu, Qwerty82 napisał:

Nie kazdemu wystarcza zycie Grazyny i Janusza. Chce zyc pelnia zycia nie po to by sie z kims porownywac czy komus pokazac zdjecia na fejsbukach. Tak zostalam wychowana, ciekawa swiata, dbajaca o siebie, szukajaca ciekawych wrazen. Jesli Tobie wystarczy urlop na dzialce to super, ja potrzebuje ciekawszych wrazen. Jesli Tobie wystarczy wieczor przed tv rozumiem, ja chce isc na trening 2 razy w tygodniu zeby dbac o forme. Itd.itp.juz gdzies dzisiaj pisalam ze moje zycie nie jest na pokaz, mozesz sobie poczytac bo nie chce mi sie powtarzac 

jak masz takie fanaberie i potrzeby to po co ci rodzina i dzieci jako kula u nogi która ogranicza twoje wyższe ambicje? Trzeba było zostać singielką i tak się "spełniać" Takie typy nie powinny być ani w zwiazkach ani mieć dzieci. Szkoda tylko tych dzieci że matka ich zrobiła i swoje fanaberie bardziej ceni niż ich wychowywanie. Nie jesteś typem nadającym się na matke ani żone, zbyt wygodna i egoistyczna.

2 minuty temu, ciemniak napisał:

Albo "umiejętność współpracy w grupie"

No nie wiem k o r f a  ale   chyba nie da sie współpracować inaczej niż w grupie k o o r f a.

ja tam umiem ale i tak lepiej majo tacy co nie umiejo wspolpracowac tylko sobie pacza na innych jak na podludzi chyba ehhehe

uhuhu. a poczemu tak pan czesto zmienial prace. mi sie nudzi w pracy. tez chce zmienic. z nudow wypowiedzenie chcialam dac ale mi szefowa nie kazala ehm

Napisano (edytowany)
17 minut temu, yukkasori napisał:

jak masz takie fanaberie i potrzeby to po co ci rodzina i dzieci jako kula u nogi która ogranicza twoje wyższe ambicje? Trzeba było zostać singielką i tak się "spełniać" Takie typy nie powinny być ani w zwiazkach ani mieć dzieci. Szkoda tylko tych dzieci że matka ich zrobiła i swoje fanaberie bardziej ceni niż ich wychowywanie. Nie jesteś typem nadającym się na matke ani żone, zbyt wygodna i egoistyczna.

A sprdalaj ce/pie od niej, lepiej powiedz jak tam TWOJE życie uczuciowe? Konia trzepiesz co wieczor, czy z żonką i bombelkami biede klepiesz z jednej marnej pensji (skoro tak zaznaczasz o zaciskaniu pasa)? Poza tym nie ma czegos takiego jak zaciskanie pasa w takim przypadku, nie stać cię chłopie na godne życie swoje, kobiety i dzieci to lepiej nie startuj. 

Edytowano przez *кєяi*

5 minut temu, *кєяi* napisał:

A sprdalaj ce/pie od niej, lepiej powiedz jak tam TWOJE życie uczuciowe? Konia trzepiesz co wieczor, czy z żonką i bombelkami biede klepiesz z jednej marnej pensji (skoro tak zaznaczasz o zaciskaniu pasa)? Poza tym nie ma czegos takiego jak zaciskanie pasa w takim przypadku, nie stać cię chłopie na godne życie swoje, kobiety i dzieci to lepiej nie startuj. 

mam się dobrze, dzięki za troske. Co do "godnego" życia, to gdyby twoim z dupy wziętym systemem myśleć to 95% ludzkości nie powinno mieć dzieci i partnerków/-ki bo to gołodupcy, a jednak jest inaczej

deprawacje jakies o kurde ja mialam tylko sasiadke z padaczka co mnie budzila a nie szkoda bym im zaklocala dla zabawy pukanie w sciane czy cos

nooo padaczka tzn tak w sumie wszyscy mowili a ja uznalam ze ok prawda i w sumie fajna laska rodzice zmarli i sama tera jest calkiem na swiecie ale bardzo wesola jakby zazdrozscze tej wesolossci takiej

a bo ja wiem, co ty najgorsze widisz co. nie zarzucasz mi tera tego co ty sam tam robisz tzn z tym przywalaniem w zemby 😛 😛  zazdroszcze bo jakby caly czas taka pijana i wesola. tez tak chce.

26 minut temu, yukkasori napisał:

mam się dobrze, dzięki za troske. Co do "godnego" życia, to gdyby twoim z dupy wziętym systemem myśleć to 95% ludzkości nie powinno mieć dzieci i partnerków/-ki bo to gołodupcy, a jednak jest inaczej

Nie troszczę się. O takich typów nie ma co sie troszczyć.

Z du.py to ty wyjmij kijek bo jesteś sztywny jak fi.ut przy stosunku. 

No właśnie jest inaczej, bo kobieta bierze mniej zarabiających ale sama też pracuje. Tak zyje wiele par i nie dasz rady tego ukryć, nie ważne jak bardzo byś jechał tej Qwerty.  Idź do swojego "dobrego" życia i nie martw sie o nią. Mądrego to ty nic nie wymyślasz żeby doradzić.

tak moj kot ma takie fajne zeby chociaz pazury ma ze jak ja za bardzo dotykam to drapnie ze az wyglada to na emo samookaleczanie

tzn dla mnie to bitwa na piesci z nia taka ale atakuje mnie tylko wtedy jak jestem pobudzona zbytnio a tak to sie dogadujemy

przemek ma popsute zeby ja mu pisalam zeby wyrwal sobie no i sztuczna szczeka czy cos

pisał ze go bola jego zgnile zeby to najlepiej zeby wyrzucil je i zaczal od nowa tak mysle

wgl sny o wypadajacych zebach sa straszne kiedys mialam czytam znaczenie snu -> smierc costam i wgl na szczescie sie nie sprawdzilo uyfffff

5 minut temu, ciemniak napisał:

To dopiero od niedawna nazywa się sen  i   rozgranicza się to od  jawy.

Kiedyś tak nie było  

to  kurcze glebokie a ja nie ogarniam ide spac na balkon na lezaku wgl bo musze sie dotlenic jakos nie mam zadnych snow ostatnio a bym chciala

3 godziny temu, yukkasori napisał:

Ehh, Janusze, nic nie rozumieją i nic do nich nie dociera. Ja mam biedować bo Tobie w życiu nie wyszło i Tobie podobnym. Niedoczekanie 😎

1 godzinę temu, Qwerty82 napisał:

Ehh, Janusze, nic nie rozumieją i nic do nich nie dociera. Ja mam biedować bo Tobie w życiu nie wyszło i Tobie podobnym. Niedoczekanie 😎

masz biedować? ty nie wiesz co do bieda. Palma z nadmiaru wolności i dobrobytu odbija, babska zguba.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się