Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kws44

chce być grubasem

Polecane posty

Wiem, że to dziwne, ale zawsze miałem pociąg do większych kształtów. Kiedy się ostatnio zwazylem zobaczyłem prawie 30kg więcej na wadze. Zdecydowana zasługa izolacji i kwarantanny. Nie ukrywam, że przez ten okres przestałem ćwiczyć i głównie się objadalem praktycznie dzień w dzień... I strasznie mi się to spodobało. Jestem ciekaw, czy są tutaj osoby, które mają podobne podejście, albo lubią grubych ludzi?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się trochę najezdzilem i nalatalem. Z reszta jestem bardziej domatorem więc podróże palcem po mapie nie są dla mnie najgorszym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem świadom, że taki tryb życia niesie za sobą pewne konsekwencje, ale jeżeli sprawia mi to przyjemność to czemu mam się na siłę dostosowywać do innych? A jak sama stwierdziłas- każdy jest kowalem własnego losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2020 o 13:01, (za)chudy123 napisał:

Ja uwielbiam okrągłe kształty

No i bardzo dobrze ;D. W końcu koło to figura idealna ;D

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie jakiś przepis na bycie grubasem! Ja też Uwielbiam bycie grubym. Od małego mnie pociąga bycie grubym! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa. Wystarczy jak najmniej się ruszać i jak najwięcej jesc. Im coś tlustsze albo słodsze tym lepiej. Fastfoody i słodycze to najlepsi sprzymierzeńcy w hodowaniu sadla. Kilogramy lecą szybko. Tylko zastrzegam, że to nie jest zbyt zdrowa metoda ale za to mega smaczna, przyjemna i skuteczna.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×