Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

Apel do zajętych mężczyzn

Polecane posty

Gość

Panowie... jeśli jesteście gdzieś ze swoimi partnerkami, a jakaś inna kobieta wpadnie Wam w oko, rzućcie ukradkowo jedno spojrzenie, ale na litość boską, nie przesadzajcie. To jest takie podłe, kiedy stoicie obok swojej damy, a bezczelnie okazujecie innej zainteresowanie. Macie świadomość, że jest to w pewien sposób poniżające dla Waszej kobiety? 

Edytowano przez Gość
literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie, a jesli obca kobieta cie zacznie kokietowac jest ciezko sie oprzec

majac 35 lat malzenstwa za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
15 minut temu, intelektualista.naukowiec napisał:

nakreca kobiete

Zwyczajna przykrość. 

10 minut temu, Qwerty82 napisał:

To jest silniejsze od nich. Odruch bezwarunkowy. Nie ma nic wspolnego ze zlosliwoscia czy bezczelnoscia

Rozumiem, że to normalne rzucić spojrzenie na kobietę, która spodobała się. Chodzi QWERTY o sposób. Pieprz/ony sposób. Odruch bezwarunkowy? Taaa😏

4 minuty temu, waldi1203 napisał:

ciezko sie oprzec

Myślę, że można. Wystarczy myśleć głową, a nie główką.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To trzeba umieć robić dyskretnie. Jeżeli chcemy popatrzeć powiedzmy na seksowny tyłek, to trzeba wybrać dwa obiekty A i B, pośrodku którego będzie się znajdował obiekt docelowy (tyłek). Wystarczy wodzić wzrokiem od punktu A do punktu B, a punkt docelowy będzie i tak najczęściej na lini wzroku.

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, yukkasori napisał:

w miare rozumny a nie burak 

 

1 minutę temu, Onkosfera napisał:

To trzeba umieć robić dyskretnie

Dyskretnie, czyli nikt nie orientuje się w sytuacji. Oto chodzi. 

4 minuty temu, yukkasori napisał:

Ty jako kobieta też obczajasz facetów i nie kłam że nie

Nie rozglądam się, jak wejdzie w pole widzenia to jest to kwestia sekundy, nigdy nic ponadto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, ZapnijPasywKabriolecie napisał:

nie ubierajcie sie Panie tak zeby trzeba sie było ogladac🙂

miałam t-shirt, dżinsy i tenisówki. Nie patrzył w cycki ani doope tylko w oczy. I dziwnym trafem współdzielił zainteresowanie tymi samymi meblami co ja, cyrk🤦‍♀️

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie tez to oslabia gdy jest to chamskie. zdarzylo sie nawet, ze koles w obecnosci swojej dziewczyny odwalal jakies klepanie mnie po glowce, komplemenciki. oslabia. o co takim chodzi, chca ewidentnie ponizyc swoja dziewczyne i obrzydzic wszystkich facetow chyba albo nie umieja sie zachowac i nie maja kontroli nad soba (obrzydliwe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, yukkasori napisał:

źle rozumujesz, gdy ich facet obczaja inne panny one wtedy wpadają w kompleksy, zastanawiają się co ma tamta a czego one nie, ale są dumne gdy inne laski ich faceta obczajają a on inne ignoruje tylko wpatrzony jedynie na nie, wtedy czują się jak księżniczki że wyhaczyły tak porządany towar i go mają a inne też go chcą mieć, czyli zasada inne chcą co ja mam czyli dobrze trafiłam, a jeśli facet obczaja inne to wypadają w kompleksy typu czego ja nie mam i czy odejdzie do innej

To nie chodzi o to, że mam się czuć wyjątkową księżniczka. Mam świadomość, że wiele kobiet jest bardziej atrakcyjna ode mnie. Mam świadomość, że mój facet podziwia inne kobiety. Chodzi o niedyskretny sposób w jaki to robicie przy swoich kobietach. Poniżające. 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, ZapnijPasywKabriolecie napisał:

to zmienia postac rzeczy...to nie było obczajanie

Nie wiem co to było, było tego za dużo. Mam wrażenie, że z nim wybierałam te meble😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sa kobiety bardzo atrakcyjne i mniej ale nie znaczy zeby odrazu przy partnerce pokazywac swoje "wrazenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, yukkasori napisał:

czyli dyskrecja, ale też kulturowo zaprogramowane u kobiet że gapienie się na faceta jest złe oznacza zainteresowanie tym samym stawia was w niezręcznej sytuacji gdzie tracicie kontrole, więc unikacie tego nieświadomie

W niezręcznej sytuacji stawia to tylko partnera osoby gapiacej się. Tylko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, elektryzująca napisał:

Nie wiem co to było, było tego za dużo. Mam wrażenie, że z nim wybierałam te meble😝

echhhh patrza żle(zboczki) ,nie patrzą żle (jestem taka brzydka)  .....nie dogodzisz:)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, yukkasori napisał:

zagadał czy nie? jak patrzył w oczy to źle? bałaś się tej wzrokowej intymności?

Jakie zagadał, był ze swoją kobietą. Nie, byłam poirytowana, że głupi chooj nie reguluje się przy swojej kobiecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, elektryzująca napisał:

Jakie zagadał, był ze swoją kobietą. Nie, byłam poirytowana, że głupi chooj nie reguluje się przy swojej kobiecie. 

ważne zeby Twoj sie nie ogladał..... chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, waldi1203 napisał:

sa kobiety bardzo atrakcyjne i mniej ale nie znaczy zeby odrazu przy partnerce pokazywac swoje "wrazenia"

Dokładnie. Dyskrecja. Tylko oto mi chodzi. Było mi przykro za tę kobietę, autentycznie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, yukkasori napisał:

nie bierz buraka za partnera i sytuacja nie będzie miała miejsca, słowo burak = stan umysłu, a nie wykształcenie, stan majątku czy zawód. Burakiem możeć być ziomek z miliardem w banku i 3 doktoratami, jak i żul spod monopolowego. Dobieraj starannie partnera, to 90% sukcesu udanego związku.

ja byłam osobą na którą facet gapił się. Zmiksowałam sytuację ze swoją świadomością, że są kobiety ładniejsze ode mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja lubie popatrzec no ladne pupcie bo jak sie tak napatrze to wiecorem mam z moja wiecej przyjemnosci

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, yukkasori napisał:

trzeba było mu wcisnąć swój numer na karteczce z napisem, umówny się na kawe, miałaś dobrą okazje to pociągnąć dalej

karteczki nie dałam ale odezwałam się do niego jak w kącie podziwialiśmy regał 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, yukkasori napisał:

trzeba było mu wcisnąć swój numer na karteczce z napisem, umówny się na kawe, miałaś dobrą okazje to pociągnąć dalej

czytalbys ze zrozumieniem 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, yukkasori napisał:

może to była jego siostra czy koleżanka a nie jego "kobieta"

żona i córka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, ZapnijPasywKabriolecie napisał:

ja byłem z siostra w piatek na spozywce na zakupach.....to chyba był bład hahaha

To nie była jego siostra, jestem pewna. Tzn. patrząc na niego to wydawało się, że obca baba za nim chodzi. Patrząc na nią to byli parą... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, elektryzująca napisał:

karteczki nie dałam ale odezwałam się do niego jak w kącie podziwialiśmy regał 😏

jak to śpiewa Podsiadło "gniew odbiera mi kulturę" 😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Podsumowując Panowie DY SKRE CJA 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, elektryzująca napisał:

To nie była jego siostra, jestem pewna. Tzn. patrząc na niego to wydawało się, że obca baba za nim chodzi. Patrząc na nią to byli parą... 

z tego wszystkiego wybrałas jakis mebel 😉 czy tylko gniew Ci pozostał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×