Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

Apel do zajętych mężczyzn

Polecane posty

Gość
1 godzinę temu, #Piotr# napisał:

🖐 nowi klienci

 

Piotrze, może do odmiany zabłyśniesz w inteligentnej odsłonie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, elektryzująca napisał:

Piotrze, może do odmiany zabłyśniesz w inteligentnej odsłonie? 

nie ma przy kim tak mi przykro 😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, #Piotr# napisał:

nie ma przy kim tak mi przykro 😥

Mnie nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa
3 godziny temu, elektryzująca napisał:

Bolą mnie żebra i brzuch, nie rozśmieszaj mnie proszę, bo cierpię jeszcze bardziej😏

Słuchaj no, elektryzująca. Uważaj na żebra, bo znam osobiście Teofila i jeśli coś pisze, to tak jest, zresztą mogę potwierdzić, że prawie zawsze był w porządku pod tym względem. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 godziny temu, diada Stiopa napisał:

Słuchaj no, elektryzująca. Uważaj na żebra, bo znam osobiście Teofila i jeśli coś pisze, to tak jest, zresztą mogę potwierdzić, że prawie zawsze był w porządku pod tym względem. 😎

Nie zdradzać i nie okazywać nadmiernego zainteresowania innym kobietom nie jest równoznaczne z tym, że inne są aseksualne. W to, to ja proszę Ciebie, nie uwierzę, co nie znaczy, że nie wierzę w jego wierność i lojalność. Zakręciłam? Chyba nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, elektryzująca napisał:

Nie zdradzać i nie okazywać nadmiernego zainteresowania innym kobietom nie jest równoznaczne z tym, że inne są aseksualne. W to, to ja proszę Ciebie, nie uwierzę, co nie znaczy, że nie wierzę w jego wierność i lojalność. Zakręciłam? Chyba nie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ona nie jest zabawna. Ani trochę. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diada Stiopa
7 godzin temu, elektryzująca napisał:

Nie zdradzać i nie okazywać nadmiernego zainteresowania innym kobietom nie jest równoznaczne z tym, że inne są aseksualne. W to, to ja proszę Ciebie, nie uwierzę, co nie znaczy, że nie wierzę w jego wierność i lojalność. Zakręciłam? Chyba nie. 

Dobra, zdupiaj, bo ...isz. 😎🖕🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, diada Stiopa napisał:

Dobra, zdupiaj, bo ...isz. 😎🖕🏻

Kiedy ja lubię💋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
54 minuty temu, BoniBluBombel napisał:

Zrobilas mu loda

Masz mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2020 o 20:17, elektryzująca napisał:

Panowie... jeśli jesteście gdzieś ze swoimi partnerkami, a jakaś inna kobieta wpadnie Wam w oko, rzućcie ukradkowo jedno spojrzenie, ale na litość boską, nie przesadzajcie. To jest takie podłe, kiedy stoicie obok swojej damy, a bezczelnie okazujecie innej zainteresowanie. Macie świadomość, że jest to w pewien sposób poniżające dla Waszej kobiety? 

To jest poniżające dla zakompleksionej dziewczynki. Kobieta która zna swoją wartość się takimi bzdurami nie przejmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, inkognitooo napisał:

To jest poniżające dla zakompleksionej dziewczynki. Kobieta która zna swoją wartość się takimi bzdurami nie przejmuje

Zakompleksionym burak pompuje sobie ego na różne sposoby robiąc przykrość najbliższej osobie. Nie liczę, że zrozumiesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, BoniBluBombel napisał:

Widocznie za słabo. 

Widocznie 🥺 podszkolisz w temacie? Jak to śpiewał Feel "Pokaż na co cię stać, ale nie jeden raz" 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
18 minut temu, BoniBluBombel napisał:

Pisałam ze jestem kłoda. Poza tym mężczyźni mnie nie interesują. 

Kobiety czy zwierzęta? 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, BoniBluBombel napisał:

Twoja stara. 

Wspięłaś się na wyżyny intelektualne, imponujesz mi. 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2020 o 19:47, przegość napisał:

Niczego nie tłumaczę. Za to Ty masz problem z zaakceptowaniem faktów.

A to tak prosto sprawdzić. Weź kilku facetów (tylko nie takich zainteresowanych Tobą, bo skłamią) i zadaj im pytanie co by woleli: tradycyjne małżeństwo, czy otwarte, gdzie jego żona będzie szczęśliwa jego szczęściem i wręcz dopingowała go by sobie używał na boku? ( i gdyby to oczywiście nie niosło ze sobą żadnych negatywnych odczuć ze strony żony). Zapewniam Cię, że 99% facetów wybierze 2 opcję. A ten 1 procent to ci, co mają tak niski poziom testosteronu, że właściwie są bez potrzeb seksualnych.

 

Kobiety tez nie są monogamiczne kolego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto jest cała miłość naszego pięknego wieku 

Po śmierci Tristana i Izoldy

Romea i Julii

Laury i Petrarki

Beatrycze i Danta

i tych wszystkich nudnych kochanków 

i nadzianych uczuciem gołębic

bez których bardzo często jest źle na świecie 

poetom i niepoetom także 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Elektryzującą; dyskretne spojrzenie, owszem. Trudno, żeby chłop idąc przy swojej kobiecie, szedł ze wzrokiem wbitym w glebę. Z kolei kobieta, która robi jazdy o każde, nawet dyskretne spojrzenie, czy skomplementowanie urody jakiejś aktorki, przesadza i osacza swojego mężczyznę.

Nie jestem też skłonna do usprawiedliwiania burackich zachowań facetów, którzy w towarzystwie swojej partnerki ślinią się, wykręcają głowy, czy wręcz flirtują z jakąś inną kobietą - "bo facet już tak ma". Nie, taki facet po prosu nie ma kultury osobistej i okazuje brak szacunku swojej partnerce.

Pożałowania godne są też kobiety będące obiektem zainteresowania buraka, nie patrząc na niestosowność sytuacji, okazują wyraźne zadowolenie i satysfakcję, ignorując obecność żony/partnerki pompują sobie ego, mizdrząc się, czy odbierając radośnie zaczepki słowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
11 minut temu, KermitZaba napisał:

mocno przesadzają

Włosi gwizdają za kobietą, która im spodoba się, powiedzą obcej "cześć piękna" albo rzucą komplementem (np. że ma piękne oczy jak pies husky😂). Ci to naprawdę nie czają się z reakcjami, ale są w tym zabawni. Chodzi chyba o reakcję ze smakiem. Ta nadmierna przy swojej kobiecie jest zawsze czymś podłym. 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
13 minut temu, KermitZaba napisał:

wręcz prostackie

Nie odbieram tak tego, bo to wszystko pasuje do ich temperamentu i wylewności. Nie lubię, gdy ktoś obcy dotyka mnie, tam cmokanie to standard, jakie katusze 🙆‍♀️ Wolę już te gwizdy🙃

13 minut temu, KermitZaba napisał:

Kocham być tym drętwym polakiem bez luzu

Wychodzi nam to doskonale. Zgryzota i marudzenie, ocenianie po wyglądzie, zakompleksienie, kombinatorstwo, chęć pokazania się, ksenofobia, zawiść i dzika rywalizacja. No i wszystko z gestem, żeby pokazać się. 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przed chwilą, KermitZaba napisał:

Swoją drogą, narzekanie na własnych rodaków też jest bardzo Polskie.

Jestem tego świadoma, ale co ja poradzę, że widzę nasze przywary i zaściankowość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
22 minuty temu, KermitZaba napisał:

tradycję tolerancji i otwartości.

Przeciętny Polak jest tolerancyjny i otwarty wobec każdego, kto szanuje ideę "Polska dla Polaków". Dla każdego, kto żyje wg tradycyjnego schematu heteroseksualnego katolika z żoną, dziećmi i hipotecznym we frankach,  czczącego Pis. Wszystko co inne to zło, spaczenie, zboczenie i lewactwo.

Inny to zawsze gorszy. 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, KermitZaba napisał:

Zaściankowość? To, że nie przyjmujemy wszystkiego bezkrytycznie, to nie żadna zaściankowość. Polska ma wielowiekową tradycję tolerancji i otwartości. Próbuje nam się wmówić, że jest inaczej, ale u nasz kiedy homoseksualiści przed upadkiem I RP wchodzili w przygodne relację, to nikt wielkiej afery nie robił, tylko starano się nie opowiadać o tym w towarzystwie dam. Natomiast na tym rzekomo nowoczesnym zachodzie, to do lat 70 i później, był penalizowany. Sytuacja kobiet, w Polsce też była na ogół lepsza od zawsze niż w reszcie "postępowego zachodu", prawa wyborcze dostaliście, w tym samym roku, kiedy Polska otrzymała niepodległość. O jakimś systemowym rasizmie, też trudno mówić, w przeciwieństwie do stanów zjednoczonych, czy krajów kolonizacyjnych, jak choćby Holandii z Leopoldem II i jego zbrodniach na mieszkańcach konga. Zresztą podobne murzynów było stosowane i przez Niemcy, Francję, Anglię. Kraje te dorobiły się wyzyskując afrykańczyków. Na koniec nakreśliły od linijki absurdalne granice. Prowadząc do licznych konfliktów, którym jednym z większych jest ludobójstwo w Rwandzie.  I polska dalej jest w porządku krajem. Przyjęliśmy Czeczeńców, dobrze traktujemy Wietnamczyków, do Ukraińców też nie pałamy nienawiścią, pomimo zaszłości historycznych. Jeśli to ma być zaściankowość, to wolę ją, niż postępowość innych krajów.

Polacy niewątpliwie MIELI wielowiekową tradycję tolerancji, natomiast nie da się ukryć, że w tym momencie nie jest to najjaśniejszym blaskiem świecąca narodowa zaleta.

Rozwój w różnych krajach przebiega nierównomiernie, więc to, że Polska była taka hop do przodu, bo dała prawa wyborcze kobietom w 1918, nie oznacza wcale, że Szwajcaria jej przez kolejne sto lat nie wyprzedziła.

Cały świat się zmienia i prawdę mówiąc jest to nawet dobre, bo jeżeli mialabym sie napawać dumą z powodu wielowiekowej polskiej tolerancji, to musialabym też przeżywać w nieskończoność np utratę niepodległości na stulecie, czy głupie decyzje polityczne, które spychały nasz kraj na coraz gorsze pozycje. 

Edytowano przez Onkosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 godzin temu, KermitZaba napisał:

Wojny Klonów 

Polityka zawsze budziła skrajne emocje, ale to co teraz wyprawia się to głowa mała. Morze nienawiści, ale daj tylko powód Polakowi... 

5 godzin temu, KermitZaba napisał:

Petru

Mój ulubieniec, który fiootem  zaorał karierę polityczną i wielką szansę Nowoczesnej. Ubiegałam się o kredyt hipoteczny 15lat temu, rozmowa z doradcą banku była odą do franka. Petru był wtedy tylko ekonomistą BPH. 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, KermitZaba napisał:

Ty na pewno.

Śmieszny jesteś. Mowie o każdym bez wzgledu na płeć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, elektryzująca napisał:

 

Mój ulubieniec, który fiootem  zaorał karierę polityczną i wielką szansę Nowoczesnej. Ubiegałam się o kredyt hipoteczny 15lat temu, rozmowa z doradcą banku była odą do franka. Petru był wtedy tylko ekonomistą BPH. 

Pół biedy, że odą do Franciszka. Gorzej, że w drugim kanale leciała oda do inwestycji w akcje/fundusze. Usilnie byłem przekonywany, żeby brać 100% kredytu we frankach a  swój 40% wkład własny władować w fundusz inwestycyjny. Sympatyczny pan pokazywał wykresy z których wynikało, że zysk z funduszy będzie mi spłacał kredyt. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×