Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
brokentiger87

ja nie rozumiem Polaków

Polecane posty

no to teraz już tylko amerykańskie wojska na ulicach, szczepionka w d'u'p'ę, a majątek żydom, i ani piśnij, bo wolności słowa też już nie ma

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Śliwka napisał:

Ja też nie rozumiem i nie chce nazwać tego dosłownie, ale Polacy muszą dostać d...pe żeby zrozumieć swoja gĺupote. 

to co tottot było od marca jak nie lanie po d'u;pie? że Ptyś okrzyknięty najlepszym wirusem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *кєяi*
2 minuty temu, matangi napisał:

nawet nie staram sie juz zrozumiec, nalezy kwitnąc w chaosie xd

Kwitnij w chaosie, a niektórzy się zastanowią nad pakowaniem pomału manatek i wypadem stąd. Wiedziałam że tak będzie, nawet głosując wiedziałam że nie będzie inaczej..

Edytowano przez *кєяi*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, *кєяi* napisał:

Kwitnij w chaosie, a niektórzy się zastanowią nad pakowaniem pomału manatek i wypadem stąd. Wiedziałam że tak będzie, nawet głosując wiedziałam że nie będzie inaczej. Jakimś cudem zawsze wygrywa P.iS..

tez sie tego spodziewalam 🙂 troche grobowy nastroj ale co poradzimy... wyprowadzic sie nad morze i wsrod wyborcow PO siedziec moze (nie jestem za nimi, ale wkurzaja troszke mniej)

Edytowano przez matangi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale proszę mi to wytłumaczyć. Jak to możliwe, że głosy można oddawać do godziny 21, a w minutę po tym czasie wyniki są już podawane jako "oficjalne" i D. zaczyna świętować? Kto zdążył w tym czasie przeliczyć głosy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *кєяi*
Przed chwilą, Sannara napisał:

Przepraszam, ale proszę mi to wytłumaczyć. Jak to możliwe, że głosy można oddawać do godziny 21, a w minutę po tym czasie wyniki są już podawane jako "oficjalne" i D. zaczyna świętować? Kto zdążył w tym czasie przeliczyć głosy? 

Też tego właśnie nie rozumiem.

"Magia"

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Sannara napisał:

Przepraszam, ale proszę mi to wytłumaczyć. Jak to możliwe, że głosy można oddawać do godziny 21, a w minutę po tym czasie wyniki są już podawane jako "oficjalne" i D. zaczyna świętować? Kto zdążył w tym czasie przeliczyć głosy? 

jutro rano będą ostateczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pis-platforma

polska norma

szkoda na Polaków strzępić ryj

zabory, wojny, powstańcy się w grobie przewracają

by z domu nie wychodzili i się nie narażali, na tragiczną śmierć i OBOZY za karę, gdyby wiedzieli, że Warszawiacy sobie wyhodują takie gó;w;no zamiast władz

Edytowano przez brokentiger87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to są wyniki exit poll, jest jeszcze metodą late poll. Haha takich oto światłych wyborców ma PO-KO (θ‿θ)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, walkiria* napisał:

Ludzie to są wyniki exit poll, jest jeszcze metodą late poll. Haha takich oto światłych wyborców ma PO-KO (θ‿θ)

ale przecież to nic nie zmienia, no może Hołowni podskoczy do drugiej tury, ale Polska właśnie przegrała. nie wiem, czy kraj będzie istnieć z takmi prezydentami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, walkiria* napisał:

Ludzie to są wyniki exit poll, jest jeszcze metodą late poll. Haha takich oto światłych wyborców ma PO-KO (θ‿θ)

No dobrze, ale w takim razie skąd to świętowanie u Dudy? Przecież powinien być powściągliwy, a zachowuje się jakby co najmniej już teraz wygrał wybory. Na moje tak to wygląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie tylko beneficjenci 500 plus i 13 emerytur zaglosowali na Andrzeja. To o czymś świadczy. Widać ludzie nie chcą kogoś kto nie umiał poradzić sobie w ubiegłym roku z kryzysem fekalnym, patrz awaria oczyszczalni "Czajka". Ludzie generalnie mają w du.pie LGBT czy naukę trzepania kuca / bobra dla nieletnich. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sannara napisał:

No dobrze, ale w takim razie skąd to świętowanie u Dudy? Przecież powinien być powściągliwy, a zachowuje się jakby co najmniej już teraz wygrał wybory. Na moje tak to wygląda. 

bo on się ZAWSZE tak zachowuje,i w ogóle oni, zawsze tam mają pełno kwiatów i masturbacji, żeby się babcia z dziadkiem przed tv cieszyli. 

zawsze ta sama satysfakcja na gębie Choleckiej, choćby nawet za nią były nagrania z płonącego świata, to z uśmiechem powie, że dzięki rządom pisu Polska płonie mniej śmierdząco

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, walkiria* napisał:

Cóż, nie tylko beneficjenci 500 plus i 13 emerytur zaglosowali na Andrzeja. To o czymś świadczy. Widać ludzie nie chcą kogoś kto nie umiał poradzić sobie w ubiegłym roku z kryzysem fekalnym, patrz awaria oczyszczalni "Czajka". Ludzie generalnie mają w du.pie LGBT czy naukę trzepania kuca / bobra dla nieletnich. 

no tak, szkoda, że było dziś tylko 2 kandydatów do wyboru, masz rację.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, walkiria* napisał:

Ludzie to są wyniki exit poll, jest jeszcze metodą late poll. Haha takich oto światłych wyborców ma PO-KO (θ‿θ)

No właśnie też czasem z niedowierzaniem czytam takie komentarze półgłówków. "Dopiero minutę temu skończyło się głosowanie, jak w minutę policzyli kilka/naście milionów głosów",  "Co za bzdura, niby skąd w sondażach mogą wiedzieć na kogo głosowałem, nikt mnie o to nie pytał i mojej rodziny też nie" "Ojej, może to komputerowo liczyli" itd. To są wypracowane latami, zaawansowane techniki socjologiczne, statystyczne, które dają prawdopodobieństwo do dziesiątych procenta 😄 Ale Graża nie rozumie, jak w minutę mogli otworzyć urnę i do jej głosu się dostać

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z kryzysem fekalnym, patrz awaria oczyszczalni "Czajka". Ludzie generalnie mają w du.pie LGBT czy naukę trzepania kuca / bobra dla nieletnich. 

x

to by było przynajmniej zabawne

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Tartufo napisał:

No właśnie też czasem z niedowierzaniem czytam takie komentarze półgłówków. "Dopiero minutę temu skończyło się głosowanie, jak w minutę policzyli kilka/naście milionów głosów",  "Co za bzdura, niby skąd w sondażach mogą wiedzieć na kogo głosowałem, nikt mnie o to nie pytał i mojej rodziny też nie" "Ojej, może to komputerowo liczyli" itd. To są wypracowane latami, zaawansowane techniki socjologiczne, statystyczne, które dają prawdopodobieństwo do dziesiątych procenta 😄 Ale Graża nie rozumie, jak w minutę mogli otworzyć urnę i do jej głosu się dostać

no i 'ch'u'uu''''???? przecież wiadomo, którzy wygrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Tartufo napisał:

No właśnie też czasem z niedowierzaniem czytam takie komentarze półgłówków. "Dopiero minutę temu skończyło się głosowanie, jak w minutę policzyli kilka/naście milionów głosów",  "Co za bzdura, niby skąd w sondażach mogą wiedzieć na kogo głosowałem, nikt mnie o to nie pytał i mojej rodziny też nie" "Ojej, może to komputerowo liczyli" itd. To są wypracowane latami, zaawansowane techniki socjologiczne, statystyczne, które dają prawdopodobieństwo do dziesiątych procenta 😄 Ale Graża nie rozumie, jak w minutę mogli otworzyć urnę i do jej głosu się dostać

Nie rozumiem po co ta kpina. Byłam ciekawa - więc zapytałam. Odzew jaki moja wypowiedź wywołała tylko pokazuje jaki stosunek część głosujących ma do obecnego rządu. I czego można się po rządzie spodziewać. 

Edytowano przez Sannara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam bólu d'u'p'y' o Bosaka, choć mocno go nie doceniono i żal tak zdolnego i pracowitego polityka tak poniżyć. trudno. przecież nie umarł. i miał wzorową kampanię, więc zaufanie rośnie i się poszerza

ja tylko nie rozumiem, jak już w I turze można głosować na mniejsze zła. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, yukkasori napisał:

wolności słowa to chyba nie ma nigdzie, nawet na tym nędznym forum, a wogóle pojęcie wolności to jakiś paradoks gdy ją wmawiają dla ludu a faktycznie są jedynie ograniczenia wolności w celach "dobra społecznego"

wystarczy nie kasować, nie banować za żydów, jak mnie kiedyś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć badanie exit poll ce...e wysoka skutecznosc, tj. są bardzo zbliżone do wyników podanych później przez PKW, ponoć max 2 proc. różnicy względem oficjalnych wyników. Sorry jak patrzę na Trzaskowskiego, jego sposób przemawiania, to zagryzanie ust i ich oblizywanie to mnie odrzuca. Zblazowanie 100 proc. i aura bijącą gorzej niż od tęczowych Rafałek coś twierdzil ostanio, że nie głosował za podniesieniem wieku wyborczego, potem okazało się że jednak głosował. Litości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, walkiria* napisał:

Ponoć badanie exit poll ce...e wysoka skutecznosc, tj. są bardzo zbliżone do wyników podanych później przez PKW, ponoć max 2 proc. różnicy względem oficjalnych wyników. Sorry jak patrzę na Trzaskowskiego, jego sposób przemawiania, to zagryzanie ust i ich oblizywanie to mnie odrzuca. Zblazowanie 100 proc. i aura bijącą gorzej niż od tęczowych Rafałek coś twierdzil ostanio, że nie głosował za podniesieniem wieku wyborczego, potem okazało się że jednak głosował. Litości.

😄 no mówię, z Dudą do piekła smutną jak p'i'z'da drezynką, ale z Rafałkiem to już na tęczowo rollem coasterem 😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Sannara napisał:

Nie rozumiem po co ta kpina. Byłam ciekawa - więc zapytałam. Odzew jaki moja wypowiedź wywołała tylko pokazuje jaki stosunek część głosujących ma do obecnego rządu. I czego można się po rządzie spodziewać. 

W sumie tak, mnie też w pełnoletnim życiu zdarzało się zadawać wyjątkowo d3bilne, niestosowne do wieku pytania - jak np. dlaczego ptaki nie rażą się prądem, gdy siadają na drutach energetycznych. Coś podobnego do Twojego pytania

Edytowano przez Tartufo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele kobiet ma mokro jak Rafał przemawia. Myślę że possalby mu te mięsiste wargi. Wiem, że to jest czesc jego elektoratu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, walkiria* napisał:

Wiele kobiet ma mokro jak Rafał przemawia. Myślę że possalby mu te mięsiste wargi. Wiem, że to jest czesc jego elektoratu. 

ee kobiety się chyba nie załapią, trzeba wybrać inną z 50 płci;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×