Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam 

Mam taki problem i nie wiem co to może być 23 maja współżyłam bez zabezpieczenia 28 mają dostałam okres. Teraz okres powinnam dostać 25 czerwca a pojawiła się tylko brunatna wydzielina. Ostatni stosunek miałam 23 maja do dnia dzisiejszego nie współżyłam. Co to może być dodam że wydzielina była skąpa przez 3 dni i czuję pulsujący jajnik. Dodam że cykle mam co  28 dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może to ciąża ale nie łatwiej iść do lekarza ?? tutaj każdy może opisac cuda nie widy a Ty nabijesz sobie różnościami głowe po 1 radze do apteki  test ciażowy i do doktorka   .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Załamana ania napisał:

Być może to ciąża ale nie łatwiej iść do lekarza ?? tutaj każdy może opisac cuda nie widy a Ty nabijesz sobie różnościami głowe po 1 radze do apteki  test ciażowy i do doktorka   .Pozdrawiam

Do lekarza póki co nie dostanę się mieszkam w UK dodam że biorę tabletki anty ale w 13 dniu brania zapomniałam wziąść tabletkę wzięłam następnego dnia a współżyłam 8 dni później. Czy w takim wypadku ciąża jest możliwa czy doszło do owulacji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Być może to ciąża ale nie łatwiej iść do lekarza ?? tutaj każdy może opisac cuda nie widy a Ty nabijesz sobie różnościami głowe po 1 radze do apteki  test ciażowy i do doktorka   .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem lekarzem nie mam pojecia  ale  chyba test mozesz kupic   i z tego co orientuje sie  mozesz chyba isc na sor do szpitala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie wspołzyłaś 7 dni przed zapomnianą tabletką ani 7 dni po to spokojnie. Stosunek był na 8 dzień wiec juz miałaś pełną ochronę. Ja mialam ostatnio podobną sytuację i tez jak na złość zamiast normalnego krwawienia z odstawienia mialam ledwo widoczne plamienie, prawie żadne i znam Twój ból. Zrób odpłatnie badanie z krwi Beta Hcg, nie potrzebujesz skierowania. Z resztą pominęłaś tabletke w drugim tygodniu ich brania wiec ochrona była zachowana. W pierwszym i trzecim jest trochę słabiej jak sie zapomni.

Edytowano przez Mag da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Mag da napisał:

jeżeli nie wspołzyłaś 7 dni przed zapomnianą tabletką ani 7 dni po to spokojnie. Stosunek był na 8 dzień wiec juz miałaś pełną ochronę. Ja mialam ostatnio podobną sytuację i tez jak na złość zamiast normalnego krwawienia z odstawienia mialam ledwo widoczne plamienie, prawie żadne i znam Twój ból. Zrób odpłatnie badanie z krwi Beta Hcg, nie potrzebujesz skierowania. Z resztą pominęłaś tabletke w drugim tygodniu ich brania wiec ochrona była zachowana. W pierwszym i trzecim jest trochę słabiej jak sie zapomni.

Robiłam test wyszedł negatywny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Agaaganieszka napisał:

Robiłam test wyszedł negatywny 

Jeżeli to Ci starczy to git. Jeżeli jeszcze masz wątpliwości to tylko beta z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mag da napisał:

Jeżeli to Ci starczy to git. Jeżeli jeszcze masz wątpliwości to tylko beta z krwi.

Ale po takim czasie test by już pokazał ciąże. Dla pewności dziś jeszcze powtórzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Agaaganieszka napisał:

Ale po takim czasie test by już pokazał ciąże. Dla pewności dziś jeszcze powtórzę. 

Ja w razie wątpliwości robie bete z krwi, a i tak mam wrażenie że mnie oszukują 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mag da napisał:

Ja w razie wątpliwości robie bete z krwi, a i tak mam wrażenie że mnie oszukują 🤣

Zrobiłam drugi test wynik też negatywny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Agaaganieszka napisał:

Zrobiłam drugi test wynik też negatywny. 

No to możesz być spokojna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

idź do lekarza bo to może być infekcja, a  później jak nie chcesz zostać mamą to się zabezpieczaj, ja mam diafragme dopochwową i nie boję się o niechciane II kreski 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×