Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kulfon

Niewyksztalceni oraz starzy ludzie glosowali na Dude.

Polecane posty

Tak pokazuja statystyki. Rzadza nami politycy wybierani przez dziadkow oraz ludzi bez wyksztalcenia, wiec jest jak jest.

5 minut temu, Ivy🌹 napisał:

I jeszcze ci co pobieraja 500 plus czyli rodziny 

Nie. Ja pobieram, "bo dajom", ale nie popieram. Jak zabiorą, to mam to w pompie.

14 minut temu, Kulfon napisał:

Tak pokazuja statystyki. Rzadza nami politycy wybierani przez dziadkow oraz ludzi bez wyksztalcenia, wiec jest jak jest.

Rządzą politycy wybierani przez większość społeczeństwa. To się nazywa - demokracja.

10 minut temu, Onkosfera napisał:

Nie. Ja pobieram, "bo dajom", ale nie popieram. Jak zabiorą, to mam to w pompie. 

Uczciwie było by nie popierać i nie brać. A tak pozostaje niesmak.

6 minut temu, Skb napisał:

Rządzą politycy wybierani przez większość społeczeństwa. To się nazywa - demokracja.

No właśnie. Tak to już jest, społeczeństwo bidne, to się połakomiło na ochłapy. Piramida Maslowa.

1 minutę temu, Skb napisał:

Dlaczego ma nie pobierać skoro na to pracuje?

Napisano (edytowany)
25 minut temu, Kulfon napisał:

Na Dudę głosowały też wsie i małe miasteczka. Im mniejszy ośrodek tym większe poparcie dla Dudy a im większy tym większe dla Trzaskowskiego.

A przewaga Dudy jest miażdżąca wśród ludzi z podstawowym wykształceniem.

Edytowano przez Edit666

Zastanawialam się nad tym. W końcu doszłam do wniosku, że wezmę, bo to jedyna sytuacja (plus urlop macierzynski), gdy dostaję a nie tylko płacę i płacę. 

2 minuty temu, Ivy🌹 napisał:

Na pewno glosowala na dude. 500 plus i tak dogorywa a dudus se kupil kolejne 5 lat

Wartość nabywcza 500+ maleje praktycznie z miesiąca na miesiąc. Dziś jest warte tak 450 zł.

1 minutę temu, Ivy🌹 napisał:

przeciez ty jestws tym ochlapem skoro pobierasz 500 plusy. Pisz o sobie w pierwszej osobie

Chyba nie do końca rozumiesz. Ochlapem jest 500 zł, które jest niczym przy kosztach wychowania dziecka. A ja bym sobie bez tego dała radę,  wolalabym tych pieniędzy nie mieć, ale widzieć u władzy inną ekipę niż ta, która zrobiła sobie państwo mafijne.

1 minutę temu, Edit666 napisał:

Dlaczego ma nie pobierać skoro na to pracuje?

Jeżeli działania polityków, są sprzeczne z własnym światopoglądem i przekonaniami to logiczne jest odrzucanie całości działań. A tak powstaje paradoks - sprzeciw przeciwko polityce danego ugrupowania i jednoczesne korzystanie z "dobrodziejstw" które się od nich otrzymuje.

• Like 1

Przed chwilą, Skb napisał:

Jeżeli działania polityków, są sprzeczne z własnym światopoglądem i przekonaniami to logiczne jest odrzucanie całości działań. A tak powstaje paradoks - sprzeciw przeciwko polityce danego ugrupowania i jednoczesne korzystanie z "dobrodziejstw" które się od nich otrzymuje.

Oni jej dają jej własne pieniądze. Dlaczego miałaby pracować na innych?

Nie glosowalam na Dudę ale ogladajac wczoraj przemowy z komitetów wyborczych  było mi go bardzo szkoda wczoraj. 

3 minuty temu, Onkosfera napisał:

Zastanawialam się nad tym. W końcu doszłam do wniosku, że wezmę, bo to jedyna sytuacja (plus urlop macierzynski), gdy dostaję a nie tylko płacę i płacę. 

Dlatego świadomie i dobrowolnie weszłaś w tryby tej maszyny. Nie wypada krytykować i korzystać jednocześnie. :)

Dlatego świadomie i dobrowolnie weszłaś w tryby tej maszyny. Nie wypada krytykować i korzystać jednocześnie. 🙂

No to niech ją zwolnią z podatków. Po co ma płacić na działania rządu, którego nie pobiera?

Duda podpisał ustawy wprowadzające 30 nowych podatków.

1 minutę temu, Ivy🌹 napisał:

Jestes sprzedajna pisowska k. i tyle

😏 Beks, że się tak wyrażę, jak Twoja ulubiona userka z forum.

Tak. Zgadzam się z tym. Dlatego mówię, że miałam dylemat. To, że pobieram kasę na dzieci było ustalone po długiej dyskusji z ojcem moich dzieci. Taką decyzję podjęliśmy i tyle.

Glosowalam na kogo innego ale do dziś nie jestem przekonana czy dobrze zrobiłam 

Przed chwilą, Ivy🌹 napisał:

Jakie jej deebilu przeciez ten jeebany pasoozyt jeedzie cale zycie na socjaalu. To sa moje pieniadze i ludzi  ciezko pracujacych

Jeśli pracuje to jej. Ty i ja pracujemy na tych, którzy nie pracują.

2 minuty temu, Ivy🌹 napisał:

spierrdalaj ! Ty jestes ochlapem socjalna mendo sprzedajna krrowo. Co mnie obchodzi twoj bachor ja ci go kuuurwa robilam?  Jeebana dziifko. Glosowalas na dude bo leci kasa a tutaj piszesz ze to plebs glosuje. Dla mnie jestes plebsem pluje ci w ryyj

Nie glosowalam na Dude. Chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem, co?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować