Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anna507

Babki, co robicie jak facet was ignoruje?

Polecane posty

Zlałabym go. Nie mam zamiaru się przed nikim płaszczyć a jak ktoś nie odwzajemnia mojego zainteresowania to trudno, biorę to na klatę. Takie życie. Te wszystkie damsko-męskie gierki są żałosne i nie mam zamiaru nigdy w tej farsie uczestniczyć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Anna507 napisał:

A nie chcecie odpuścić 

Jeśli ignoruje, to nie ma wyjścia, trzeba odpuścić😏

Namolnemu facetowi jakoś to uchodzi i nie odejmuje męskości (zależy oczywiscie w jaki sposób to robi), ale namolna kobieta to jest niestety dramat i wyłącznie paliwo do ładowania facetowi w ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Docent Teofil Fiutt napisał:

Weź się, Krycha 😎

A co jeśli się nie da rozebrać?😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Onkosfera napisał:

A co jeśli się nie da rozebrać?😏

Pani Onkosfera ma bardzo racjonalne podejście, ale raczej nie polecam tej petardy odpierdalać, wtedy jeżeli facet się zakocha podczas takiego opierdalania to ta miłość będzie wynikiem manipulacji. Toksyczna miłość. Niestety ale to prawda że facetowi wystarczy taka czynność i może się zakochać, przykre. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Amadeusz Szowin napisał:

Pani Onkosfera ma bardzo racjonalne podejście, ale raczej nie polecam tej petardy odpierdalać, wtedy jeżeli facet się zakocha podczas takiego opierdalania to ta miłość będzie wynikiem manipulacji. Toksyczna miłość. Niestety ale to prawda że facetowi wystarczy taka czynność i może się zakochać, przykre. 

Naprawdę wystarczy?! Super, wreszcie mam potwierdzenie u samego źródła. Biorę się do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Onkosfera napisał:

Naprawdę wystarczy?! Super, wreszcie mam potwierdzenie u samego źródła. Biorę się do roboty!

Zauważyć to można u facetów którzy są w wieloletnich związkach z pierwszymi kobietami w swoim życiu. Taki facet ma już prze...e, ale jeszcze tego nie wie. 

Faceci dopiero zaczynają myśleć po pierwszym rozstaniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, BoniBluBombel napisał:

Przecież ty już wybrałaś swojego jełopa wiec po co te fantazje madek bombelkowych i facetach i miłości jak z bajki? Tu lejt haha. Co wy tu robicie?

Pisałam już że moim marzeniem jest męski harem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Anna507 napisał:

A nie chcecie odpuścić 

Nic 🙂 mówi się trudno, czeka na innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mu zejść z oczu. Schować się,mieć klase. Unikać go. Wstyd jesli facet Cię nie chce ,nie czujesz wstydu. Nie narzucaj mu się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nas ignoruje mimo jakiś tam naszych starań to znaczy, że nie jest zainteresowany i trzeba się z tym pogodzić. Żeby coś między ludźmi było muszą tego chcieć dwie strony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×