Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
IlonaLalka

Dalszy temat o prostytucji.

Polecane posty

Jakie macie zdanie po obejrzeniu tego filmu. Ja idę odetchnąć. Spacer mi się przyda.

htt

ps:

//youtu.be/O_Wx11-6SKM

8 godzin temu, IlonaLalka napisał:

Jakie macie zdanie po obejrzeniu tego filmu. Ja idę odetchnąć. Spacer mi się przyda.

htt

ps:

//youtu.be/O_Wx11-6SKM

Szukasz klientów cherbulinka ? 

Też zajmuje się prostytucją po pracy. Niestety mój sekret wydał się przez sąsiada. Szłam sobie chodnikiem, kiedy on zwolnił na mojej wysokości i zapytał "podwieś Cie?" a ja odpowiedziałam "po dwieście pięćdziesiąt". Jestem na wsi spalona, przemyślcie to😑😔😔😔

• Thanks 1
  • Haha 2

10 minut temu, elektryzująca napisał:

Też zajmuje się prostytucją po pracy. Niestety mój sekret wydał się przez sąsiada. Szłam sobie chodnikiem, kiedy on zwolnił na mojej wysokości i zapytał "podwieś Cie?" a ja odpowiedziałam "po dwieście pięćdziesiąt". Jestem na wsi spalona, przemyślcie to😑😔😔😔

też szukasz klientów?

1 minutę temu, oinqx napisał:

nie moge w linka wejsc :x

• Like 1

21 minut temu, #Piotr# napisał:

też szukasz klientów?

Nie szukam. Najlepsza reklama to zadowolony klient. 

9 godzin temu, Amadeusz Szowin napisał:

Prostytucja jest spoko, ja się zbieram na odwagę żeby iść pierwszy raz. 

Nie jestem gejem.

Ale jak tak uważasz, że prostytucja jest spoko, to za ile zdecydowałbyś się na zrobienie Loda?

No i teraz proszę państwa, przekonamy się, czy gostek uważa, że prostytucja jest naprawdę spoko.
Bo jakby była, to by nie miał nic przeciwko, by urząd bezrobotnych skierował go do takiej pracy.

1 minutę temu, elektryzująca napisał:

Nie szukam. Najlepsza reklama to zadowolony klient. 

starsza już taniej ? bardzo starsze to za grosze.

1 minutę temu, #Piotr# napisał:

starsza już taniej ? bardzo starsze to za grosze.

Kończę się już niestety w tym zawodzie. Kroki biegnących klientów odbijają się echem między nogami. 

Przed chwilą, elektryzująca napisał:

Kończę się już niestety w tym zawodzie. Kroki biegnących klientów odbijają się echem między nogami. 

blle potem samo wylatuje

Dziwnie się nachylasz nad tym stołem :P

Btw sięgnęłaś po tą książkę z ekonomii?

ta panna na tym wideo jest albo naćpana, albo ma problemy psychiczne, albo jest jakaś upośledzona, sam sposób mówienia od razu uświadamia że coś jest z nią nie tak, prosta dziewucha ze wsi

• Thanks 1

3 godziny temu, yukkasori napisał:

prosta dziewucha ze wsi

A Ty jesteś krzywy mieszczuch😝

32 minuty temu, elektryzująca napisał:

A Ty jesteś krzywy mieszczuch😝

nie widzisz że z nią jest coś nie halo?

ja ani krzywy ani mieszczuch, więc pudło

Napisano (edytowany)
4 godziny temu, yukkasori napisał:

ta panna na tym wideo jest albo naćpana, albo ma problemy psychiczne, albo jest jakaś upośledzona, sam sposób mówienia od razu uświadamia że coś jest z nią nie tak, prosta dziewucha ze wsi

prawdopodobnie ona choruje na schizofrenie, jestem psychiatrą i po obejrzeniu jej filmów na 99% mogę to stwierdzić

Edytowano przez piwosz93
  • Thanks 2

Nie mam nic do Prostytucji...Zawod jak kazdy inny. I czlowiek jak czlowiek.

Zycie to Nie bajka niestety. Na rynku Pracy wcale łatwo Nie jest. I utrzymac jakakolwiek prace Nie jest łatwo. Zarobki Wcale NIE pocieszajace. A przeciez z czegos ZYC trzeba... Utrzymac sie. Kazdy czlek ma potrzeby...Hm...tak sadze...Ze prostytutka w ciagu 1ego dnia zarobi ze 400zl na dzien.

Ilona- Ile lat masz? Masz meza,dzieci? Z checia Cb poznam :)

25 minut temu, KLAUN96 napisał:

Zawod jak kazdy inny.

- Kochanie jak minął dzień?

- Strasznie! Klient przez 3 godziny nie mógł się spuścić!

• Thanks 1

14 godzin temu, PrawiczekPzn napisał:

Nie jestem gejem.

Ale jak tak uważasz, że prostytucja jest spoko, to za ile zdecydowałbyś się na zrobienie Loda?

No i teraz proszę państwa, przekonamy się, czy gostek uważa, że prostytucja jest naprawdę spoko.
Bo jakby była, to by nie miał nic przeciwko, by urząd bezrobotnych skierował go do takiej pracy.

A czemu miał bym nie o...ic petardy jak zapłacili by mi kupę kasę. Niestety raczej wątpię że ktoś zapłacił by mi tyle ile bym chciał. Nadal uważam że prostytucja jest spoko, jeżeli obie strony wyrażają na to zgodę. Mimo że na razie nie korzystam. 

56 minut temu, Amadeusz Szowin napisał:

A czemu miał bym nie o...ic petardy jak zapłacili by mi kupę kasę. Niestety raczej wątpię że ktoś zapłacił by mi tyle ile bym chciał. Nadal uważam że prostytucja jest spoko, jeżeli obie strony wyrażają na to zgodę. Mimo że na razie nie korzystam. 

Czyli nie uważasz, że prostytucja jest na tyle spoko, by urząd bezrobotnych skierował Cię do tej pracy za pensję minimalną?

Maq84- Hehe...usmiałam sie! :) :-P  Dzieki za popr. humoru! :-P

• Thanks 1

8 godzin temu, KLAUN96 napisał:

Nie mam nic do Prostytucji...Zawod jak kazdy inny. I czlowiek jak czlowiek.

Zycie to Nie bajka niestety. Na rynku Pracy wcale łatwo Nie jest. I utrzymac jakakolwiek prace Nie jest łatwo. Zarobki Wcale NIE pocieszajace. A przeciez z czegos ZYC trzeba... Utrzymac sie. Kazdy czlek ma potrzeby...Hm...tak sadze...Ze prostytutka w ciagu 1ego dnia zarobi ze 400zl na dzien.

Ilona- Ile lat masz? Masz meza,dzieci? Z checia Cb poznam :)

ta na tym wideo się pieni że musi w DE zdobywać pozwolenie i płacić podatki aby być prostytutką, no niestety, praca jest opodatkowana wszędzie, podatek to koszt utrzymania społecznego, ulicy na której jeździ autem i chodnika po którym chodzi i politycznej bandy. Czemu jej "praca" ma być zwolniona z podatku gdy ona jest częścią społeczeństwa z którego czerpie dochód? gada jak potłuczona

8 godzin temu, maq84 napisał:

- Kochanie jak minął dzień?

- Strasznie! Klient przez 3 godziny nie mógł się spuścić!

nie wina klienta tylko obsługi

• Haha 1

38 minut temu, yukkasori napisał:

nie wina klienta tylko obsługi

jestem ciemny w tych sprawach jak biorą kasę to od klienta czy od godziny?

Ogólnie mozna podzielić ,,panie" na 2 grupy. Te co o lubią (seksocholizm) i te co zycie je zmusza do tego ( trudna sytuacja zarobkowa i łatwy zarobek). Jezeli chodzi o drugą grupę to każda kobieta chciałaby być kochana, szanowana. Niestety życie pisze okrutne scenariusze ( narzucana emancypacja też do tego się przyczynia) . Nie każda jest na tyle mądra i uzdolniona by zostać nauczycielką, lekarzem, prawnikiem , urzędnikiem itp. Niestety narzucone wzorce nowoczesnej kobiety i tym samym obnizanie znaczenia mężczyzn spowodowały że kobiety są ,,prawie" traktowane jak mężczyzni = muszą się utrzymywać finansowo a pomimo obłudy wiemy że nie jesteśmy jednakowi ( mars wenus). Wiee kobiet mając do wyboru nędze ( plus dziecko) lub prostytucje wybiera to drugie , niszcząc się psychicznie i fizycznie. Nie potępiam ich a wręcz współczuję takiego losu. Tutaj dochodzi kolejny podział , mądrych które odkładają i nie szastania gotówkę nie wchodząć w układy mafijne oraz drugiej grupy mysśącej że czas się dla nich zatrzymał i będą to robić do końca życia. Jedno jest pewne , psychika takich kobiet ulega zmianie  a to jest najgorsze dla nich. Różnie oceniane są rządy krajów co do polityki wobec kobiet ale uważam że ważnym składnikiem oceny ich jest ilość kobiet parających się prostytucją.

niech tam se zyja dobrze ze sa bo by gvalcili na ulicach zryte łby i tyle no nie wnikam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować