Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
(za)chudy123

Jak oblać egzamin sprawnościowych

Polecane posty

Po wakacjach idę do 8 klasy następnie do szkoły średniej. Moi rodzice chcą żebym poszedł do szkoły wojskowej ale ja mam inne plany na życie. Próbowałem z nimi rozmawiać ale bez skutku. Do owej szkoły trzeba zdać testy sprawnościowych (podciąganie, biegi, pływanie itp.). Moje pytanie to jak te testy oblać bo naprawdę nie chce iść do tej szkoły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co do tego tematu, ale wiem że masz fetysz tłuszczu tak jak ja, no i myślę, że gdybyś szybko przytył jak najwięcej, się da, to na pewno nie zdasz tego testu sprawnościowego z takim brzuchem. Jak chcesz to chętnie z tobą po piszę, mam 16 lat, zdałem sobie sprawę że lubię brzuchy jak już byłem w 5 klasie podstawówki, od 7 klasy podst. do 2 klasy liceum podwoiłem swoją wagę i ważę teraz 97 kilo. Jak chcesz łatwo przytyć to najłatwiej jest gdy jesz zawsze posiłki (nigdy nie zapominaj o posiłkach), zawsze dojadaj i jedz dodatkowe porcje, jedz pomiędzy posiłkami kanapki itd. (nie musi być tuczące jedzenie, najważniejsze jest by jeść dużo), jeśli możesz to kupuj sobie też przekąski, jeśli bardzo ci zależy ci by nie iść do tej szkoły, to najlepiej by było gdybyś całe swoje kieszonkowe przeznaczał na przekąski, no i jak masz okazje że nie ma rodziców w kuchni to jedz jak najwięcej się da, jedz w swoim pokoju, jeśli musisz to chowaj jedzenie przed rodzicami i jeśli kiedyś potrzebował pomocy to chętnie pomogę, a i jeszcze jedno: od orzechów się dużo tyje, jak chcesz mieć wymówkę na kupowanie dużej ilości jedzenia, to proś za każdym razem jak twój rodzic będzie szedł do sklepu o jak najwięcej orzechów. 

Edytowano przez Fatty
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×