Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dejwi

Sauna przybasenowa, można nago?

Polecane posty

Część ogólnie sporo naczytałem się na temat sauny i wiem, że nie ma obowiązku wchodzenia do niej nago, a minimum owinąć się ręcznikiem. Okej, nie mam z tym problemu, a jeśli chodzi o nie specjalne saunownie tylko takie na basenie, aquaparkach to można wchodzić do takich nago, byliście kiedyś? Opowiedzcie jak reagowali inni, czuliście się niekomfortowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładniej chodzi mi o pływalnię "Wodnik" w Wysokim Mazowiecku, jeżeli znajdzie się osoba, która byla w owym miejscu to w ogóle byloby super. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie do sauny chodzi sie nago (bez stroju kapielowego) i w zaleznosci czy jest to sauna mokra (jest duzo pary, lawka do siedzenia nie jest drewniana) to recznik zostawia sie na zewnatrz i wchodzisz naga bez recznika (siedzenie polewa sie woda). Jezeli jest to sucha sauna (drewniana laweczka) wchodzisz tylko w reczniku i tak, zeby Twoje cialo nie dotykalo drewna. Oczywiscie klapki zawsze zostawiasz na zewnatrz. Jezeli chodzi o sauny przy basenie to ludzie nie wiedza jak poprawnie wyglada saunowanie i pewnie (jezeli nie ma obslugi obiekty) to wchodza w strojach kapielowych. Oczywiscie po kazdym wyjsciu z sauny nalezy wziac zimny prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Saunowanie w stroju nie jest zdrowe. Niestety w wielu miejscach zabrania się poprawnego saunowania i nakazuje wchodzenie do sauny w stroju. Może to grozić poparzeniem i przynieść więcej szkody niż pożytku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak i tak i się nie poparzyłem w slipkach ani nie czułem niekomfortowo bez, ale przy basenach czasem jednak trochę niekomfortowo jak kilka osób wejdzie tekstylnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×