Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Likitiki108

Jak będąc kobieta można głosować na Dudę?!

Polecane posty

Zastanawia mnie jak będąc kobietą można głosować na pana Andrzeja Dudę, faszystę, człowieka, który nie szanuje praw kobiet?! Jak można nie wstydzić się za jego wypowiedzi robiące siarę na cały swiat? Czy polki już naprawdę przywykły do takiego traktowania i nie czują różnicy spoglądając na inne europejskie panstwa?Nie potrafię tego zrozumieć jak kobiety kiedy mają do wyboru ludzi, którzy szanują kobiety i mają inne poglądy, wybierają kogoś takiego i same sobie szkodzą, to jest jakiś masochizm.🤔 Proszę panów o nie wypowiadanie się.

Edytowano przez Likitiki108
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mazowszanin11 napisał:

Duda faszystą? A to od kiedy niby? W ostatnich czasach zauważyłem, że ludzie mają dziwną tendencje do nazywania "faszystą" każdego kto im się nie podoba i kogo poglądy im nie pasują xD 

Jego poglądy polegają na wykluczeniu, dyskryminacji, nie na tolerancji i otwartosci. Jego wypowiedzi często cuchną faszyzmem i tylko osoba ślepo zapatrzona w Dudę może tego nie widziec. Podporządkowanie prawa zasadom Religi chrześcijańskiej,  gdzie np dla mnie jako ateistki jest to nie do pomyślenia, bo każdego wiara lub jej brak to indywidualna sprawa.Nieszanowanie praw kobiet, zakaz aborcji..

Edytowano przez Likitiki108
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Te kobiety głosują bo dostały pieniądze... tylko dlatego drodzy państwo. Przykre to ale wielu ludzi za kasę zrobi wszystko. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Soney napisał:

Jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Te kobiety głosują bo dostały pieniądze... tylko dlatego drodzy państwo. Przykre to ale wielu ludzi za kasę zrobi wszystko. 

Dla mnie zagłosować na Dudę to,to samo co być kobietą i głosować na Trumpa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówią ,że Andrzej Duda to długopis bo podpisuje wszystkie ustawy -pytam ,a której to nie powinien podpisać - jeśli mówią ,że 500+ 300+, trzynastka, czternastka bon turystyczny itd to rozdawnictwo, pytam - dlaczego do niedawna zazdrościliśmy Anglikom czy Niemcom wysokich dodatków na dzieci teraz macie tu w swoim kraju nie musicie wyjeżdżać i nagle rozdawnictwo? - Już zapomniałeś drogi rodaku jak pracowałeś za 4zł na godzinę - już zapomniałeś szanowny emerycie jak wychodziłeś z apteki nie wykupując leku - już zapomniałeś mieszkańcu Ślaska ,drogi górniku jak rzad Tuska do Ciebie strzelał kiedy protestowałeś - a Ty szanowny nauczycielu zerknij na odcinki z przed lat,przez cztery lata nie dostałeś ani grosza podwyżki i Broniarz nie organizował strajku, na 2016 też nie zaplanowali ,policz ile dostałeś od tego rządu ? - I Ty drogi Rolniku ,pamiętasz jak po powodzi zamiast pomocy od rządu PO usłyszałeś ,że wybrałeś sobie kiepskiego wójta"Ja wam wójta nie wybierałem "zostałeś sam ze swoimi stratami - i Ty lekarzu porównaj swoje zarobki - już nie pamiętacie jak sprzedawali wszystko co się da ,nawet kolejkę na Kasprowy ,żeby ratować budżet -zapomnieliście jak zrabowali nasze pieniądze z OFE a Tusk cynicznie się śmiał "Jeśli ktoś twierdzi ,że to jego pieniądze to niech sobie weźmie " - Teraz Trzaskowski deklaruje ,że nie podpisze ustawy podnoszącej wiek emerytalny ,kiedy PO podnosiło -głosował za ,kiedy w 2016 PiS obniżało wiek emerytalny głosował przeciw, Teraz wszystko pudruje, co chcecie to Wam obieca ,aby tylko wygrać a po wyborach , jak powiedział kiedyś Tusk /benzyna może być nawet po 7zł/ Nie dajmy się zwieść przypominajmy tym ,którzy łatwo zapominają .

  • Like 1
  • Thanks 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, facio napisał:

Jeśli mówią ,że Andrzej Duda to długopis bo podpisuje wszystkie ustawy -pytam ,a której to nie powinien podpisać - jeśli mówią ,że 500+ 300+, trzynastka, czternastka bon turystyczny itd to rozdawnictwo, pytam - dlaczego do niedawna zazdrościliśmy Anglikom czy Niemcom wysokich dodatków na dzieci teraz macie tu w swoim kraju nie musicie wyjeżdżać i nagle rozdawnictwo? - Już zapomniałeś drogi rodaku jak pracowałeś za 4zł na godzinę - już zapomniałeś szanowny emerycie jak wychodziłeś z apteki nie wykupując leku - już zapomniałeś mieszkańcu Ślaska ,drogi górniku jak rzad Tuska do Ciebie strzelał kiedy protestowałeś - a Ty szanowny nauczycielu zerknij na odcinki z przed lat,przez cztery lata nie dostałeś ani grosza podwyżki i Broniarz nie organizował strajku, na 2016 też nie zaplanowali ,policz ile dostałeś od tego rządu ? - I Ty drogi Rolniku ,pamiętasz jak po powodzi zamiast pomocy od rządu PO usłyszałeś ,że wybrałeś sobie kiepskiego wójta"Ja wam wójta nie wybierałem "zostałeś sam ze swoimi stratami - i Ty lekarzu porównaj swoje zarobki - już nie pamiętacie jak sprzedawali wszystko co się da ,nawet kolejkę na Kasprowy ,żeby ratować budżet -zapomnieliście jak zrabowali nasze pieniądze z OFE a Tusk cynicznie się śmiał "Jeśli ktoś twierdzi ,że to jego pieniądze to niech sobie weźmie " - Teraz Trzaskowski deklaruje ,że nie podpisze ustawy podnoszącej wiek emerytalny ,kiedy PO podnosiło -głosował za ,kiedy w 2016 PiS obniżało wiek emerytalny głosował przeciw, Teraz wszystko pudruje, co chcecie to Wam obieca ,aby tylko wygrać a po wyborach , jak powiedział kiedyś Tusk /benzyna może być nawet po 7zł/ Nie dajmy się zwieść przypominajmy tym ,którzy łatwo zapominają .

Idz stąd, nie o to pytałam. Przez takich jak ty za granicą wstydzę się za mój kraj. Chce tolerancyjnego, otwartego, nowoczesnego, europejskiego państwa w którym ważne są prawa kobiet i nie dyskryminuje się mniejsześci -nie ciemnogrodu, homofobii, religi i prezydenta z którego smieje się cała Europa.

Edytowano przez Likitiki108
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Likitiki108 napisał:

nie ciemnogrodu, homofobii, religi i prezydenta z którego smieje się cała Europa.

Edytowano 1 godzinę temu przez Likitiki108

Ty to chyba w innej Europie żyjesz! Zawsze możesz tam pozostać i napisać sobie na czole że nie jesteś Polakiem, tylko Europejczykiem,wtedy bedziesz poprwny. :classic_blink:

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Likitiki108 napisał:

Idz stąd, nie o to pytałam. Przez takich jak ty za granicą wstydzę się za mój kraj. Chce tolerancyjnego, otwartego, nowoczesnego, europejskiego państwa w którym ważne są prawa kobiet i nie dyskryminuje się mniejsześci -nie ciemnogrodu, homofobii, religi i prezydenta z którego smieje się cała Europa.

Kraju w którym zabija się niewinne nienarodzone dzieci a te większe oddaje się homoparom do adopcji. To są te twoje prawa kobiet. Jedyne czego brakuje mi w tym kraju jako kobiecie to dostęp do ginekologa w każdej gminie za darmo. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

    Problemem Berlina i Brukseli nie jest Kaczyński tylko własna głupota unijnych kacyków i pajaców.
Odkąd wzięli się za niszczenie państw narodowych i wdrażanie multikulti po trupach swoich obywateli to wyraźnie im się pogorszyło, ale to dopiero początek, nie wszyscy w Europie jeszcze zgłupieli do końca i
 nie nazywajmy głupoty tolerancją.
 

  • Like 2
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Solanka napisał:

Kraju w którym zabija się niewinne nienarodzone dzieci a te większe oddaje się homoparom do adopcji. To są te twoje prawa kobiet. Jedyne czego brakuje mi w tym kraju jako kobiecie to dostęp do ginekologa w każdej gminie za darmo. 

Nigdy nie słyszałam aby w Polsce prawo pozwalało na zabijanie dzieci czy dorosłych ludzi. Pokaż mi gdzie to jest zapisane. A czegoś takiego jak nienarodzone dziecko nie ma - biologicznie jest to pasożytniczy płód i tu żywiciel ma pełne prawo decydować czy chce nosić w sobie pasożyta czy nie. W Polsce za to mamy masę psycholi, którzy chcą chronić każde życie (już to widzę jak nigdy nie zabili muchy albo nie przygnietli mrówki butem). A co do homopar to są to zwykle ludzie wyjątkowo inteligentni, zaradni, ciepli i potrafiący dać dużo miłości takiemu dziecku. Władza udaje, że nie widzi jak dzieci męczą się w domach dziecka albo w patologicznych rodzinach gdzie są robione co rok tylko dla 500+ a co miesiąc libacja bo mamusia przyniosła z mopsu darmową kasę. 

A ginekologa też mi brakuje i darmowych tabletek anty. To jest nienormalne aby w naszych czasach nastolatka albo uboga kobieta nie mogły dostać darmowego zabezpieczenia przed ciążą. To uderza w godność człowieka i już dawno nasza "cudowna" władza powinna działać w tym kierunku.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Zara326576 napisał:

ginekologa też mi brakuje i darmowych tabletek anty. To jest nienormalne aby w naszych czasach nastolatka albo uboga kobieta nie mogły dostać darmowego zabezpieczenia przed ciążą. To uderza w godność człowieka i już dawno nasza "cudowna" władza powinna działać w tym kierunku.

Uprawianie seksu to nie choroba a antykoncepcja to nie lek (z wyjątkami). Są darmowe formy zabezpieczenia takie jak obserwacje wg metod naturalnych. Niech się feministki zajmą oświatą dla kobiet - uczeniem jak działa organizm, a nie wciskaniem hormonów młodziutkim dziewczynom.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Zara326576 napisał:

czegoś takiego jak nienarodzone dziecko nie ma - biologicznie jest to pasożytniczy płód i tu żywiciel ma pełne prawo decydować czy chce nosić w sobie pasożyta czy nie

Biologicznie pasożytem jest organizm innego gatunku żyjący kosztem żywiciela. Nie porównuj człowieka do jakiegoś tasiemca. "Żywiciel" niech sobie decyduje czy może seks uprawiać. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Likitiki108 napisał:

Idz stąd, nie o to pytałam. Przez takich jak ty za granicą wstydzę się za mój kraj. Chce tolerancyjnego, otwartego, nowoczesnego, europejskiego państwa w którym ważne są prawa kobiet i nie dyskryminuje się mniejsześci -nie ciemnogrodu, homofobii, religi i prezydenta z którego smieje się cała Europa.

Najbardziej rozwala mnie to porównywanie Polski do reszty Europy i ocenianie nas jako ciemnogród, a ich jako tych światłych, przodujących w kulturze, mądrości, ogładzie, otwartości, inteligencji, zaradności i moralności - ludzi.

Jednak rzeczywistość wygląda z goła inaczej.

Z tym, że dopiero świat zaczyna budzić się ze snu. Dopiero teraz zaczynamy zdawać sobie sprawę z tego, jak kraje zachodnie dochodziły do swych majątków. Poczytajcie sobie o belgijskiej kolonii Konga i o leopoldzie II, jak również o jego rabunkowej gospodarce i wybiciu, zniewoleniu, zmuszaniu do niewolniczej pracy  i torturowaniu wielu milionów tubylców. 

Zdaje się, że Belgia strasznie boi się zaskarżenia ze strony wzmocnionego dziś Konga - o odszkodowania za tamte opresyjne czasy. Trzymam za nich kciuki. Leopold obcinał ich dziadkom i babciom dłonie, nawet w wieku dziecięcym. Syfiaści belgowie, niech pokażą swoje prawdziwe twarze, a niech nie chowają się za wachlarzem lewactwa i sztucznej tolerancji - na/zi ra/us!. 

I niech nie próbują robić porządku w Polsce, tylko niech posprzątają ten ogromny syf u siebie.

I niech nie myślą, że cała unia będzie za nich płacić. Sami będą bulić. Viva Kongo!!!!😉

 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłam dyskusje, bo ja nie dogadam się w tym temacie z ludźmi w tym głupim społeczeństwie. Mieszkałam w Szwecji, jeżdżę po świecie i przebywam w różnych towarzystwach jednak z nikim nie jest mi tak ciężko się dogadać jak z pop.ierdolonymi Polakami. To, że w I turze wygrał pan Duda nie było już dla mnie zaskoczeniem, bo zdaje sobie sprawy z toku myślenia połowy polaków. Tak, mamy prezydenta z bardzo konserwatywnymi poglądami, z którego wypowiedzi często jest beka w swiecie. Mam tylko nadzieje, że niedługo będę miała możliwość opuszczenia ciemnogrodu. Żyjcie tu sobie sami i udlawcie się własną nienawiścią do siebie wzajemnie, chamstem, dyskryminacjią, wykluczeniem, brakiem tolerancji i szacunku dla jakiejkolwiek odmienności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja z lewakami jest jak gra w szachy z gołębiem.Nasra na szachownicę oraz wszystko wokół,poprzewraca pionki i figury...,a na końcu oznajmi że wygrał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, facio napisał:

Dyskusja z lewakami jest jak gra w szachy z gołębiem.Nasra na szachownicę oraz wszystko wokół,poprzewraca pionki i figury...,a na końcu oznajmi że wygrał!

Lepiej być lewakiem niz takim typowym polskim cwaniaczkiem, który ma ego jak balon a tak naprawdę nic sobą nie reprezentuje. Myśli, że przykozaczy jak poobraża ludzi odmiennej orientacji, bedzie nieuprzejmy dla kobiet to doda mu to męskości. Nie polscy panowie, wam to już nic nie pomoże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Likitiki108 napisał:

Zastanawia mnie jak będąc kobietą można głosować na pana Andrzeja Dudę, faszystę, człowieka, który nie szanuje praw kobiet?! Jak można nie wstydzić się za jego wypowiedzi robiące siarę na cały swiat? Czy polki już naprawdę przywykły do takiego traktowania i nie czują różnicy spoglądając na inne europejskie panstwa?Nie potrafię tego zrozumieć jak kobiety kiedy mają do wyboru ludzi, którzy szanują kobiety i mają inne poglądy, wybierają kogoś takiego i same sobie szkodzą, to jest jakiś masochizm.🤔 Proszę panów o nie wypowiadanie się.

Mam takie samo zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Likitiki108 napisał:

Jego poglądy polegają na wykluczeniu, dyskryminacji, nie na tolerancji i otwartosci. Jego wypowiedzi często cuchną faszyzmem i tylko osoba ślepo zapatrzona w Dudę może tego nie widziec. Podporządkowanie prawa zasadom Religi chrześcijańskiej,  gdzie np dla mnie jako ateistki jest to nie do pomyślenia, bo każdego wiara lub jej brak to indywidualna sprawa.Nieszanowanie praw kobiet, zakaz aborcji..

Masz rację 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Likitiki108 napisał:

Idz stąd, nie o to pytałam. Przez takich jak ty za granicą wstydzę się za mój kraj. Chce tolerancyjnego, otwartego, nowoczesnego, europejskiego państwa w którym ważne są prawa kobiet i nie dyskryminuje się mniejsześci -nie ciemnogrodu, homofobii, religi i prezydenta z którego smieje się cała Europa.

Dokładnie, mam takie samo zdanie na ten temat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Solanka napisał:

Uprawianie seksu to nie choroba a antykoncepcja to nie lek (z wyjątkami). Są darmowe formy zabezpieczenia takie jak obserwacje wg metod naturalnych. Niech się feministki zajmą oświatą dla kobiet - uczeniem jak działa organizm, a nie wciskaniem hormonów młodziutkim dziewczynom.

Hahahaha 😂😂😂ale się uśmiałam, 21 wiek i kalendarzyk albo mierzenie temperatury 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Likitiki108 napisał:

Lepiej być lewakiem niz takim typowym polskim cwaniaczkiem, który ma ego jak balon a tak naprawdę nic sobą nie reprezentuje. Myśli, że przykozaczy jak poobraża ludzi odmiennej orientacji, bedzie nieuprzejmy dla kobiet to doda mu to męskości. Nie polscy panowie, wam to już nic nie pomoże. 

👍👍👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Ewcia93 napisał:

Hahahaha 😂😂😂ale się uśmiałam, 21 wiek i kalendarzyk albo mierzenie temperatury 🤣🤣🤣

A mnie w ogóle nie śmieszy twój brak wiedzy na temat kobiecej fizjologii. 21 wiek i babki gadają o kalendarzyku 🤦‍♀️ To jest metoda historyczna! Przeczytaj sobie na czym polega npr i potem się pośmiej ze swojej niewiedzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Likitiki108 napisał:

Żyjcie tu sobie sami i udlawcie się własną nienawiścią do siebie wzajemnie, chamstem, dyskryminacjią, wykluczeniem, brakiem tolerancji i szacunku dla jakiejkolwiek odmienności.

No wypisz wymaluj twoja postawa. Poczytaj sobie swoje wypowiedzi tutaj i zobacz ile jest w nich nienawiści. Jedź za granicę i napawaj się zepsuciem moralnym.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Solanka napisał:

No wypisz wymaluj twoja postawa. Poczytaj sobie swoje wypowiedzi tutaj i zobacz ile jest w nich nienawiści. Jedź za granicę i napawaj się zepsuciem moralnym.

Bo mi już ręce opadają do tego narodu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale mnie to nie zdziwi, jak ta ameba śliwka i jej podobni za chwilę napiszą: Hitler chciał ocalić żydów przed nazistami z Polski dlatego zamykał ich w obozach dla uchodźców dla ich bezpieczeństwa żeby nie trafili do polskich obozów koncentracyjnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Likitiki108 napisał:

Bo mi już ręce opadają do tego narodu. 

Ale takimi tyradami i obrażaniem to ty nikogo nie przekonasz do swoich racji. I nie wyolbrzymiaj. Chyba za dużo czerpiesz z mediów jednej opcji. Wyjdź czasem dalej i popatrz na inne opinie na temat co się dzieje w Polsce. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Likitiki108 napisał:

Bo mi już ręce opadają do tego narodu. 

Dziwię się że ty taka "Europejka" (tęczowa) siedzisz na tym zapyziałym polskim forum, zamiast integrować się z zaproszonymi i sprowadzonymi  przez Makrele ,, doktorami  i inżynierami " z Afryki i Azji , kolorowe zboki , ...nięte ekodzieci , praworządne Timerzboki Tuski , Klunkiery ,Makarony i inne ,,poprawne " ... tego świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×