Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Likitiki108

Jak będąc kobieta można głosować na Dudę?!

Polecane posty

Nas to czeka? : Murzynek Bambo w Europie mieszka,
Wciąż nowe prawa ma ten koleżka!
Za darmo od razu dostał mieszkanie,
I wcale nie musi pracować na nie!
Narobił dzieci, będzie już kopa,
I płaci na nie cala Europa.
Krzyczy: Białasie, nie bądź rasista!
A zachowuje się jak faszysta.
Ja mam tu prawa, siedź cicho biały!
Zaraz tu będą meczety stały!
Nie nos krzyżyka, to nie uchodzi!
A po zasiłek do nas przychodzi...
On chce pieniądze by godnie żyć
No i ma za co bez końca pić...
Takie ma prawa, nie ma co kryć,
Żeby tu wcisnąć murzyńską rzyć.
Tu się rozmnażać i zakorzenić,
I białą rasę w końcu wyplenić...
Tak jak chcieliśmy, tak teraz mamy!
Jesteśmy bogaci, wszystko im oddamy..

  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Śliwka napisał:

Tyle tylko że to za PiSu wjechało prawie cztery razy więcej muzułmanów niż za PO

Czy możesz podać jakiej narodowości, jakiej płci, z jakich obszarów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co innego przyjmować kogoś kto ma papiery, ucieka przed wojną i chce podjąć pracę, a co innego dostać przydział od Angeli młodych byczków, którzy udają, że są dziećmi i czekają na socjal, w międzyczasie napastując miejscowe kobiety. A muzułmanie bywają tak różnorodni w swoich poglądach jak chrześcijanie. Jak wyłowić terrorystów radykałów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śliwka swoim poziomem intelektualnym dorównuje amebie,a niejaka jachira, jej nie dogania 🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W...ia mnie już wieczne krytykanctwo i narzekanie na Polski rząd.Może jak Polacy jeszcze raz dostaną w du/pe,jak to mawiał Komoruski,dechą w pysk to morze się obudzicie!

 Brytania wypłaca im na karty bankowe żołd nazywany zasiłkiem który bez problemu odbierają sobie w Syrii i gdzie tylko są, po powrocie dostają nagrodę państwową za zasługi w postaci mieszkania, nazywa się to u nich integracja terrorystów, że jak niby dostaną mieszkania samochody i zwiekszoną kasę na dziewczynki to nie będą zabijać niewiernych.

Jak zidiociali muszą być zwykli brytole żeby bez protestu utrzymywać i wspierać bandziorów islamskich, swoich śmiertelnych wrogów.

Tych społeczeństw już nic nie uratuje, przeciwstawiają się bandytom tatuując pszczółki i rysują kredkami na ulicach. Kredki przeciwko kałachom i maczetom. Muszą wyginąć i wszystko się zacznie na nowo od kamienia łupanego.

Najciekawiej zachowują się służby zachodu, wszystkich wolnych krajów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no przeca pińcet na dziecko to w rzeczywistości na fryzjera, tipsy, legginsy nie śmierdzi

faszystę? jesteś Moniką Richardson?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Solanka napisał:

Kraju w którym zabija się niewinne nienarodzone dzieci a te większe oddaje się homoparom do adopcji. To są te twoje prawa kobiet. Jedyne czego brakuje mi w tym kraju jako kobiecie to dostęp do ginekologa w każdej gminie za darmo. 

nie ma czegos takiego jak zabijanie ninarodzonych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Solanka napisał:

No wypisz wymaluj twoja postawa. Poczytaj sobie swoje wypowiedzi tutaj i zobacz ile jest w nich nienawiści. Jedź za granicę i napawaj się zepsuciem moralnym.

znalazła sie zakonnica, nie powidział ci jeszcze nikt pilnuj co masz u siebie w kroku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziecko muzułmańskie do mamy:
Mamo, co to jest socjalizm i co to jest rasizm?.
Mama: No więc tak, Mohamed. Socjalizm jest wtedy, kiedy biali ludzie pracują codziennie, żebyśmy my mogli przyjechać do ich krajów i dostawać zasiłki. no wiesz - dopłaty do czynszu,
kupony na jedzenie, darmowe leczenie i takie tam. Na tym polega socjalizm.
Mohamed: Ale mamo, czy ci głupi biali ludzie nie wściekają się, że tak jest?
Mama: Oczywiście, że tak, kochanie. I to jest właśnie rasizm!!!

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, facio napisał:

Nas to czeka? : Murzynek Bambo w Europie mieszka,
Wciąż nowe prawa ma ten koleżka!
Za darmo od razu dostał mieszkanie,
I wcale nie musi pracować na nie!
Narobił dzieci, będzie już kopa,
I płaci na nie cala Europa.


Aż się wierzyć nie chce, że ktoś czepia się Murzynków a nie widzi ile piso-matoły rozdają socjalu naszym rodowitym pasożytom społecznym, co Murzynkami nie są ale pracą się nie pohańbią. Poza naszymi leniami narodowymi beneficjentami 500+ są też Cyganie i inne badziewie co do pracy dup nie rusza. NORMALNY rząd wynagradza za pracę a nie za lenistwo i nie ma znaczenia czy wynagradza Murzynka, który uczciwie pracuje czy Cygana czy Niemca bo wszyscy jesteśmy ludźmi. Ważne, aby każdy na siebie zapracował. Miernoto powyżej opłacona przez pisiorów nie ośmieszaj się już i nie błaźnij.

Do Pani, która używa określeń "zabić nienarodzone" albo "nienarodzone dziecko" - takie wyrażenia nie istnieją. W naszym języku ojczystym takie zestawienie słów nazywane jest oksymoronem i jest używane przez lekarzy ginekologów, którzy nie chcą ranić uczuć ciężarnych. Podobnie jak w przypadku płodu jako pasożyta proszę przeczytać raz jeszcze podręcznik z biologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Zara326576 napisał:

Do Pani, która używa określeń "zabić nienarodzone" albo "nienarodzone dziecko" - takie wyrażenia nie istnieją. W naszym języku ojczystym takie zestawienie słów nazywane jest oksymoronem i jest używane przez lekarzy ginekologów, którzy nie chcą ranić uczuć ciężarnych. Podobnie jak w przypadku płodu jako pasożyta proszę przeczytać raz jeszcze podręcznik z biologii.

To co w macicy to martwa materia? Jak przejdzie przez kanał rodny to nagle ożywa? No magia! Tak się akurat składa, że mam wykształcenie przyrodnicze. Proszę przeczytać podręczniki od biologii i polskiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2020 o 09:30, Likitiki108 napisał:

Zastanawia mnie jak będąc kobietą można głosować na pana Andrzeja Dudę, faszystę, człowieka, który nie szanuje praw kobiet?! Jak można nie wstydzić się za jego wypowiedzi robiące siarę na cały swiat? Czy polki już naprawdę przywykły do takiego traktowania i nie czują różnicy spoglądając na inne europejskie panstwa?Nie potrafię tego zrozumieć jak kobiety kiedy mają do wyboru ludzi, którzy szanują kobiety i mają inne poglądy, wybierają kogoś takiego i same sobie szkodzą, to jest jakiś masochizm.🤔 Proszę panów o nie wypowiadanie się.

a dlaczego mają nie głosować? pińcet plus jest, do roboty iść nie trzeba, jakieś trzysta plus, jakaś emerytura plus, można siedzieć na tyłku i żyć z tego co zabierają pracującym frajerom

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, inkognitooo napisał:

a dlaczego mają nie głosować? pińcet plus jest, do roboty iść nie trzeba, jakieś trzysta plus, jakaś emerytura plus, można siedzieć na tyłku i żyć z tego co zabierają pracującym frajerom

Ja już nie wiem kto w tym kraju pracuje na podatki. Ci muzułmańscy migranci? Bo ja coś słyszałam, że większość ludzi ma dzieci i większość chodzi do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Śliwka napisał:

A może jakiś konkret,

Konkretem jest to że masz mózg ameby,jak cie ktoś okreslił.Powtarzasz na okrągło wyświechtane frazesy z których nic nie wynika,zreszta...,szkoda klawiatury na ciebie.Nie dziwota że to skompromitowane PO ma taki elektorat,który w śród zdroworozsądkowych ludzi budzi obrzydzenie i dezaprobatę.MAX dobrze ci radzi,:classic_huh:i skorzystaj z jego sugestii może poukłada ci się pod beretem.:classic_wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, facio napisał:

W...ia mnie już wieczne krytykanctwo i narzekanie na Polski rząd.Może jak Polacy jeszcze raz dostaną w du/pe,jak to mawiał Komoruski,dechą w pysk to morze się obudzicie!

 Brytania wypłaca im na karty bankowe żołd nazywany zasiłkiem który bez problemu odbierają sobie w Syrii i gdzie tylko są, po powrocie dostają nagrodę państwową za zasługi w postaci mieszkania, nazywa się to u nich integracja terrorystów, że jak niby dostaną mieszkania samochody i zwiekszoną kasę na dziewczynki to nie będą zabijać niewiernych.

Jak zidiociali muszą być zwykli brytole żeby bez protestu utrzymywać i wspierać bandziorów islamskich, swoich śmiertelnych wrogów.

Tych społeczeństw już nic nie uratuje, przeciwstawiają się bandytom tatuując pszczółki i rysują kredkami na ulicach. Kredki przeciwko kałachom i maczetom. Muszą wyginąć i wszystko się zacznie na nowo od kamienia łupanego.

Najciekawiej zachowują się służby zachodu, wszystkich wolnych krajów

Czy ty widzisz kur.wa jakie było moje pytanie? zapytałam kobiety dlaczego głosują na Dudę, zaakcpetowalabym nawet odpowiedź od kobiety "bo dostaje 500+", ale serio nikogo a tym bardziej mnie nie obchodzą twoje wywody. Won stąd, bo powiadomienia ciągle dostaje a nawet nie chce mi się z tego czytać.

Edytowano przez Likitiki108

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Likitiki108 napisał:

Won stąd,

Zmocz główkę!!!:classic_biggrin:Zimną woda,nie ciepłą:classic_blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Likitiki108 napisał:

Won stąd, bo powiadomienia ciągle dostaje a nawet nie chce mi się z tego czytać.

Jesteś na forum publicznym, na temacie publicznym. Jeśli cię ktoś denerwuje możesz go dodać w ustawieniach do ignorowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Solanka napisał:

Jesteś na forum publicznym, na temacie publicznym. Jeśli cię ktoś denerwuje możesz go dodać w ustawieniach do ignorowanych.

Większość ludzi pod tym postem mnie denerwuje, więc nie bede tracic czasu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Likitiki108 napisał:

Większość ludzi pod tym postem mnie denerwuje

W takim razie polecam Poradnie Zdrowia  Psychicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, facio napisał:

W takim razie polecam Poradnie Zdrowia  Psychicznego.

Chyba dla ciebie i weź ze sobą kartkę ze swoimi żałosnymi  wypocinami. Może pani psycholog jak jej porządnie zapłacisz będzie miała ochotę wysłuchać do końca.

Edytowano przez Likitiki108

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Likitiki108 napisał:

Chyba dla ciebie

Ja nie mam takich dylematów,w przeciwieństwie do ciebie.:classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.07.2020 o 08:26, facio napisał:

Dyskusja z lewakami jest jak gra w szachy z gołębiem.Nasra na szachownicę oraz wszystko wokół,poprzewraca pionki i figury...,a na końcu oznajmi że wygrał!

To wypisz wymaluj jak dyskusja z Śliwką😂😂😂😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, JaboI napisał:

To wypisz wymaluj jak dyskusja z Śliwką😂😂😂

Dlatego tak napisałem:classic_biggrin:.Dzięki za uznanie!:classic_blush:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, facio napisał:

Dlatego tak napisałem:classic_biggrin:.Dzięki za uznanie!:classic_blush:

Ja jak ją czytam, to się załamuje, że można być takim głupiutką ignorantką. Powtarza utarte slogany wyjęte wprost z GW, ba nawet GW nie jest tak debiIne 😂 Głupszą jednostką na tym forum jest chyba tylko Agatka 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie elektorat pisu. Każdy kto inny to gorszy sort. Obudzą się kiedyś z czipem w uchu. Likitiki szkoda palca na dyskusję z nimi bo zwyczajnie nie potrafią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Śliwka napisał:

Facio i jabol to ten sam cymbał, sam sobie odpisuje.

Mylisz sie bezmózga amebo!:classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.07.2020 o 08:35, Śliwka napisał:

Pappagräs, Solanka i facio to zwolennicy PiSu, zmienią zdanie gdy dostaną w d.....pę jak obecny rząd zniszczy gospodarkę, a że zniszczy to pewne, żadnych inwestycji no co najwyzej samochody elektryczne marki widmo, stocznia szczecińska nazwana "hula wiatr", czy spalarnia pieniedzy w Ostrołece,  PiS bazuje tylko rozdawnictwie a raczej przekupstwie

Jak mogą zniszczyć coś co nie istnieje?😉 Bo skoro PIS bazuje tylko i wyłącznie na rozdawnictwie to kto  właściwie rozwinął nas gospodarczo, skoro przed PIS-em Polska praktycznie nie istniała tylko teoretycznie i na mapie...  Sprzedawano wszystko co tylko kojarzyło się z Polską, władza dała omamić się przebogatym, zagranicznym filozofom, którzy wpajali im, że sprzedaż aktywów państwowych zagranicznym inwestorom to tzw. nowa europejskość, otwartość umysłu, tolerancja, oświecenie... Na dowód swoich słów sowicie sypali eurasami naszym new age'owym światowcom , a ci klękali jak nic, dali sie omamić w oparach szampana (byli traktowani niczym dobrze dokarmiane prosięta przed pałacową ucztą) i wśród uśmiechniętych starych twarzy, sypiącymi jak z rękawa swymi lewackimi mądrościami - dali się wykiwać. Nie zauważyli, że tak naprawdę chodziło o zdominowanie i zniszczenie Polski jako takiej oraz o całkowite pozbawienie nas polskosci.... A potem jeszcze, gdy sobie uświadomili, że to wszystko było tylko po to, by Polska i wszystko co polskie przestało istnieć (przynajmniej samodzielnie) to i tak zostali w wygodnych domach kupionych za eurasy, a Polskę spisali na straty. Tak więc ja się pytam, kto stworzył Polską gospodarkę, bo chyba nie sld, psl czy po.;)?

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Śliwka napisał:
40 minut temu, Pampasgräs silvervit napisał:

 

Myśl gdyby PO nie zostawili gospodarki w dobrym stanie Pisiory nie mieli by kasy na przekupstwo socjalne,

O PANIE!!!

Uwolnij świat od ...ów!🤣🤣🤣🤕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi na temat. 

Większość ludzi jest samolubna i głosują na ten rząd przy którym jest lepsze życie. Kobiety również. Byłam jeszcze dzieckiem, ale pamiętam jak rodzice drżeli o pracę z powodu bezrobocia i ten wieczny debet na koncie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być albo niespełna rozumu, lub bezgranicznym ignorantem, żeby nie widzieć różnicy w podejściu do społeczeństwa, w wykonaniu PO i PiS,oczywiście na korzyść PiSu.Kto tego nie widzi, ma albo coś na sumieniu, lub stracił przywileje.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×