Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
deathstate

hołownia oficjalnie ogłosił poparcie dla trzaskowskiego

Polecane posty

"Szymon Hołownia poinformował też, na kogo zagłosuje w II turze wyborów prezydenckich. - Apeluję o udział w wyborach. Ja mogę powiedzieć, że nie mam swojego kandydata. Pójdę, oddam głos. Tak, jak wielokrotnie, nie za czymś, a przeciwko. Przeciwko wizji prezydentury i wizji Polski, którą prezentował Andrzej Duda - ogłosił."

brawo, nie chcemy prezydenta bolszewika po raz kolejny.

Przecież mówił, że PO skamle o jego poparcie i że przyszła kryska na matyska, ponieważ teraz - to się mogą  walić, bo mogli mieć kandydata, który ma szansę wygrać z Dudą (😂), a wybrali tego Niedojdę Czachę.

Aha, no i żeby wpłacać datki na jego konto i ustanowić stałe zlecenie, bo on wierzy głęboko w stałe zlecenie wpłat i jeszcze, że chce uratować Polskę w 2050 roku.☺😀😂 W sumie nie wiadomo na co to zbiera. Ogłosił również bliskie założenie partii. Bezpartyjniak.;)

Zachowywał się jak prezydent. Prowadził podprogową grę polityczną, chciał być widziany jako głowa państwa od samego początku, więc zachowywał się jak gdyby już nim był. A gdy zapytano go czy czuje się zawiedziony odpowiedział: "Nie! Ten wynik, to spełnienie moich marzeń!"☺😂

Kosiniak Kamień przynajmniej przyznał się do porażki, ale wyimaginowany prezydencio Szymek, nie potrafił tego zrobić, taki się poczuł wielki... 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować