Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
yukkasori

Dlaczego kobiety tkwią w związkach z debílami i próbują ich "naprawiać" zamiast ich olać i wymienić na normalnych facetów?

Polecane posty

49 minut temu, Qwerty82 napisał:

Jak sie de/bil dobrze maskuje to i kilka lat można z nim na luzie pociągnąć. Ale jak się ujawni deb/ilizm to nie  ma na co czekać. Szkoda życia

jak można LATAMI nie zauważyć maskowania? to dopiero tragedia wyższego stopnia

2 godziny temu, Qwerty82 napisał:

Ehh te kochane mamusie byłych mężusiów. Co mają w sobie że już do końca życia będziemy je wspominać z takim rozrzewnieniem

No coś Ty, był kiedyś taki żart, który wpadł mi do głowy widząc "wina dwóch stron", o niej nie myślę wcale, chyba że jest temat. Nie zaprzątam sobie głowy śmieciami, nie warto.

3 godziny temu, Qwerty82 napisał:

kochane mamusie

Bardziej trapi mnie wizja następnej 😂 paczaj, tekst pierwsza klasa. A Kamil Baleja to najlepsza radiowa osobowość. Wolałabym go zdecydowanie w opcji z wizją😉

Edytowano przez elektryzująca

Każda ma swoje powody. Jedne, bo kochają i wtedy nie potrafią same odejść, inne bo jest im wygodnie siedzieć w domu z dziećmi, kiedy mąż przynosi kasę. Gdyby odeszły musiałyby iść do pracy, czego się im nie chce, bo np. nie byłoby czasu na ulubiony serial 😆. Inne dlatego, że nie dopuszczają myśli, że ... jest ...em, tylko żyją,, wyobrażeniem "o nim. Taki mają talent 💪. Jeszcze inne, dlatego że poświęcają się dla dzieci, bo im np. ... jest dobrym ojcem i dzieci go kochają. Itd, itp. A na koniec trzeba powiedzieć, że ogarnięte i inteligentne kobiety jednak nie żyją z ...ami. 

1 godzinę temu, Magda13 napisał:

Jeszcze inne, dlatego że poświęcają się dla dzieci, bo im np. ... jest dobrym ojcem i dzieci go kochają. Itd, itp.

Co za id io tki dla mnie to nie powinny sie rozmnazac i kupic sobie mozg zanim tego. Na tskie poswiecenie to sra kazdy.

Edytowano przez oinqx

2 godziny temu, elektryzująca napisał:

Bardziej trapi mnie wizja następnej 😂 paczaj, tekst pierwsza klasa. 

Haahha, dobre 🙂

Nastepnej?? Mnie to na szczęście jeszcze nie spędza snu z powiek, ja jeszcze walcze z duchami przeszłości. O ile teścia mialam na serio super to teściowa wrrr, nie wyobrażam sobie powtórki z rozrywki w najgorszych snach

11 minut temu, Qwerty82 napisał:

walcze z duchami przeszłości

Mój duch przeszłości nazywa się "przekoorewski pech" 🙃 Szaleństwo🙆‍♀️

O ile teścia mialam na serio super to teściowa

Miałam tak samo. 

nie wyobrażam sobie powtórki z rozrywki w najgorszych snach

Nie każda taka jest. Problem teściów i teściowych to często wina ich dziecka, bo nie oszukujmy się, partner zawsze powinien być za nami tak jak i my za nim. 

Edytowano przez elektryzująca

11 godzin temu, yukkasori napisał:

a kobiet normalnych niby dużo?

Co to są normalne ludzie? To jak to jest i kiedy? Skąd Wy wiecie kto jest normalny, a kto nie jest? 

4 godziny temu, Zpaznokcilakier napisał:

Co to są normalne ludzie? To jak to jest i kiedy? Skąd Wy wiecie kto jest normalny, a kto nie jest? 

normalni to tacy którym palma nie odwaliła z nadmiaru wolności lub kasy

Bo kobiety lubią wyzwania i wachania nastrojów, emocje i adrenalinę. Podobają im się faceci którzy nie nadają się na ojca i męża a potem próbują gościa zmienić w potulnego misia domowego. Paradoksalnie jak im się to uda to jest dla nich za nudno i zaczynają faceta zdradzać, odchodzą i znów wiążą się z bad boyem. 

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować