Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
avebe123

Najlepsza przyjaciółka jak powiedzieć o miłości ?

Polecane posty

Gość pari

Nawet gdyby tak się stało, to po jakimś czasie jej przejdzie i powinna traktować cię, tak jak przedtem. Za bardzo się nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, avebe123 napisał:

Wybacz za lekki spam ale ponawiam :

Oczywiście , dziękuje bardzo za poradę. Tylko jest jeszcze jedna sprawa  co jeśli odmówi i nie będzie chciała się spotkać  ? Może przez to zdrobnienie się obraziła , ale to nie w jej stylu. Oby nie .  Jeśli nie będzie chciała się spotkać czy coś co wtedy ? @HotAnonymous<33

Słuchaj, ja mam zamiar zagadać do chłopaka, który mi się podoba i oczywiście, tak samo jak u ciebie może nie odwzajemnić mojego zainteresowania. I ma do tego prawo, jak wcześniej pisałam. Co jeśli odmówi? Ja nic nie zrobię, przecież nie rozkażę mu, aby był/spotkał ze mną. Pójdę dalej na przód, zapomnę o sytuacji. Wiadomo, że wolałabym, aby się mną zainteresował ale jeśli nie to co? - nic! żyjemy dalej, to nie koniec świata 😊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, HotAnonymous<33 napisał:

Słuchaj, ja mam zamiar zagadać do chłopaka, który mi się podoba i oczywiście, tak samo jak u ciebie może nie odwzajemnić mojego zainteresowania. I ma do tego prawo, jak wcześniej pisałam. Co jeśli odmówi? Ja nic nie zrobię, przecież nie rozkażę mu, aby był/spotkał ze mną. Pójdę dalej na przód, zapomnę o sytuacji. Wiadomo, że wolałabym, aby się mną zainteresował ale jeśli nie to co? - nic! żyjemy dalej, to nie koniec świata 😊

Witam , dzisiaj się z nią widziałem ale tylko chwilkę więc żadnego umawiania , a tym bardziej wyznawania nie było. Zadzwonię gdy goście z domu pojadą i na spokojnie się wtedy umówimy. Mam czas na przemyślenia Tak tylko piszę żebyście byli na bieżąco. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×