Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kulfon

Ponad 50% Polaków w wieku powyżej 15 lat ma nadwagą lub otyłość (BMI powyżej 25 kg/m2).

Polecane posty

1 minutę temu, Wiochmen napisał:

szczuply nie znaczy zdrowy , sprawny  diety typy 1000 czy 1200 kcl to ekspresowy sposób na spalenie miesni , i rozwalenie se metabolizmu , ja potrafię wszamc 4000- 5000 kcl i na nadwage ani na wydolnośc nie narzekam 

Tak, zgadzam sie, choc otylosc tez nie jest zdrowa. Glodzenie sie nie ma sensu, ale czasem po prostu wystarczy jesc troche mniej, bo czesto je sie z nudow, a nie z glodu.

Coś w tym jest coraz więcej osób zaczęło przypominać pączuszki. Na przykład taka ja😉. Nie było aktywności ćwiczeń itp i jest co jest. Wskaźniki idą w górę. 🤪Po ostatnim odchudzaniu widziałam że wystarczyło wprowadzić ruch i nie objadać się wieczorami więc poleciała w dół. Problem w tym momencie jest taki że się zebrać w sobie nie mogę. Chyba ktoś musi mną wstrząsnąć,potrzasnac dać kopa w tłuste dupsko.. 🐖

Napisano (edytowany)

52 kg 162 jakas taka krepa sie czuje malo mi to pasuje. Ogolnir zdrowe zarcie jest tanie. Pesto wlasna bazylie zasadzilam bo pascal brodnicki sb paczalam bonjour mes amies itp 😍 liscie rzodkiewki zupy itd itp. jak sie chce to mozna. Chu z tego w sumie noo ale to latve nvm o chvj chodzi

Edytowano przez oinqx

Ogolnie to w te genetyke nie bardzo wierze, poniewaz jeszcze nie tak dawno temu nasi rodzice byli szczupli (np. w latach 80-tych, albo nawet jeszcze na poczatku 2000). 

Natomiast widuje sie grube rodziny teraz, ale moze to jest raczej od tego, ze podobnie jedza?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się