Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam, 20 czerwca współzylam bez zabezpieczenia 2 razy pod rząd, stosunek przerywany, 27 nie dostałam miesiączki a przed 20 czerwca przez kilka dni miałam ciemne plamienie. Dzisiaj wykonałam badanie krwi HCG z wynikiem 2.30 co to może znaczyć? Czy to za wcześnie? Od stosunku minęło 12 dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy za wcześnie, bo nie wiadomo kiedy miałaś ostatnią miesiączkę, kiedy miałaś owulację, jakie są Twoje cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Blurp napisał:

Nie wiem, czy za wcześnie, bo nie wiadomo kiedy miałaś ostatnią miesiączkę, kiedy miałaś owulację, jakie są Twoje cykle

Ostatnią miesiączkę miałam 24 maja. Ok 10 czerwca przez tydzień miałam ciemne plamienie po raz pierwszy ponieważ nigdy tak nie miałam. Do stosunku doszło 20 czerwca a już 24, 27 jak w tych dniach przypada miesiączką to jej nie mam do dziś. Zrobiłam badanie krwi i wynik 2, 30. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

albo za wcześnie na badanie albo nie jesteś w ciąży, ja bym poszła do ginekologa, później jak to nie ciąża jednak pomyślał o antykoncepcji, ja używam diafragmy dopochwowej caya i nie boję się przed każdą miesiączką 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd mamy wiedzieć, czy jesteś w ciąży, czy też nie. Powtarzam, nie wiadomo kiedy nastąpiła owulacja, poza tym na wynikach masz podane normy. Od rozwiewania tego typu wątpliwości są testy i/lub lekarz ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz wątpliwości to zrób test ciążowy. To naprawdę prostsze niż zadawanie na forum głupich pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być za wcześnie na wykrycie ciąży. Beta 2.3 teoretycznie oznacza brak ciąży. Ale każda ciąża zaczyna się od małej bety, która może wzrosnąć. Jak chcesz mieć pewność, zrób ponowny test z krwi za dwa dni. Wtedy beta powinna wynosić ponad 5 i już będzie pewność, że to ciąża. Przy tak niskiej becie test na mocz nie wykryje nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak uprawiałaś stosunek przerywany to na bank nie jesteś w ciąży. Ja też na to liczyłam że zajdę a nigdy się nie doczekałam. Dopiero jak podjęliśmy  wspólną decyzję o staraniu się o dzieci to zaszłam w każdą ciążę  w pierwszym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Doduś napisał:

Witam, 20 czerwca współzylam bez zabezpieczenia 2 razy pod rząd, stosunek przerywany, 27 nie dostałam miesiączki a przed 20 czerwca przez kilka dni miałam ciemne plamienie. Dzisiaj wykonałam badanie krwi HCG z wynikiem 2.30 co to może znaczyć? Czy to za wcześnie? Od stosunku minęło 12 dni. 

 Wiem że pewnie bardzo byś chciała ,ale na pewno nie zajdziesz w ciążę, facet nie jest głupi,zawsze wyciągnie przed czasem. Chyba że podczas małżeństwa gdzie ciąża nie byłaby problemem to może sobie pozwolić wyjść nieco później 😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×