Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Szklany koralik

Chciałabym być chłopakiem

Polecane posty

1 minutę temu, oinqx napisał:

ehe ja tez bym chciala byc hlopem bym jakas bila po tvarzy naplodzila Brajanow i Dżesik i potem gadala im ze zniszczyli mi rzycie bym chlala i prała ich ile sie da xDDDD

🤣😇😿😿 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, oinqx napisał:

ehe ja tez bym chciala byc hlopem bym jakas bila po tvarzy naplodzila Brajanow i Dżesik i potem gadala im ze zniszczyli mi rzycie bym chlala i prała ich ile sie da xDDDD

Jesteś pi*rdolnięta, więc się zamknij w moim temacie

Edytowano przez Szklany koralik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, oinqx napisał:

mozna byc swietym ... nietym? mozna

No, ale na ch*j mi twoje odpowiedzi nie wprowadzające do tematu nic wartościowego, won mi stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uwazam, ze lepiej maja arystokraci, szlachcice oraz wyzsze sfery...

Chlop to najnizsza plaszczyzna na drabince spolecznej.

A tak poza tym chlopi zyli w sredniowieczu, wiec dlaczego nazywasz mezczyzn od chlopow...

Jak mnie to denerwuje jak ktos do mnie mowi chlop.. Nie jestem zadnym chlopem!!!! a ty jestes baba zwykla!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Zerwany napisał:

A ja uwazam, ze lepiej maja arystokraci, szlachcice oraz wyzsze sfery...

Chlop to najnizsza plaszczyzna na drabince spolecznej.

A tak poza tym chlopi zyli w sredniowieczu, wiec dlaczego nazywasz mezczyzn od chlopow...

Jak mnie to denerwuje jak ktos do mnie mowi chlop.. Nie jestem zadnym chlopem!!!! a ty jestes baba zwykla!!!

Dla mnie to ty jesteś czepialski do gównianych spraw, które dla mnie nic nie znaczą, dziękuję, ale do widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Szklany koralik napisał:

Dla mnie to ty jesteś czepialski do gównianych spraw, które dla mnie nic nie znaczą, dziękuję, ale do widzenia

wypraszam sobie, zebys mnie wsadzala do jednego worka z innymi chlopami

Chlop to musi zasuwac na pelen etat i placic za benzyne a baba sobie znajdzie sponsora i juz ma problem pieniedzy z glowy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBomba napisał:

Odezwał się angielski denczelment spod herbu cydr

No bo mnie to denerwuje, jak ktos do mnie mowi chlopie. Nic mnie bardziej nie wkoorwia jak jakies prostaki do wszystkich mowia per chlopie, ja pieerdole

Edytowano przez Zerwany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Zerwany napisał:

wypraszam sobie, zebys mnie wsadzala do jednego worka z innymi chlopami

Chlop to musi zasuwac na pelen etat i placic za benzyne a baba sobie znajdzie sponsora i juz ma problem pieniedzy z glowy.

 

Jak mam cię nie wsadzać do worka z innymi chłopami? Mam cię wrzucić do worka z babami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Szklany koralik napisał:

Jak mam cię nie wsadzać do worka z innymi chłopami? Mam cię wrzucić do worka z babami? 

Sorry, ale tak jak napisalem, chlopy zyly w sredniowieczu a dzisiaj mamy 21 wiek i nie ma czegos takiego jak chlopy, czego ty tu nie rozumiesz??

Czy nadal wg ciebie istnieja chlopy, ktorzy placa panszczyzniane do panstwa i oraja w polu i nie maja zebow???

A tobie jest fajnie, jak ktos do ciebie cos mowi i zwraca sie do ciebie per babo??

Dlaczego chcialbys byc chlopakiem, babo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, oinqx napisał:

ale ty vredna jestes ja p....e tylko baba jestes lepiej uvazaj bo latwo to zbeszczescic oni sa wrazliwi kiedys w mord e mozesz zarobic

Cicho podporządkowana s*ko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBomba napisał:

Na miano mężczyzny trzeba sobie zasluzyć. Na pewno nie wdzięczeniem się do zdjęć jak typowa baba błagająca o atencję. Bicz pliz. 

hahah na miano mezczyzny

A gdy mowisz do kogos cos, to mowisz do niego mezczyzno?? Kiedy idziemy na randke, mezczyzno?? Ale kiedy idziemy na randke, chlopie to juz mozna??

Spieerdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahah, no wolisz chodzic z chlopami

A chlop to jest

Chłopi, włościaniewarstwa społeczna zamieszkująca tereny wiejskie, dominująca w społeczeństwach przedindustrialnych, zajmująca się produkcją rolną. Chłopów charakteryzuje odrębność warunków życia, obyczajów i tradycji, wynikająca z powiązania miejsca pracy z gospodarstwem domowym oraz uzależnienie procesu produkcji od warunków naturalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cicho k*rwa, mają być fajne odpowiedzi, a nie jakieś kłótnie codzienności, i na temat

Edytowano przez Szklany koralik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O a tutaj chłopki kafeterianki pracują w Polu :D :D :D

https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Narcyz_Witczak-Witaczy%C5%84ski_-_Rolnictwo_i_hodowla_w_maj%C4%85tku_ziemskim_(107-591-2).jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahah

I wojna światowa przyniosła poważne zniszczenia i pogorszenie sytuacji chłopów. Pod koniec wojny i po jej zakończeniu, w okresie niepokojów społecznych w Polsce, chłopi organizowali wiece i demonstracje, a niekiedy występowali zbrojnie. Domagano się parcelacji ziemi dworskiej, na terenach Zachodniej Ukrainy i Białorusi chłopi zajmowali ziemię folwarczną. Największe natężenie wystąpień było na Lubelszczyźnie i w Galicji (Republika Tarnobrzeska).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBomba napisał:

Dobra idź okularki przymierzać szogunie

Wieczorna pamietam twoje akcje z kowbojek 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślicie ze to takie wygodne chodzić z 20cm kiełbasa, dyndajaca między nogami. Osoba która wymyśliła jeansy powinna wylądować w więzieniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Amadeusz Szowin napisał:

Myślicie ze to takie wygodne chodzić z 20cm kiełbasa, dyndajaca między nogami. Osoba która wymyśliła jeansy powinna wylądować w więzieniu. 

Wolalbys mieć c*pe? To nie narzekaj

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Cham Nieskrobany napisał:

Gdybyś chciała naprawdę to byś zmieniła plec

Nie prawda, nie jestem głupia jak ci ludzie, co to robią i nie wiedzą, co się z tym wiąże albo nawet nie myślą, jakie mogą ich spotkać konsekwencje. Myślisz, że to takie proste, że jak chcę, to wystarczy, że pójdę do kliniki, a co z innymi aspektami życia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Szklany koralik napisał:

Jesteś pi*rdolnięta, więc się zamknij w moim temacie

Hej troszkę szacunku proszę mieć dla wszystkich🙂

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, oinqx napisał:

ale ty vredna jestes ja p....e tylko baba jestes lepiej uvazaj bo latwo to zbeszczescic oni sa wrazliwi kiedys w mord e mozesz zarobic

Normalny facet nigdy kobiety nie uderzy nawet w ekstremalnych przypadkach.

No cóż w internecie są różni ludzie a część z nich nie ma za grosz kultury jak czuje się anonimowo. To dotyczy i kobiet i mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, AmidaButsu napisał:

Hej troszkę szacunku proszę mieć dla wszystkich🙂

 

Nie będziesz mnie wychowywać. Nie jesteś moją matka ani ojcem, więc jak coś ci się nie podoba, to spadaj, bo mam prawo uważać, co chce i nie zmienię się, bo jakiś pajac uważa, że nie mam szacunku do jakiejś randomowej baby. Do ciebie też nie mam, więc nara.  Niegrzecznym jest wychowywanie nie własnego dziecka. Nic dla mnie nie zrobiłeś, więc możesz te trzy grosze wsadzić swoim koleżaneczko, które chociaż cię lubią, bo ty je lubisz. Pfff. 

Edytowano przez Szklany koralik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, BoniBluBomba napisał:

Podobno jak kobieta da niesłusznie w pysk to facet powinien oddać bez krępacji. Takie rzeczy piszą w necie 

Nie wiem czy byłbym w stanie. 😉 Nie sądzę. Całe szczęście nie byłem jeszcze w takiej sytuacji i pewnie nigdy nie będę. 🙂 

Edytowano przez Hellies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Szklany koralik napisał:

Nie prawda, nie jestem głupia jak ci ludzie, co to robią i nie wiedzą, co się z tym wiąże albo nawet nie myślą, jakie mogą ich spotkać konsekwencje. Myślisz, że to takie proste, że jak chcę, to wystarczy, że pójdę do kliniki, a co z innymi aspektami życia? 

Nie toi są po prostu ludzie urodzeni w swojej płci i wolą się zabić niż żyć w kłamstwie a ty masz fanaberie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Cham Nieskrobany napisał:

Nie toi są po prostu ludzie urodzeni w swojej płci i wolą się zabić niż żyć w kłamstwie a ty masz fanaberie

Pi*rdolisz 

Edytowano przez Szklany koralik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Szklany koralik napisał:

...isz. 

Poczytaj na czym to polega, skoro boisz się co ludzie pomyślą to se żyj tak jak teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×