Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ami

Czy wasi znajomi też nigdy nie mają czasu się spotkać?

Polecane posty

Koleżanka z którą nie uskuteczniam spotkań nie jest mi wrogiem. Jeślibym ją spotkała a ona by potrzebowała pomocy to zawsze bym jej pomogła, ale regularne spotkania już mnie przerastają po prostu. Mam z nią dużo fajnych wspomnień z innego etapu życia kiedy byłam młoda, nie miałam jeszcze tylu problemów które mi potem daly ostro w tyłek. Jeśli ktoś pokroju autorki tego nie rozumie to może sobie przetłumaczyć to tak jakbym zachorowała na jakąś chorobe, która mi nie pozwala na nic więcej niż to co wyżynam z siebie każdego dnia, aby trwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, 🌺Ivy🌺 napisał:

To ty idz zamiast gnic na kafe

Narobiłam sie przez cały tydzień i dziś również. Ty najwyraźniej nie. Dla mnie bycie tu to należny odpoczynek. Dla ciebie już gnicie, bo widać na kilometr człowieka który nie jest zmęczony, który całymi dniami nic sensownego nie robił i nie ma nawet na to pomysłu, a w weekend świruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BitchNaughty napisał:

Ona to generalnie wszędzie widzi ludzi, którzy interesują się jej życiem. Nawet sąsiad. Ona się powinna leczyć. 

Somsiad to gnida i wrog nr 1. Wiadomo! 😄 ske widać,że mocno brak jej atencji. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, KateZRzeszowa napisał:

Somsiad to gnida i wrog nr 1. Wiadomo! 😄 ske widać,że mocno brak jej atencji. 

Tobie brak rozumu jeebana atencyjna kuurwo 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, KateZRzeszowa napisał:

Somsiad to gnida i wrog nr 1. Wiadomo! 😄 ske widać,że mocno brak jej atencji. 

Jak się jest po 30, mieszka z matką, która utrzymuje leniwą babę, nie ma się faceta, bo ten, który się podoba nie zwraca uwagi, jest się ostro zaburzonym psychicznie to się szuka atencji w żenujący sposób w internecie 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BitchNaughty napisał:

Jak się jest po 30, mieszka z matką, która utrzymuje leniwą babę, nie ma się faceta, bo ten, który się podoba nie zwraca uwagi, jest się ostro zaburzonym psychicznie to się szuka atencji w żenujący sposób w internecie 🤣

Kafe to sieeedlisko samych zjeebanych troooli choorych psyycznicznie. Co za poojeeby i szmaatlawce pelzaja po tej ziemi 🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 🌺Ivy🌺 napisał:

Kafe to sieeedlisko samych zjeebanych troooli choorych psyycznicznie. Co za poojeeby i szmaatlawce pelzaja po tej ziemi 🤣🤣🤣🤣

Nie musisz się tutaj przedstawiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię widywać się z przyjaciółmi. Zazwyczaj wtedy, kiedy mam urlop i mogą wpaść do mnie i narobić bajzlu🖤 i tak ich kocham🖤

Jeśli mam potężny zapierdziel w pracy lub moi przyjaciele, to kontaktujemy się przez telefon. I nikt nikomu nie ma za złe. Psychiczne wyczerpanie doskwiera mi bardziej niż fizyczne. Szanujemy się i akceptujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×