Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
G0sc

Czy jeśli ktoś jest samodzielny finansowo, chce być w monogamicznym związku, rozwiązaywać problemy poprzez rozmowę, troszczyć się o drugą osobę, podróżować, ale nie chce mieć dzieci

Polecane posty

to znaczy, że jest osobą niedojrzałą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo wszyscy mówią, że tak. Ale to dziwne, bo w definicjach niedojrzalosci są wymeniane dokladnieodwrotne cechy🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego mówią, że taki facet jest niedojrzały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej jest osób które nie chcą mieć dzieci, i to wśród mężczyzn jak i kobiet. I to nie jest żadna oznaka niedojrzałości. Nie widzą się w roli rodzica, mają inne priorytety tp. Poprostu podejmują ta decyzję świadomie, nie przejmują się kto co powie, nie robią czegoś by przypodobać się rodzinie czy znajomym. Wiadomo że przeważaja  kobiety które chcą dzieci ale myślę że w końcu spotkasz taka z podobnymi poglądami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jasnie Pani Czepek napisał:

Dzieci wychodza z pupy razem ze sraka wyjatek to cesarskie ciecie

A ja myślałem że to ja wrzucam żałosne posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *кєяi*
12 godzin temu, G0sc napisał:

to znaczy, że jest osobą niedojrzałą?

Nie, niby dlaczego osoba niedojrzała? Właśnie dojrzała, bo wie czego chce, a czego nie. Niedojrzałą osobą jest ktoś, kto przez nacisk otoczenia robi dzieci "bo musi" albo "wypadałoby". Nie każdy nadaje się na rodziców, kiepski rodzic to kiepski interes, potem niektorym przeszkadzają i te dzieci krzywdzą albo co gorsza..wiadomo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet osoba dojrzala emocjonalnie moze sie w niektorych sytuacjach zachowywac niedojrzale. Sam fakt braku checi posiadania dzieci o niczym nie swiadczy. Zalezy, jakie sa powody. Bo jesli to wygoda - to raczej niedojrzalosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie musi to oznaczać, że jesteś niedojrzały.

Dnia 2.07.2020 o 22:16, G0sc napisał:

Bo wszyscy mówią, że tak. Ale to dziwne, bo w definicjach niedojrzalosci są wymeniane dokladnieodwrotne cechy🤔

Jakie definicje dojrzałości? Sam się czujesz czy jesteś dojrzały... 

Nie chcesz dzieci? Sam sobie odpowiedz, dlaczego? Boisz się odpowiedzialności? Jesteś właśnie zbyt mało dojrzały na takie zadanie? Po prostu i zwyczajnie nie chcesz? Masz inne plany na życie? Zależy od Ciebie i jak to postrzegasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę mieć dzieci bo uważam że się do tego nie nadaje. To jest proste. A ile takich jest co na rodziców się nie nadaję a mają po kilkoro. To są dopiero egoiści.. z czego oni są zadowoleni z tego że zmarnują swoim dzieciom życie? Chyba tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinno być tak że jak się ma odpowiednie warunki to czas na dziecko. A nie patologia z biedy najwięcej ich płodzi...

Bez sensu. Czemu Azjaci takie proste rzeczy wiedzą a u nas głupi są ludzie..🐧

 

Edytowano przez AmidaButsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadanie dziecka niekoniecznie wiąże się z dojrzałością... no może jeśli chodzi o fizycznosc. Dużo dzieci rodzi się z tzw wpadek więc żadna to dojrzałość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×