Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ja89

Brak zgody na zapisywanie dziecka do nowej szkoly

Polecane posty

Pisze z problemem z którym nie wiem gdzie się udać. Była mojego narzeczonego zapisała ich syna do nowej szkoły. Bez zgody ojca. Jest to szkoła w innym mieście więc dziecko będzie musiało być dowożone codziennie 40min. Mimo że dziecko ma szkole 10min drogi od domu matki. Byliśmy w tej szkole. Dyrektor obiecał że bez zgody ojca dziecka nie zapisze. A teraz okazuje się że jednak dziecko jest zapisane. Matka twierdzi że nie będzie problemów z wożeniem ale będzie to wyglądać tak że dziecko będzie się wiecznie spóźniać, będzie wożone przez obcych ludzi (jak znajdzie się jakiś chętny), albo wogole nie pójdzie do szkoły bo nie będzie miał kto go zawieść. Lub zostanie podrzucone do jej teściów którzy mieszkają w pobliżu nowej szkoły.

Narzeczony może iść do sądu ale za nim sprawa się zacznie to dziecko już będzie w trakcie roku szkolnego. Więc nie ma innego wyjścia? Może napisać list do szkoły? Kuratorium oświaty? Tylko co napisać w tym liście? 

Nie rozumiem, dlaczego, jesli Twojemu partnerowi to przeszkadza, to nie on szuka odpowiedzi na te pytania, a Ty. Mowa o dziecku, ktorym sie nie zajmujesz (z tego, co wspomnialas jest pod opieka matki), z ktorym nie jestes spokrewniona i poki co nie masz slubu z jego ojcem.

Poza tym, to, co napisalas, to tylko przewidywania przyszlosci.

Macie jakies powody, dla ktorych rzeczywiscie mozecie przypuszczac, ze dziecku stanie sie krzywda?

Tak mamy pewność że dziecko będzie miało problem z docieraniem i powrotami ze szkoły. To nie przewidywania ale ciąg dalszy tego co widać przez ostatnie lata. 

Narzeczony chce szukać pomocy ale raczej nie na forum... 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować