Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Qwerty82

Dlaczego na plażach

Polecane posty

jest tak dużo atrakcyjnych 20- i 30- latków, a tak mało atrakcyjnych 40-latków?? Około 40 trzeba brać młodszych bo nie ma ciekawych rówieśników 

Starość nie radość .) Po czterdziestce widać już upływ czasu... u niektórych nawet znacznie wcześniej zależy jakie kto ma geny, jaki tryb życia prowadzi... czy pije, pali i oczywiście co jada...

44 minuty temu, marawstala napisał:

Starość nie radość .) Po czterdziestce widać już upływ czasu... u niektórych nawet znacznie wcześniej zależy jakie kto ma geny, jaki tryb życia prowadzi... czy pije, pali i oczywiście co jada...

Smutne że im tak przestaje zależeć. Z fajnych chłopaków się zamieniają w  Stefana Karwowskiego z 40-latka

3 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Smutne że im tak przestaje zależeć. Z fajnych chłopaków się zamieniają w  Stefana Karwowskiego z 40-latka

Ciężko cofnac wieloletnie zaniedbania... może zaczyna im zależeć jak fajna kobieta pojawia się na horyzoncie być może to ich motywuje na jakiś czas (?) sama nie wiem... 

Jak są zajęci i kobiecie nie przeszkadza że jej mąż 'starzeje się z godnoscia' to wygląd schodzi na dalszy plan... : ) 

Jest tez roznica w wychowaniu. Obecnych 40-latkow utwierdzano w tym, ze nic nie musza robic, by byc wspaniali. No i nie robia. Moje pokolenie wie, ze trzeba sie troszke postarac 😉

Wiedza to tez aktorzy, mowcy motywacyjni, trenerzy personalni - bo od nich sie tego wymaga. No i oni zwykle wygladaja lepiej.

Chyba nie zauważyłam aż tak dużej dysproporcji,  co gorsza coraz więcej jest otyłych dwudziestoparolatków . Tp zależy gdzie- akurat wśród moich znajomych panowie po 40 nie są zapuszczeni. 

18 minut temu, new black napisał:

Jest tez roznica w wychowaniu. Obecnych 40-latkow utwierdzano w tym, ze nic nie musza robic, by byc wspaniali. No i nie robia. Moje pokolenie wie, ze trzeba sie troszke postarac 😉

Dziwne,  nie zauważyłam żeby nas ktoś w tym utwierdzał.  

6 minut temu, Margo napisał:

Dziwne,  nie zauważyłam żeby nas ktoś w tym utwierdzał.  

Sadzac po nicku, jestes kobieta.

8 minut temu, new black napisał:

Sadzac po nicku, jestes kobieta.

Ale mam męża i znajomych i nikt ich nie utwierdzał,  że nie muszą nic robić.  Tak naprawdę to w pewnym wieku nawet bardziej o siebie dbają. Myślę, że to kwestia środowiska w którym teraz tacy 40 latkowi są.  

O nie, żeby całe życie być przymuszanym i chodzić pod dyktando trenerów personalnych i innych Cosmopolitanow, albo ckmow. Cieszyć się życiem i z życia, bez względu na wygląd! Bo ono jest kruche. 

• Like 2

4 minuty temu, Zpaznokcilakier napisał:

O nie, żeby całe życie być przymuszanym i chodzić pod dyktando trenerów personalnych i innych Cosmopolitanow, albo ckmow. Cieszyć się życiem i z życia, bez względu na wygląd! Bo ono jest kruche. 

Ale miło zawiesić oko na ładnym  męskim roznegliżowanym ciałku  nieprawdaż??

2 godziny temu, Qwerty82 napisał:

jest tak dużo atrakcyjnych 20- i 30- latków, a tak mało atrakcyjnych 40-latków?? Około 40 trzeba brać młodszych bo nie ma ciekawych rówieśników 

To normalne, że ludzie się starzeją. Ludzie po 40 ogólnie są mniej atrakcyjni niż młodsi.

2 godziny temu, Qwerty82 napisał:

Co z nimi nie tak ?

21 minut temu, lonelyman napisał:

Co z nimi nie tak ?

Albo zapadnięte klatki albo bebechy wyhodowane, młodzi zwracają uwagę na gadżety kapelusze, fajne okulary itp. Miło popatrzeć

31 minut temu, Qwerty82 napisał:

Ale miło zawiesić oko na ładnym  męskim roznegliżowanym ciałku  nieprawdaż??

Ja aktualnie zawieszam na brzuchatym jegomościu, który ma brodę. Więc, myślę,że trudno dyskutować o tym co się komu podoba, o kanonach piękna, o tym co powinno być, a nie ma. Co zrobić? 

3 minuty temu, Zpaznokcilakier napisał:

Ja aktualnie zawieszam na brzuchatym jegomościu, który ma brodę. Więc, myślę,że trudno dyskutować o tym co się komu podoba, o kanonach piękna, o tym co powinno być, a nie ma. Co zrobić? 

Ja aktualnie nie mam swojego własnego jegomościa więc pewnie dlatego mi oczy latają na wszystkie strony. Co zrobić 😉

28 minut temu, taki obraz wasz napisał:

To normalne, że ludzie się starzeją. Ludzie po 40 ogólnie są mniej atrakcyjni niż młodsi.

Szkoda 😞

14 minut temu, Qwerty82 napisał:

Ja aktualnie nie mam swojego własnego jegomościa więc pewnie dlatego mi oczy latają na wszystkie strony. Co zrobić 😉

Tinder się znudził?

4 minuty temu, Danger napisał:

Tinder się znudził?

Usunelam. Szkoda mi czasu

7 godzin temu, Qwerty82 napisał:

Albo zapadnięte klatki albo bebechy wyhodowane, młodzi zwracają uwagę na gadżety kapelusze, fajne okulary itp. Miło popatrzeć

Mi się jeszcze klatka nie zapadła dzięki Bogu i partii ale w kapeluszu to bym nie paradował 🙂

35 minut temu, lonelyman napisał:

Mi się jeszcze klatka nie zapadła dzięki Bogu i partii ale w kapeluszu to bym nie paradował 🙂

Meskie kapelusze sa spoko. Jesli jestes okolo 40 to albo cie nie bylo na plazy ostatnio albo cie przegapilam 

4 minuty temu, Qwerty82 napisał:

Jesli jestes okolo 40

Za chwilkę skończę 40 . Starszy jestem już od węgla ale czasu nikt z nas nie oszuka niestety.

1 minutę temu, lonelyman napisał:

Za chwilkę skończę 40 . Starszy jestem już od węgla ale czasu nikt z nas nie oszuka niestety.

Mozna o siebie dbac, zdrowo jesc, zero używek, sport, kobiety jeszcze zabiegi odpowiednie i można spokojnie cofnąć metrykę o kilka lat. Do tego pozytywne nastawienie i z 10 lat mniej 

10 godzin temu, Qwerty82 napisał:

Ej, Stefan Karwowski nie był taki zły. Przynajmniej się nie spasł i nie ołysiał.

Z tego co pamiętam, to takich pięknych, smukłych pań też nie widziałem na plaży.

1 minutę temu, TenX napisał:

Z tego co pamiętam, to takich pięknych, smukłych pań też nie widziałem na plaży.

Kobiety rodzą dzieci i poświęcają się dla ludzkości. Do tego, z natury mają w ciele 25%tłuszczu (faceci 15%). Mężczyźni mają te bebzony wyłącznie z żarła.

A czy choroby nie mają wpływu na tuszę?

1 godzinę temu, Qwerty82 napisał:

Mozna o siebie dbac, zdrowo jesc, zero używek, sport, kobiety jeszcze zabiegi odpowiednie i można spokojnie cofnąć metrykę o kilka lat. Do tego pozytywne nastawienie i z 10 lat mniej 

Tylko po co? 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować