Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Qwerty82

Dlaczego na plażach

Polecane posty

Przed chwilą, Zpaznokcilakier napisał:

Tylko po co? 

Jak to po co? Czyż nie każdy z nas czuje się lepiej gdy dają nam mniej lat niż mamy? No chyba, że 18latek gdy idzie kupić piwo. 😉

Nie jest tak źle. Młodsi oczywiście dużo lepiej ale widziałam też starszych opalonych, niebrzusiastych. Także wypaczaj dalej 😉

4 minuty temu, Zpaznokcilakier napisał:

Tylko po co? 

Np. dla siebie 🙂. Dbam o to aby nie przytyć dla samego siebie bo jakoś lepiej się z tym czuje.

10 godzin temu, Qwerty82 napisał:

Ale miło zawiesić oko na ładnym  męskim roznegliżowanym ciałku  nieprawdaż??

próżność z ciebie bije, zamieniasz facetów na obiekty porządania, tak nie może być

9 godzin temu, Qwerty82 napisał:

Ja aktualnie nie mam swojego własnego jegomościa więc pewnie dlatego mi oczy latają na wszystkie strony. Co zrobić 😉

zasłonić oczy, hehe

22 minuty temu, Onkosfera napisał:

Kobiety rodzą dzieci i poświęcają się dla ludzkości. Do tego, z natury mają w ciele 25%tłuszczu (faceci 15%). Mężczyźni mają te bebzony wyłącznie z żarła.

nie z żarła tylko od piwska, a prawie każdy żłopie codziennie hektolitry, po kilku dekadach taki rezultat, bebech

14 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

Tylko po co? 

bo ludzie nie potrafią akceptować upływu czasu, szczególnie dla kobiet czas nie jest łaskawy, mają swoje 5minut młodości a ponad połowa życia to starość, jak nie 75%, muszą z tym żyć ale walczą pod góre 

Napisano (edytowany)
16 minut temu, yukkasori napisał:

próżność z ciebie bije, zamieniasz facetów na obiekty porządania, tak nie może być

czemu tak nie moze byc????? nie musi byc prozna ale trzeba miec motywacje jakas chyba

Edytowano przez oinqx

10 minut temu, yukkasori napisał:

bo ludzie nie potrafią akceptować upływu czasu, szczególnie dla kobiet czas nie jest łaskawy, mają swoje 5minut młodości a ponad połowa życia to starość, jak nie 75%, muszą z tym żyć ale walczą pod góre 

no to juz sie polozyc od razu do grobu zanim sie czlowiek tam nacieszy ogolnie??

12 minut temu, yukkasori napisał:

Dlatego szpetni mają lepiej. Niczego nie tracą, a czasem zaczynają nawet być podobni do ludzi. 

7 minut temu, oinqx napisał:

czemu tak nie moze byc????? nie musi byc prozna ale trzeba miec motywacje jakas chyba

grzech moralny, motywacje można mieć własną nie porównawczą

7 minut temu, oinqx napisał:

no to juz sie polozyc od razu do grobu zanim sie czlowiek tam nacieszy ogolnie??

nie do grobu, ale rozumieć że świetność szybko mija więc akceptować co jest obecnie

1 minutę temu, yukkasori napisał:

no wlasna raczej a nie czyjas no sory, trzeba do faceta byc troche nietrzezwym albo napalonym zeby wgl chciec z jakims byc? przynajmniej moim zdnaiem 

Napisano (edytowany)
6 minut temu, Onkosfera napisał:

Dlatego szpetni mają lepiej. Niczego nie tracą, a czasem zaczynają nawet być podobni do ludzi. 

szpetni mają o tyle lepiej że nie muszą bać się że ktoś ich chce tylko za wygląd, tylko ma bardziej szczere zamiary do ich osoby

Edytowano przez yukkasori

9 godzin temu, Qwerty82 napisał:

Usunelam. Szkoda mi czasu

Ja się od pewnego czasu zastanawiam, czy założyć, tym bardziej, że znajoma zachęcała...

Przed chwilą, yukkasori napisał:

szpetni mają o tyle lepiej że nie muszą bać się że ktoś ich chce tylko za wygląd, tylko ma bardziej szczere zamiary do ich osoby

Zawsze mogą się bać, że ktoś ich chce dla pieniędzy😏

1 minutę temu, oinqx napisał:

no wlasna raczej a nie czyjas no sory, trzeba do faceta byc troche nietrzezwym albo napalonym zeby wgl chciec z jakims byc? przynajmniej moim zdnaiem 

chyba bardziej trwałe jest racjonalne podejście a nie napalone, ale ja moge mieć wyjątkowe poglądy poza głównym nurtem

1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Ja się od pewnego czasu zastanawiam, czy założyć, tym bardziej, że znajoma zachęcała...

to bardzo próżny potral, płytki, to już lepiej coś jak polskie serca

1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Zawsze mogą się bać, że ktoś ich chce dla pieniędzy😏

dlatego aby trafić kogoś naprawde dobrego nie można mieć ani za dużo urody ani pieniędzy, wtedy filtruje się pustackie typy

1 minutę temu, yukkasori napisał:

dlatego aby trafić kogoś naprawde dobrego nie można mieć ani za dużo urody ani pieniędzy, wtedy filtruje się pustackie typy

Z tym się zgodzę. Im bardziej czlowiek "uśredniony", tym łatwiej się koegzystuje z innymi. Ludzie nie lubią odstępstw od normy w żadna stronę. 

6 godzin temu, taki obraz wasz napisał:

Ja osiagnelam swoj cel i usunelam. To wciąga i strasznie pożera czas. Ale Tobie polecam, przynajmniej żeby porandkować, nabrać doświadczenia, a nie z góry zakładać wielka milosc do konca zycia

• Thanks 1

6 godzin temu, Zpaznokcilakier napisał:

Tylko po co? 

Po to aby z przyjemnoscia patrzec w lustro i nie usuwac wszystkich swoich zdjec z telefonu. Dla siebie po prostu

6 godzin temu, Onkosfera napisał:

Z tym się zgodzę. Im bardziej czlowiek "uśredniony", tym łatwiej się koegzystuje z innymi. Ludzie nie lubią odstępstw od normy w żadna stronę. 

O to, to. Tylko powiedz to głośno na kafe to Cie zjedza że na pewno zazdrosc przez Ciebie przemawia. Ja się podpisuję pod tym

7 godzin temu, Onkosfera napisał:

Ej, Stefan Karwowski nie był taki zły. Przynajmniej się nie spasł i nie ołysiał.

Wiadomo, kultowa postac, ale adonisem to on w wieku 40 nie byl

6 godzin temu, yukkasori napisał:

Polskie serca, grzech moralny, jestes z sekty jakiejs?? Może jestem ciut próżna, nie wykluczam, ale dużo pracy włozylam w samoakceptacje więc coś mi sie "na starość" od życia należy

7 godzin temu, KKeira napisał:

Nie jest tak źle. Młodsi oczywiście dużo lepiej ale widziałam też starszych opalonych, niebrzusiastych. Także wypaczaj dalej 😉

Teraz mi już tylko baseny zostają ale będę nadal prowadzić obserwacje 😉

1 godzinę temu, Qwerty82 napisał:

Wiadomo, kultowa postac, ale adonisem to on w wieku 40 nie byl

Ja tam zawsze lubilam takie pekaesy z lat 70...

• Haha 1

Miły wartościowy czterdziestolatek planował podbijać nadmorskie kurorty w tym roku, i w poprzednim, i w poprzednim chyba też. Także jeszcze nie wszystko stracone Qwerty82. Nie ma co prawda słomkowego kapelusza ale bandana z lat 90tych też się nada do zakrywania łysiny.

2 godziny temu, Qwerty82 napisał:

Ja osiagnelam swoj cel i usunelam. To wciąga i strasznie pożera czas. Ale Tobie polecam, przynajmniej żeby porandkować, nabrać doświadczenia, a nie z góry zakładać wielka milosc do konca zycia

Masz konto na Tinder, Tinder, Tinder, masz konto  suk/ko na Badoo, przesuwam Cie w prawo... Tak mi przyszlo do głowy, bo to z piosenki Księcia. Sora, tak mi się skojarzyło 

9 godzin temu, TenX napisał:

Jak to po co? Czyż nie każdy z nas czuje się lepiej gdy dają nam mniej lat niż mamy? No chyba, że 18latek gdy idzie kupić piwo. 😉

No jeżeli, ludzie się łowią, chcą się prezentować, być na fali, iść z duchem czasu, to pewnie tak. To wtedy chcą przechytrzyć czas i stroją się w te takie różnokolorowe piórka. Starają się robić wrażenie na innych. No, jeśli ktoś chce wyglądać dobrze dla siebie, to oczywiście nic złego w tym nie ma. Ale! Nie można na reszcie świata wymuszać dopasowywania się do jakiegoś tam kanonu piękna. Jeśli kto nie chce brać w tym udziału, to zostawiamy go w spokoju. Poza tym uroda jest w oku patrzącego. To trochę takie dziwaczne, poruszać się tam i siam w jakiejś przestrzeni i ciągle rozkładać pawi ogon. To nawet nudne. Poza tym ten ogon jest ciężki. Ciąży. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować