Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Qwerty82

Dlaczego na plażach

Polecane posty

4 minuty temu, Zpaznokcilakier napisał:

Masz konto na Tinder, Tinder, Tinder, masz konto  suk/ko na Badoo, przesuwam Cie w prawo... Tak mi przyszlo do głowy, bo to z piosenki Księcia. Sora, tak mi się skojarzyło 

Spoko, przesłuchałam, nie znałam tego.

Ja jestem już trochę przeciorana przez życie, nie mam jakiegoś idealistycznej wizji miłości więc jestem idealnym użytkownikiem takich portali. Mam sprecyzowane oczekiwania dalekie od wielkiej miłości i w sumie nie żałuję tego doświadczenia, może trochę żal straconego czasu, bo relacja z 1 osobą wymaga godzin pisania z 5 innymi

Ale rozumiem że idealistom może nie odpowiadać taki sposób poznawania ludzi

19 minut temu, Danger napisał:

Miły wartościowy czterdziestolatek planował podbijać nadmorskie kurorty w tym roku, i w poprzednim, i w poprzednim chyba też. Także jeszcze nie wszystko stracone Qwerty82. Nie ma co prawda słomkowego kapelusza ale bandana z lat 90tych też się nada do zakrywania łysiny.

Czym zakryje ginekomastię? Dobrze, że choć hemoroidy kryją się w czeluści.

10 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

No jeżeli, ludzie się łowią, chcą się prezentować, być na fali, iść z duchem czasu, to pewnie tak. To wtedy chcą przechytrzyć czas i stroją się w te takie różnokolorowe piórka. Starają się robić wrażenie na innych. No, jeśli ktoś chce wyglądać dobrze dla siebie, to oczywiście nic złego w tym nie ma. Ale! Nie można na reszcie świata wymuszać dopasowywania się do jakiegoś tam kanonu piękna. Jeśli kto nie chce brać w tym udziału, to zostawiamy go w spokoju. Poza tym uroda jest w oku patrzącego. To trochę takie dziwaczne, poruszać się tam i siam w jakiejś przestrzeni i ciągle rozkładać pawi ogon. To nawet nudne. Poza tym ten ogon jest ciężki. Ciąży. 

Bardzo rozsądne podejście, ale przyznam że ciężko mi je wcielić w życie. Jeszcze walczę😏

22 minuty temu, Danger napisał:

Miły wartościowy czterdziestolatek planował podbijać nadmorskie kurorty w tym roku, i w poprzednim, i w poprzednim chyba też. Także jeszcze nie wszystko stracone Qwerty82. Nie ma co prawda słomkowego kapelusza ale bandana z lat 90tych też się nada do zakrywania łysiny.

To już w przyszłym roku zostaje mi go wypatrywać . Bandany już raczej wyszły z mody więc łatwo mi będzie go odnaleźć w tłumie

22 minuty temu, Onkosfera napisał:

Czarna podkoszulką z napisem Harley Davidson.

42 minuty temu, Danger napisał:

No żesz... Dlaczego większość na tym forum uważa że 40+ lat to musi mieć łysinę?

27 minut temu, Onkosfera napisał:

No a to to już choroba występująca bardzo rzadko nawet u 40- latków. 😂

11 minut temu, Hellies napisał:

No żesz... Dlaczego większość na tym forum uważa że 40+ lat to musi mieć łysinę?

Hellies... ja pamiętam, że nie masz😏 Jesteś na mojej krótkiej liście😎

• Like 1

22 godziny temu, Qwerty82 napisał:

jest tak dużo atrakcyjnych 20- i 30- latków, a tak mało atrakcyjnych 40-latków?? Około 40 trzeba brać młodszych bo nie ma ciekawych rówieśników 

No dobra, a jeśli na 1 rzut oka będzie pienknym menszczyznom, będzie miał prezencję i  będzie mister look of the world, a pod skóra będzie łotrem? Ja mam mieszane uczucia. To znaczy, podobać się trzeba, bo bez tego nic co by się stalo, by się nie stało. Ale tak żeby se  popatrzec, to oczywista nic złego w tym nie ma. Popodziwiac to i owszem. Ale żeby nie wiem, hmm, się umówić i iść np na kawę, omg, a jak będzie truł i jęczał? Ilu by trzeba takich wypróbować? Jak to się teraz odbywa? Przecież można wypić peedzmy, dwadzieścia kaw z różnymi i coraz bardziej tracic nadzieję. Czy nie? 

Na plaży słońce praży, fajnie jest. Najfajniej to ułożyć się wygodnie i patrzeć w morze , słuchać  szumu  fal i przesypywac niespieszne piasek między palcami. A kto jak tam se wygląda, kto by się tym zajmował... 

7 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

No dobra, a jeśli na 1 rzut oka będzie pienknym menszczyznom, będzie miał prezencję i  będzie mister look of the world, a pod skóra będzie łotrem? Ja mam mieszane uczucia. To znaczy, podobać się trzeba, bo bez tego nic co by się stalo, by się nie stało. Ale tak żeby se  popatrzec, to oczywista nic złego w tym nie ma. Popodziwiac to i owszem. Ale żeby nie wiem, hmm, się umówić i iść np na kawę, omg, a jak będzie truł i jęczał? Ilu by trzeba takich wypróbować? Jak to się teraz odbywa? Przecież można wypić peedzmy, dwadzieścia kaw z różnymi i coraz bardziej tracic nadzieję. Czy nie? 

Ale tak samo jest z kobietami. Na zewnątrz może być przepiękna a wewnątrz pustak. Z tym że w tym przypadku przynajmniej jest mała szansa żeby trafić na kobietę która pod skórą będzie łotrem.

3 minuty temu, Hellies napisał:

Ale tak samo jest z kobietami. Na zewnątrz może być przepiękna a wewnątrz pustak. Z tym że w tym przypadku przynajmniej jest mała szansa żeby trafić na kobietę która pod skórą będzie łotrem.

Łotrem nie będzie, ale dzika harpia, która robi zakusy na prawego młodzieńca, choćby czterdziestoletniego, w bandamie. Nie nadążysz.. Jak to się wszystko pozmieniało.. 

• Haha 1

4 godziny temu, Zpaznokcilakier napisał:

No jeżeli, ludzie się łowią, chcą się prezentować, być na fali, iść z duchem czasu, to pewnie tak. To wtedy chcą przechytrzyć czas i stroją się w te takie różnokolorowe piórka. Starają się robić wrażenie na innych. No, jeśli ktoś chce wyglądać dobrze dla siebie, to oczywiście nic złego w tym nie ma. Ale! Nie można na reszcie świata wymuszać dopasowywania się do jakiegoś tam kanonu piękna. Jeśli kto nie chce brać w tym udziału, to zostawiamy go w spokoju. Poza tym uroda jest w oku patrzącego. To trochę takie dziwaczne, poruszać się tam i siam w jakiejś przestrzeni i ciągle rozkładać pawi ogon. To nawet nudne. Poza tym ten ogon jest ciężki. Ciąży. 

Nic dodać nic ująć, mądrze napisane. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować