Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
KLAUN96

Facet i Dzieci to dla kobiety kule u Nòg!

Polecane posty

Czy zgadzacie sie ze Mna? 

Osobiscie juz wole zestarzec sie z kotami ...

(Mam okres wiec pluje jadem xd)

• Like 1

Dlaczego kule? Są kobiety, które kochają dzieci, lubią być w ciazy, spełniają się jako matki, jako żony i dobrze się mają. No i niejednokrotnie  mają po 2 koty, psa, chomika. No różnie jest... 

Zpazn.- Bo moja matka tak twierdzi i Mnie Mocno w swych przekonaniach utwierdza...Moja matka Jest osoba AntyRodzinna kompletnym odmiencem...

Pozatym...Nie Lepiej byc samej? Nikt Ci dupy Nie zawraca...I wszystko dla Siebie robisz...

Jak się ma fajnego partnera, to zupełnie inaczej życie wygląda. Grunt to się dogadywać i wzajemnie uzupełniać. 

• Like 2

Odpowiedni partner/ka nigdy nie jest kula u nogi. Dzieci troche tak, gdy sa male, ale pozniej, jesli zostaly dobrze wychowane, sa wsparciem.

Nigdy nie powiedziałabym tak ani o moim mężu, ani o moich dzieciak.  Kiedy dzieci są małe to wymagają dużej uwagi, ale decydując się na dzieci każdy chyba zdaje sobie z tego sprawę. 

Napisano (edytowany)
2 godziny temu, KLAUN96 napisał:

Jeszcze masz czas. Jak się zakochasz to pewnie zmienisz poglądy. 🙂 

Edytowano przez Hellies

5 godzin temu, Margo napisał:

Nigdy nie powiedziałabym tak ani o moim mężu, ani o moich dzieciak.  Kiedy dzieci są małe to wymagają dużej uwagi, ale decydując się na dzieci każdy chyba zdaje sobie z tego sprawę. 

Tego sie nie da wyobrazić zanim tego doswiadczasz. Przynajmniej u mnie tak bylo. Jak armagedon i apokalipsa w 1

8 godzin temu, KLAUN96 napisał:

Mloda jesteś spojrzysz dwie dekady wstecz zobaczysz zmarnowane życie dla oszczędności to inaczej będziesz śpiewać.

8 godzin temu, KLAUN96 napisał:

Zpazn.- Bo moja matka tak twierdzi i Mnie Mocno w swych przekonaniach utwierdza...Moja matka Jest osoba AntyRodzinna kompletnym odmiencem...

Pozatym...Nie Lepiej byc samej? Nikt Ci dupy Nie zawraca...I wszystko dla Siebie robisz...

Gorzej jak dojdziesz do takiego poziomu minimalizmu, że wszystko zmieścisz w plecaku. I nie będzie co dla siebie robić 😌

9 godzin temu, KLAUN96 napisał:

Dzieci to zasadniczo kule. A partner? Cóż, idziesz w niewolę ale też więzisz.

AleWy- hehe spk :)

Arto- To widze ze sie zgadzamy...xd

New- No ok skoro masz takie zdanie...:) 

Margo- To Lepiej NIE decydowac sie...

Hellies- W Zyciu Nie zmienie swoich Pogladòw...A Jestem osoba Bardzo Uparta... A u rodziny bede Najwieksza przegrywem zyciowym..(oprocz matki). Poza tym dzieci to Nie sa zabawki...Trzeba byc bardzo Odpowiedzialnyn czlowiekien...(Poza tym mam ciezka sytuacje rodzinna niestety i wien ze Nikt Mi Nie pomoze w ich wychowaniu a ze wzgledu na ma Lekka Niepelnosprawnosc sama sb Nie poradze) Qwerty- :)

Lezaczek-Nie bede zalowac...a w Zyciu :) Pewnie sb teraz pomyslales ..Ale Egoistka...:) Onko- Zgadzam sie z TB w 100%.

9 godzin temu, KLAUN96 napisał:

matki często niszczą psychike swoich dzieci, przykre..... a potem z tego są problemy

Dzis od 16:00 do 20:20bylam z tata w lesie i jagod Troche nazbieralismy...:)  A komary straszne dobrze ze bluze mialan i dlugie spodnie.O 20;45 juz w dm bylismy. A ter. na kafe siedze...:)

1 godzinę temu, Qwerty82 napisał:

Tego sie nie da wyobrazić zanim tego doswiadczasz. Przynajmniej u mnie tak bylo. Jak armagedon i apokalipsa w 1

czyli jesteś w grupie B nie A

Yu- W Zyciu Nie zmienie swych pogladòw .. Chocby sie waliło paliło ..Owszem Mi matka troche zniszczyla Psychike niestety. Moja matka Jest osoba AntyRodzinna... 

A Jutro nad wode z tata jade...:)

11 minut temu, KLAUN96 napisał:

AleWy- hehe spk 🙂

Hellies- W Zyciu Nie zmienie swoich Pogladòw...A Jestem osoba Bardzo Uparta... A u rodziny bede Najwieksza przegrywem zyciowym..(oprocz matki). Poza tym dzieci to Nie sa zabawki...Trzeba byc bardzo Odpowiedzialnyn czlowiekien...(Poza tym mam ciezka sytuacje rodzinna niestety i wien ze Nikt Mi Nie pomoze w ich wychowaniu a ze wzgledu na ma Lekka Niepelnosprawnosc sama sb Nie poradze) Qwerty- 🙂

Lezaczek-Nie bede zalowac...a w Zyciu 🙂 Pewnie sb teraz pomyslales ..Ale Egoistka...:) Onko- Zgadzam sie z TB w 100%.

24 a 32 to zupełnie inny poziom widzenia, tak myślę że nie wiesz co mówisz, najgorsze będzie na 40 tak sobie myślę że wtedy, równo dwie dekady od 20 zmarnowane.

17 minut temu, KLAUN96 napisał:

AleWy- hehe spk 🙂

Hellies- W Zyciu Nie zmienie swoich Pogladòw...A Jestem osoba Bardzo Uparta... A u rodziny bede Najwieksza przegrywem zyciowym..(oprocz matki). Poza tym dzieci to Nie sa zabawki...Trzeba byc bardzo Odpowiedzialnyn czlowiekien...(Poza tym mam ciezka sytuacje rodzinna niestety i wien ze Nikt Mi Nie pomoze w ich wychowaniu a ze wzgledu na ma Lekka Niepelnosprawnosc sama sb Nie poradze) Qwerty- 🙂

Lezaczek-Nie bede zalowac...a w Zyciu 🙂 Pewnie sb teraz pomyslales ..Ale Egoistka...:) Onko- Zgadzam sie z TB w 100%.

Raczej to smutne, nie egoizm. Każdy chce być szczęśliwy. Prawdziwe szczęście jest gdy masz się nim z kim dzielić. Zwiedzaj świat jak nie chcesz być w miejscu ale w kanperze z samcem a nie sama. Bo nuda 😒

16 minut temu, KLAUN96 napisał:

Dzis od 16:00 do 20:20bylam z tata w lesie i jagod Troche nazbieralismy...:)  A komary straszne dobrze ze bluze mialan i dlugie spodnie.O 20;45 juz w dm bylismy. A ter. na kafe siedze...:)

Póki żyją rodzice tak można ciągnąć, przecież sam żyje sam.

Zależy jak leży.

Część ludzi lubi jak ma spokój i co najwyżej jakieś zwierzę w domu.

Niektórzy lubią ruch i interakcje z innymi istotami (ludźmi) - więc lubią jak ganiają wokoło nich dzieciaki. Ostatnio dostałem ostrą ...ę od szwagierki, że nie zadzwonię, nie pokażę się z rodziną. U mojej siostry z dzieciakami siedzi non stop. Brat akurat na delegacji do nowego roku jest, więc jej się nudzi. 

Cóż ja jestem introwertykiem i jakieś bliskie relacje z innymi ludźmi mam ograniczone do minimum - nie potrafię inaczej.

12 minut temu, KLAUN96 napisał:

Yu- W Zyciu Nie zmienie swych pogladòw .. Chocby sie waliło paliło ..Owszem Mi matka troche zniszczyla Psychike niestety. Moja matka Jest osoba AntyRodzinna... 

A Jutro nad wode z tata jade...:)

Ostatni gwizdek, po 25 to będzie wstyd z ojcem nad wodę. Wyobraź sobie siebie 32 z 70 letnim ojciec na wakacjach. To trochę dziwne według mnie.

4 minuty temu, Bezedury napisał:

Zależy jak leży.

Część ludzi lubi jak ma spokój i co najwyżej jakieś zwierzę w domu.

Niektórzy lubią ruch i interakcje z innymi istotami (ludźmi) - więc lubią jak ganiają wokoło nich dzieciaki. Ostatnio dostałem ostrą ...ę od szwagierki, że nie zadzwonię, nie pokażę się z rodziną. U mojej siostry z dzieciakami siedzi non stop. Brat akurat na delegacji do nowego roku jest, więc jej się nudzi. 

Cóż ja jestem introwertykiem i jakieś bliskie relacje z innymi ludźmi mam ograniczone do minimum - nie potrafię inaczej.

No ja też ale żona to coś innego.

Lezaczek-Ok spk Rozumiem..

Fakt...24 a 32to roznica... Mozliwe ze smutne...Mi cos sie skojarzylo z Egoizmem...Tak apropo to...Kto Mnie wezmie? Ze swymi wadami i Niepelnosprawnoscia?

A Podroze sa ciekawe...:) NIE wstydze sie swego ojca. Pozatym ..Staran sie z tata spedzac jak Najwiecej Czasu bo Jest chory od 5ciu lat...:-(   No troche dziwne..  

Bez-  To fajnie ze masz zone/dzieci...:) Ja rowniez jestem Introwertyczka niestety... I Bliskie relacje z rodzina rowniez do minimum...:/ eh... Ja lubie samotnosc,cisze,spokoj (w tym nature). Na dodatek mam problemy sama ze soba...(chodze do Psychologa) Bo mam zaburzenia Psychopatyczne...:-( :-(  Kilka dni temu rozwiazalam test pewien i wyszlo Mi ze Jestem Narcyzem... To Mnie Troche podłamalo...(Test z ciekawosci zrobilam). Niekiedy poprostu... Nie daje ze soba Rady...Nie nawidze niekiedy siebie i mam ochote sie zemscic na wszystkich doslownie... Nie nawidze Siebie ze Jestem jaka Jestem i Trudno Mi sie z tym pogodzic jak cholera...

Cóż, mi się świat zmienił dosłownie po drugim dziecku. Zmieniłem się  bardzo.

Moje zaburzenia psychiczne nagle zniknęły. Głównie przez to, że zacząłem pracować z ludźmi - nagle dostałem 30 luda pod sobą i trzeba było tą hałastrę utemperować i opanować. Na początku schudłem 15 kilo ze stresu. Później polubiłem swoją rolę i się odnalazłem i jak nie ma stresu to się nudzę. Ot, lubię jak coś się dzieje.

Bez- To Bardzo sie ciesze ze twe zaburzenia znikneły i swiat lepszy sie stał :) Nie male przezycia tez Napewno byly :)

Jak Ci się śni robota po nocy i rano wstajesz zmęczona jak po całym dniu to jednak chyba stres.

Teraz się z tego śmieję, ale wtedy to była jazda.

54 minuty temu, KLAUN96 napisał:

Lezaczek-Ok spk Rozumiem..

Fakt...24 a 32to roznica... Mozliwe ze smutne...Mi cos sie skojarzylo z Egoizmem...Tak apropo to...Kto Mnie wezmie? Ze swymi wadami i Niepelnosprawnoscia?

A Podroze sa ciekawe...:) NIE wstydze sie swego ojca. Pozatym ..Staran sie z tata spedzac jak Najwiecej Czasu bo Jest chory od 5ciu lat...:-(   No troche dziwne..  

Bez-  To fajnie ze masz zone/dzieci...:) Ja rowniez jestem Introwertyczka niestety... I Bliskie relacje z rodzina rowniez do minimum...:/ eh... Ja lubie samotnosc,cisze,spokoj (w tym nature). Na dodatek mam problemy sama ze soba...(chodze do Psychologa) Bo mam zaburzenia Psychopatyczne...:-( 😞  Kilka dni temu rozwiazalam test pewien i wyszlo Mi ze Jestem Narcyzem... To Mnie Troche podłamalo...(Test z ciekawosci zrobilam). Niekiedy poprostu... Nie daje ze soba Rady...Nie nawidze niekiedy siebie i mam ochote sie zemscic na wszystkich doslownie... Nie nawidze Siebie ze Jestem jaka Jestem i Trudno Mi sie z tym pogodzic jak cholera...

Na pewno znajdzie się las amatorów o to bym się nie martwił. A jakie to wady i niepełnosprawność? 😗

Kobiety zawsze mają łatwiej.

Wady o dziwo potrafią same zaniknąć jak stawimy im opór - wtedy okazuje się, że to jakaś popierdółka bez znaczenia

7 godzin temu, yukkasori napisał:

czyli jesteś w grupie B nie A

A jaka to jest A a jaka B bo nie sledzilam watku??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować