Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
KLAUN96

Facet i Dzieci to dla kobiety kule u Nòg!

Polecane posty

Klaun, nigdy nie jest za pozno zeby spedzac czas z ludzmi ktorych się  kocha, nie daj sobie wmowic. Mnóstwo ludzi wyjezdza rodzinnie na dzialke, na wczasy czy chocby ma weekend. Najpierw rodzice sie nami zajmuja, a potem trochę my nimi, a na koncu sa od nas zalezni tak jak my bylismy w dzieciństwie. Nie sluchaj takich opowiesci, bylam wlasnie na urlopie, widzialam np.mloda pare okolo 25-30 z mamą jednego z nich. Roznie w zyciu bywa, raz dzieci nie maja z kim sie z domu ruszyć a raz rodzice, jesli sie lubi to kazdy model jest ok

• Like 2

11 godzin temu, Qwerty82 napisał:

Tego sie nie da wyobrazić zanim tego doswiadczasz. Przynajmniej u mnie tak bylo. Jak armagedon i apokalipsa w 1

Nie bardzo rozumiem Twoją odpowiedź- jestem mężatką i mam dzieci, ale nie są dla mnie kulą u nogi. 

11 godzin temu, Leżaczek napisał:

Mloda jesteś spojrzysz dwie dekady wstecz zobaczysz zmarnowane życie dla oszczędności to inaczej będziesz śpiewać.

Noo, a później znaczy jak już wykitujesz, to zrób zapis, żeby Ci od wewnętrznej strony nawkładali, tam gdzie ten piękny biskupi fiolet, pieniądzow. Tych zaoszczędzonych na lokatach, tych z konta. I tych z szuflad. Bo w urnie, wąsatym królom może być ciasno, a Ty się wcale nie zmieścisz. 

22 minuty temu, Margo napisał:

Nie bardzo rozumiem Twoją odpowiedź- jestem mężatką i mam dzieci, ale nie są dla mnie kulą u nogi. 

Odniosłam się do tego: "każdy chyba zdaje sobie z tego sprawę". Ja bardzo chciałam mieć dzieci ale mimo dojrzałości i zaplanowania, nie mogę stwierdzić że zdawałam sobie sprawę z tego co mnie czeka

Myślę że dzieci są kulą u nogi dla osob ktore sa kompletnie nie ogarnięte życiowo. Mam znajomych, ktorzy mają dzieci a przy tym uprawiają sporty, jeżdżą w góry, szczesliwi żyją pełną parą, napewno zajęci ale świetnie wszystko ogarniaja i znam takie pary które znudzone życiem, ciagle narzekają ledwo siebie ogarniaja. Także kwestia podejścia. 

W pewnym sensie są to kule u nóg, ale mi to nie przeszkadza. Zawsze chciałam założyć rodzinę i cieszę się, że ich mam. Wiadomo, mąż i dzieci to np. dodatkowe obowiązki, ale i dużo radości. Nie chciałabym żyć samotnie.

8 minut temu, Czerwone korale napisał:

Myślę że dzieci są kulą u nogi dla osob ktore sa kompletnie nie ogarnięte życiowo. Mam znajomych, ktorzy mają dzieci a przy tym uprawiają sporty, jeżdżą w góry, szczesliwi żyją pełną parą, napewno zajęci ale świetnie wszystko ogarniaja i znam takie pary które znudzone życiem, ciagle narzekają ledwo siebie ogarniaja. Także kwestia podejścia. 

Dzieci oczywiście zdrowe. Ciekawe, gdzie ci rodzice byliby, gdyby mieli przypuśćmy, jedno z tych dzieci chore (obłożnie)- na pewno nie w górach😏

Aktualnie zgadzam się z tym, że dzieci są kulą u nóg. To w końcu dodatkowa odpowiedzialność i obowiązki i nie każdy może być gotowy psychicznie i fizycznie na takie obciążenie. Nie jestem i wolę energię przeznaczać na coś co sprawia mi teraz więcej satysfakcji. W ogóle to w pewnym wieku nieco zmienia się myślenie i to co mogło być kulą u nóg staje się bardzo pożądane. To kwestia wieku jak sądzę po moich znajomych, bo mieli podobne zdanie w teorii, a praktyka pokazała co innego xd 

Bez- Domyslam sie ze to byla jazda :) Lezaczek- Mozliwe ...(Mam ; Niepelnosprawnosc Intelektualna Lekka (Lekkie zaburzenia myslenia, FAS i Zaburzenia Psychopatyczne). Qwerty82- Masz racje :) Zpaznok-Jak wykituje to wykituje... A co ze swymi oszczednosciami zrobie to ma sprawa jest :-X Bedziecie Mi jeszcze zazdroscic :) Czerwone-Zgadzam sie z Tb :) Agama- Ok :) Pari- No wlasnie... Ciekawe...:) Luka95- Wszystko mozliwe Jest, wcale Nie zaprzeczam...:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować