Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Szumowina Pis To dziady?

Korona-...izm to ściema stulecia. Jeśli się nie postawicie to już nie zaznacie wolności.

Polecane posty

Media z rządem pokazują tylko te skrajne, nieliczne przypadki smierci korna-...izmu. Po to by wywołać strach. Teraz wchodząc na maila wyświetliło mi się zdjęcie płaczących facetów nad trumną położoną na torach kolejowych i oczywiście podpis że korona nadal straszna. Po angielsku. Stara lub głupia osoba chwyci to.

A z maskami zauważyłem taką słodką, hiperoptymistyczną propagandę, w skrócie coś "maseczki są fajne! Dbajmy o siebie, ojej, mozna rózne wzory nosić" bla bla bla...  Prawda taka że w tej szmacie tracisz godność i własną tożsamość. Pampersa to się zakłada nie na twarz a wiadomo gdzie...

Gdzieś widziałem tytuł na jakiejś stronie "Czemu Polacy przestają się bać pandemii?, czemu chcą się cieszyć wakacjami?" Ja w tym wyczułem strach władzy i mediów. Że czemu Polacy przestają dać się manipulować. Jak to tak można? Bardzo dobrze.

Cieszy mnie że dużo ludzi już dostrzega że to fikcja. Cieszy mnie że Trzaskowski podobno zyskuje poparcie, mam nadzieję że wyprze Dudę w drugiej turze wyborów. Nie wiem czy będzie lepiej ale błagam by ludzie nie byli aż tak głupi jak ich podejrzewam, żeby znów na pis nie głosowali, żeby nie mieli władzy absolutnej bo jak to już pisałem, będzie rządzi nami starszy pan z kotem sterując drugim usmiechniętym panem po 40stce.

 

Pozdrawiam myślących podobnie.  A tych co się boją wymysonej pandemii proszę by dezynfekowali każdą klamkę po sobie i nigdy czasem bez szmatki nie patrzyli w oczy drugiego człowieka. A najlepiej niech zamkną się w domu. Tak, to najbezpieczniejsze wyjście 🙂

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od początku nie pasowała mi ta akcja. Najgorsze było to, że nie dało się bez problemów opuścić kraju ani do niego wrócić. Do tego ileż osób straciło przez to pracę, oraz swoje firmy. Ja osobiście nie widziałem nikogo zarażonego, a osoby, u których "niby" to wykryli miały objawy typowe dla przeziebienia, albo... nie mieli objawów. Ci, którzy umarli "na koronawirusa" wcale nie umarli od niego, tylko od innych chorób współistniejacych. Są to słowa mojej ciotki pracującej w szpitalu akademickim w krk. Dodatkowo taką samą wersje przedstawia na yt pani doktor na kanale MediaNarowdowe. Uważam, że oglądanie telewizji i wiadomości tylko ogłupia ludzi, wierzą w fikcję, której nie widzieli na oczy, dają sie sterować jak marionetki. Ciekawe co będzie następne. Te czipowanie to chyba faktycznie nie jest tylko bajką wymyśloną przez zwolenników teorii spiskowych.

Osobiście nie noszę maski, nie biorę udziału w tej paranoi. Niech mi mandat spróbują wystawić to sąd i od razu umorzenie. 

Na prawdę nie rozumiem jak można własnego rozumu nie mieć i polegać na jeszcze głupszych od siebie. 

Również mam nadzieję, że pis przegra. Wartościowi ludzie nic nie skorzystali w czasach ich rządów, a jedynie dojeni byli na potrzeby emerytów i w wielkiej mierze patologii z 500+. No tak zapomniałem o kosmicznej inflacji cen m.in. żywności

Edytowano przez Luka95
błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie. W czipowanie nie wierzę ale ktoś z mej rodziny pracuje w medycynie i wiem że to jest po prostu grypa zwykła. A moim zdaniem  wirus istnieje owszem. Lecz nie jest niczym groźnym. Media nagłaśniają to i rząd. A że umarły osoby starsze, współczuję, lecz czy przez dosłownie promil ludności planety mamy zamykać, maskować wszystkich? Walczcie, proszę. By nie dusić się w maskach, stracić tożsamość, pracę,żyć w strachu... Czy chcesz wyjść w przyjemny, chłodniejszy dzień, uśmiechnąć się do kogoś, zobaczyć czyiś uśmiech jeszcze?  Czy tylko przestraszonego człowieka-mrówkę w masce...  Gdzie Minister Zdrowia który w tej chwili rządzi sam nie nosi maski? POLACY, KOCHANI, DO BOJU!!! Teraz jest w miarę okej ale coś już planują o powrocie do masek, "lockdownu" ( Jak fajnie to amerykańsko brzmi). Dawać, butnować się!!! A o higienę trzeba dbać i bez "pseudopandemii".. Kochać się, przytulać, szanować. Bo i tak umrzemy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Szanowni Forumowicze wolebyście? Żyć w nieskończoność w reżimie, nosić co parę miesięcy maski wszędzie bo  "druga fala"? Czy żyć krócej a wolni. Nie da się w imię bezpieczeństwa zabrać wolności. Wtedy tracisz obie te rzeczy. Mam kumpla zza granicy oni tam postawili się władzy, czy wygrają, nie wiem. Ale gdzie nasz duch walki? Gdzie dawni Polacy? Nie chodzi mi tu o celowe ściąganie masek "bo mam gdzieś"... Chodzi o zastopowanie rządu przed ciągłym ograniczaniam Nas. Najpierw przymusowe święta w kalendarzu, potem niedziele niehandlowe, rejestracja numerów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i czemu każdy ktoś znany zachorował niby? Angela Merkel, Boris Johnson itp? A potem wyzdrowieli i zostali nazwani "ozdrowieńcami" . ... może niech nazwią ich "zombiakami". To świadczy o tym jaka to ściema. Każdy ważniak zachorował ale kurrra żyje 🙂 Zapraszam myślacych do dyskusji i do walki o nasze wspólne jutro bez restrykcji w Polsce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×