Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
PrawiczekPzn

Środek do odmładzania Twarzy, dla nie lubiących seksu oralnego

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Środek do odmładzania Twarzy, dla nie lubiących seksu oralnego

Odmładzanie Twarzy zachodzi przez ćwiczenia mięśni szczęki.

Mnie się wydało to śmieszne, bo kojarzę, jak wielu facetów narzeka, że w trakcie robienia minetki Szczęka im odpada.

Nie wiem, czy kobietom lżej się robi loda, niż facetom, ale dlatego załączę tutaj nazwę tego środka.

Tam są do kupienia 3 stopnie trudności, i mówią, by nie zaczynać od pierwszego, tylko dopiero jak się mięśnie wyrobią.

Ja nie sądzę by mineciarzom lub lodziarom było to potrzebne.

Więc daje nazwę:

JAWZrsize

Reklamę widziałem na YT, tutaj przytaczam bo w kontekście Seksu Oralnego jest to raczej AntyReklama (chyba, że ktoś bardzo nie Lubi dawać tego partnerce / partnerowi), ale

zaznaczę, że np widziałem nazwane środki do czyszczenia uszu, no i te z reklamy YT były z 12 razy droższe niże te w polskim sklepie online.

Więc nie wiem czy są tańsze odpowiedniki z Chin nie koniecznie o tej nazwe.

A znając Chiny to niczym robin Hood, kopiują wszystko co jest u nich produkowane.
(pewnie wystarczy do nich wysłać zamówienie z plikami w wersji elektronicznej co mają wyprodukować i ile sztuk, to już pewnie oni wyprodukują, ale plików za chiny nie skasują, i będą później dla innych to samo produkować ile tam sobie chcą.)

Prawda, że śmieszne?

Bo może oznaczać, że jak ktoś to nosi publicznie i publicznie sobie ćwiczy, to można wiedzieć, że prawdopodobnie w sypialni na oral nie można liczyć z nim / z nią.

😎 😜 😝

Edytowano przez PrawiczekPzn

Masaż twarzy za pomocą dłoni lub jakiś rollerow działa ujedrniajaco : ) a to tutaj to chyba jakiś żart : )

11 minut temu, marawstala napisał:

Masaż twarzy za pomocą dłoni lub jakiś rollerow działa ujedrniajaco : )

Nie przeczę, że są inne sposoby

12 minut temu, marawstala napisał:

a to tutaj to chyba jakiś żart : )

Ja serio widziałem taką reklamę na YT, $30 x 3 stopnie zaawansowania mięśni Szczęki.

I od razu mi się skojarzyło, że w USA bardzo dużo facetów nie ma ochoty na minetę, bo im z lenistwa szczęka odpada.
Więc od razu mi się skojarzyło, że zauważyli efekty zdrowotne tylko dlatego, że za pewne nigdy minetowania nie praktykowali od bardzo dawna (pewnie, od pierwszego razu, gdy się zniechęcili zaraz po spróbowaniu)

😝😎😝

Co by mi się, kojarzyło, że podobno w Polsce ludzie mają dobrą skórę (a niby w tym kraju ponad przeciętna liczba fanów Oralu jest)

Napisano (edytowany)

Różne b)uble po)wstają... ale może to nie taki znowu b)ubel, weź nabie)rz powie)trza do ust i wytrz)ymaj tak przez jakiś czas zan)im je wypuś)cisz... możesz też starać się je prz)epchnąć z jednego poli)czka do drug)iego... chyba takie ćwi)czenia też już kiedyś widziałam (?) : ) ale nie pa)miętam o co cho)dziło...

Edytowano przez marawstala

Świeci mi się na różowo i nie wiem które ze słów trzeba byłoby poprawić : )

24 minuty temu, marawstala napisał:

Poprawiłam co drugie i nadal nic : ) 

To Ciebie dziwi? Pięknej kobiecie Twojego pokroju nic nie potrzeba. Automat to wyczuł i Cię blokuje

1 minutę temu, MaestroSyntetyczny napisał:

To Ciebie dziwi? Pięknej kobiecie Twojego pokroju nic nie potrzeba. Automat to wyczuł i Cię blokuje

.) Pewnie nie chcieli przepuścić myśląc, że przyszłam tu z kolejną reklama : )

Przed chwilą, marawstala napisał:

.) Pewnie nie chcieli przepuścić myśląc, że przyszłam tu z kolejną reklama : )

Masz rację. Kieleckie powietrze wyjątkowo Ci służy. 

1 minutę temu, MaestroSyntetyczny napisał:

Ale cementowni tam nie masz w pobliżu? 

nie kojarzę 

9 minut temu, MaestroSyntetyczny napisał:

To dobrze. Najbliższa jest chyba w Małogoszczu. 

Z tego co widzę to w Nowinach mają jakąś cementownie...

Napisano (edytowany)

Hmm... a ja ostatnio niezle się zdziwiłam po przeczytaniu jednego artykułu, gdzie było napisane, iż najlepsza maseczka jest ze spermy. Serio. Robili nawet badania na ten temat. Podobno cudownie likwiduje zmarszczki i do tego odmładza i ujędrnia. 😁😬. Gdzies mam link do tego artykułu w wersji anglojęzycznej. Jak znajdę, to wkleję.

Może powinnam sprawdzić działanie tej maseczki..😜

Kurka. Tylko to niestety dla lubiących seks oralny, a w temacie było dla nie lubiących. Zawsze może ktoś przyjazny komuś użyczyć trochę  w słoiczku 😁😎

Edytowano przez Greatpetla

To akurat nie żart. Sperma jest bogata nie tylko w plemniki, niestety zdarza się ze uczula

1 godzinę temu, Greatpetla napisał:

Hmm... a ja ostatnio niezle się zdziwiłam po przeczytaniu jednego artykułu, gdzie było napisane, iż najlepsza maseczka jest ze spermy. Serio. Robili nawet badania na ten temat. Podobno cudownie likwiduje zmarszczki i do tego odmładza i ujędrnia. 😁😬. Gdzies mam link do tego artykułu w wersji anglojęzycznej. Jak znajdę, to wkleję.

Może powinnam sprawdzić działanie tej maseczki..😜

Kurka. Tylko to niestety dla lubiących seks oralny, a w temacie było dla nie lubiących. Zawsze może ktoś przyjazny komuś użyczyć trochę  w słoiczku 😁😎

W temacie jest dlatego, że to dla tych co seksu oralnego nie lubią, bo wydaje mi się, że jak ktoś lubi go dawać, to ten środek jest mu absolutnie zbędny. No i to nie jest tak bym nie był tego fanem.
Dla mnie to śmieszne latać z tym czymś po ulicy by ćwiczyć, bo to jakby dowód, że w wolnym czasie dziewczyn się nie liże 😝😎

podobno w starożytności Wydzieliny z genitaliów uważali za eliksir młodości.

Ale co kobietom może się wydzielać, bo nie sądzę, by krew z okresu mogła działaś odmładzająco.

Choć widziałem, jakąś Rosjankę na YT, co twierdziła, że okres to w dużej sprawie usuwanie nieczystości z organizmu.

I jak się kobieta zdrowo odżywia, to takiego okresu prawie nie ma.
W sensie trwa to bardzo bardzo krótko, jest tego niewiele, i raczej jest białe.
No, ale wtedy taka zdrowsza kobieta jest bardziej płodna (co ma swoje złe strony)

Napisano (edytowany)
3 godziny temu, PrawiczekPzn napisał:

W temacie jest dlatego, że to dla tych co seksu oralnego nie lubią, bo wydaje mi się, że jak ktoś lubi go dawać, to ten środek jest mu absolutnie zbędny. No i to nie jest tak bym nie był tego fanem.
Dla mnie to śmieszne latać z tym czymś po ulicy by ćwiczyć, bo to jakby dowód, że w wolnym czasie dziewczyn się nie liże 😝😎

podobno w starożytności Wydzieliny z genitaliów uważali za eliksir młodości.

Ale co kobietom może się wydzielać, bo nie sądzę, by krew z okresu mogła działaś odmładzająco.

Choć widziałem, jakąś Rosjankę na YT, co twierdziła, że okres to w dużej sprawie usuwanie nieczystości z organizmu.

I jak się kobieta zdrowo odżywia, to takiego okresu prawie nie ma.
No, ale wtedy taka zdrowsza kobieta jest bardziej płodna (co ma swoje złe strony)

Tak. To podobno prawda, że jak kobieta zdrowo się odżywia, to prawie okresu nie ma.Im okres obfitszy, tym bardziej więcej toksyn ona ma w sobie i wraz z krwią je usuwa. 

Hmm... jak bym zobaczyła Ciebie z tym na ulicy, to pewnie bym tak pomyślała. 😬😎. Wniosek z tego taki, że trzeba się z tym środkiem ukrywać. Ćwiczyć wtedy, kiedy kobiet nie ma obok.. 😜

Edytowano przez Greatpetla

3 godziny temu, PrawiczekPzn napisał:

Białe? Powiedz jeszcze że błękitne. Krew może być błękitna 😉

Napisano (edytowany)
5 godzin temu, Greatpetla napisał:

Hmm... jak bym zobaczyła Ciebie z tym na ulicy, to pewnie bym tak pomyślała. 😬😎. Wniosek z tego taki, że trzeba się z tym środkiem ukrywać. Ćwiczyć wtedy, kiedy kobiet nie ma obok.. 😜

no ja tam wolałbym trzasnąć minetę, dlatego z tego taki ubaw mam
(Ewentualnie można powiedzieć, że ktoś się kondycyjnie przygotowuje do minety)

5 godzin temu, PNINA napisał:

Białe? Powiedz jeszcze że błękitne. Krew może być błękitna 😉

nie znam się, kobietą nie jestem, A w te dni, nie zamierzam dziewczynom tam zaglądać.
Ale mogę biustem się pobawić czy w inne zabawy 😝😎

Ale jak kupisz tanią Chińską żarówkę LED, to nawet niebieskie będzie białe
Czy tam żółte niebieskie, czy jakoś tak

Edytowano przez PrawiczekPzn

Ostatnio z okazji dnia pocałunków dowiedziałem się, że w trakcie całowania aktywnych jest ze 40ści różnych mięśni twarzy.

Więc to chyba też środek na odmłodnienie.

Chyba będę robił ankietę u osób ze zmarszczkami, kiedy ostatni raz się całowali, a kiedy intensywnie się całowali.

Nawiasem mówiąc kobiety niby tolerują za partnerów starszych.
Ale może dlatego, po dekadzie małżeństwa często mają dość swoich partnerów..... ...i to na  Amen.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować