Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
joasiatom

Czy imię Adrian jest ok dla małego dziecka?

Polecane posty

Hejka!

Chciałabym się was zapytać o imię Adrian, czy wam się podoba? Jestem w 8 miesiącu ciąży i od dawna wiem, że będzie synek, ale na imię nie mam jeszcze konkretnego 

pomysłu 🙄 Bardzo spodobało mi się właśnie imię Adrian, mężowi też, ale moi rodzice mówią, że niby skrzywdzę dziecko jeśli je tak nazwe 😕 Mamie mojego męża jest obojętnie, a jego tata mówi tak samo co moja mama i tata 😕 tak więc dlatego was chciałam zapytać o to imię,czy rzeczywiście skrzywdzę swojego synka? wiem , że jest tyle imion, jeszcze obstawiałam Dawida i Daniela, ale to imię mi bardzo pasuję, i nie widzę w nim nic złego 🙂 Moja mama chciała jeszcze takie imiona jak Franciszek, Antoni, Wawrzyniec, Klemens, Wiesław, czy Tadeusz, ale nie chcę takich zdziadziałych imion dla synka, więc proszę czy rzeczywiście go skrzywdzę? A jak możecie podajcie jakieś fajne imiona może któreś mi wpadnie w oko 😉  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 😉 znajomych syn ma na imię Adrian i mi tam nigdy nie przeszkadzało to imię. W sumie całkiem spoko, wszyscy mówią na niego Adi i jest okej. Antoni mi się podoba (Antoś ;)) 

Mi się ogólnie jeszcze podobają: Artur, Adam, Karol, Oskar. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze To wasze dziecko a nie twoich rodzicow Czy tesciow😬

po drugie jesli Tobie i twojemu mezowi sie podoba, To nie szukaj na sile innego, żeby się dziadkom podobało...

po trzecie powiedziałabym dopiero po porodzie jak daliście małemu na imię 😏

ja powiem dopiero Po porodzie Jak mala ma na imie, bo sama nie Jestem jeszcze pewna🤔

... Moja Mama tez probowala na mnie wplynac i wciskac mi imie Hania dla malutkiej😳 To Jej powiedzialam Ze swoja szanse Juz miala na dawanie imion ( ma 2 córki )😂😜🙈 oczywiście obraza stanu była ale mam swoje lata i rozum i nie będę się pytać czy im się podoba, tylko nam rodzicom ma się podobać 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój najstarszy syn ma na imię Adrian i nigdy nie uważałam że skrzywdził abym go tym imieniem. Od zawsze wiedziałam że mój pierwszy syn będzie miał na imię Adrian, wszystkich Adrianowi których znałam czy to Mali czy duzi mieli piękne oczy 😉 dla dziadka jest to Adrianko, Adriano. Dla nas Adrian, Adi. I za granicami Polski też niema problemu z tym imieniem. Nasz Adrian ma dziś 13 lat i myślę że jest zadowolony ze swojego imienia. Ja natomiast mam problem z wyborem imienia dla drugiej córki, wrzuciłam post i zapraszam do wypowiedzenia się 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Andrian mi sie nie podoba, ale na pewno nie jest to imie krzywdzace dla dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy Adrian był kiedyś dzieckiem. 

Jeśli ci się to. Imię podoba to je nadaj. To twój syn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej rodzice powinni patrzeć się czy imię które nadadzą dziecku będzie pasowało jemu jak dorośnie. 

Moim zdaniem imię Adrian jest ładne. Mi się podoba. Najważniejsze aby tobie i twojemu partnerowi się podobało. I tak, też mam takie zdanie że chyba bardziej imiona takie jak Klemens, Wawrzyniec czy Wiesław skrzywdzą dziecko niż jakiś Adrian. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej rodzice powinni patrzeć się czy imię które nadadzą dziecku będzie pasowało jemu jak dorośnie. 

Moim zdaniem imię Adrian jest ładne. Mi się podoba. Najważniejsze aby tobie i twojemu partnerowi się podobało. I tak, też mam takie zdanie że chyba bardziej imiona takie jak Klemens, Wawrzyniec czy Wiesław skrzywdzą dziecko niż jakiś Adrian. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ok, chociaż zastaów się nad jakimś Mateuszem, Łukaszem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki będzie Adrian ale mamie tacie i teściów sie nie podoba, ale cóż , najważniejsze że nam sie podoba, a to imie szczególnie pasuje do nazwiska Tomasze... dalej chyba wiecie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a i przepraszam za tyle tych samych postów bo miałam problemy z laptopem i wyglądało to taj jak by post nie został dodany 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×