Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fashvictim

Zauroczona facetem z tindera

Polecane posty

4 godziny temu, new black napisał:

Grzeczniej troche, prosze.

Mysle, ze w kazdym miejscu moze znalezc sie normalny czlowiek. Na Tinderze takze. 

Inna sprawa, ze w wiekszosci osoby, ktore zakladaja konta na portalach randkowych, to osoby, ktore w realu maja problem z poznaniem kogos z uwagi na rozne swoje zachowania. Dodam, ze zachowania te nie znikaja, kiedy osoba ta znajduje sie w zwiazku.

Akurat mam koleżankę, która jest bardzo atrakcyjną dziewczyną, zawsze poznawała swoich partnerów w realu. Ale po jednym rozstaniu stwierdziła, że z ciekawości założył konto na tinderze. I dopiero tam poznała swojego przyszłego męża z którym już dwa lata są po ślubie. Także nie ma reguły. 

Co do korzystania z tego typu portali to szczególnie faceci piszą z wieloma dziewczynami na raz. Kobiety skupiają się na tym jednym. Przynajmniej tak zawsze było w moim przypadku. Jeśli ktoś mi się spodobał to całą energię przerzucałam tylko na nawiązywanie kontaktu z tą osobą. Co jest błędem. Bo właśnie po spotkaniu albo z jego albo z naszej strony może nie zaiskrzyć. I wtedy dobrze mieć kolejne spotkanie w zapasie żeby nie skupiać się na tym co nie wyszło i iść dalej. 

Z takimi spotkaniami jest trochę jak z rozmową kwalifikacyjną. Na pewno nie można się poddawać po pierwszej porażce.

18 godzin temu, fashvictim napisał:

...po godzinie można stwierdzić czy się chce kontynuować znajomość czy nie? Moim zdaniem to za mało.

Tak, to za mało ale wystarczająco aby wiedzieć, że nie jesteś tym, kogo szuka. On ma w głowie jakąś wizję lub niespełnioną miłość i to jej szuka w innych. Wiadomo jednak, że to niemożliwe bo każdy jest inny.

18 godzin temu, fashvictim napisał:

Pomóżcie, doradzcie co zrobić.

Zapomnieć i nie tracić czasu. 

• Like 1

20 godzin temu, fashvictim napisał:

Bez zbędnych wstępów.

Napisał do mnie fajny facet. Pisaliśmy trzy dni, rozmiawialiśmy przez tel i spotkaliśmy się.

Rozmawialiśmy godzinę - zleciało nam jak 5 minut, obydwoje byliśmy zadowoleni. Liczyłam na kolejne spotkanie.

Po dwóch dniach on oznajmia mi że owszem, było fajnie, lubi mnie ale nie zaiskrzyło z jego strony i nic z tego nie będzie.

Ja się niestety zauroczyłam, ciągle o nim myślę. Powiedzcie mi, serio po godzinie można stwierdzić czy się chce kontynuować znajomość czy nie? Moim zdaniem to za mało.

Ciesz się że wiesz na czym stoisz. Mnie ostatnio jeden czaruś z tindera bajerował dwa miesiące, miliony pięknych słów, po czym zamilkł na amen 

21 godzin temu, fashvictim napisał:

Napisał do mnie fajny facet. Pisaliśmy trzy dni, rozmiawialiśmy przez tel i spotkaliśmy się.

Rozmawialiśmy godzinę - zleciało nam jak 5 minut, obydwoje byliśmy zadowoleni. Liczyłam na kolejne spotkanie.

Po dwóch dniach on oznajmia mi że owszem, było fajnie, lubi mnie ale nie zaiskrzyło z jego strony i nic z tego nie będzie.

Ja się niestety zauroczyłam, ciągle o nim myślę. Powiedzcie mi, serio po godzinie można stwierdzić czy się chce kontynuować znajomość czy nie? Moim zdaniem to za mało.

Ja tam tylko powiem, że zarówno kobiety jak i faceci najszybciej powiedzieliby i oświadczyliby się z miejsca osobie przeciwnej płci, która bardzo wolno rozważałaby, jeśli w ogóle bycie z nami.

Co nie wierzycie, że facet by się oświadczył na dzień dobry kobiecie?

Ja tam uważam, że nie jeden 60latek, 70latek, a nawet i 50latek, czy 40latek, jakby mógł to by próbował oświadczyć się nie jednej 18latce, a nawet 17latce (przecież do ślubu 18ście może skończyć).

Ale przecież, rozumiecie, że mało która powie tak. (dla 999‰ facetów tak może paść ze strony 1‰ kobiet, no może trochę więcej)

No i podobnie z kobietami, też najchętniej by zrobiły wszystko dla faceta, który nie koniecznie by zrobił dla nich chociaż połowę z tego.

Tak mogłabyś być z nim szczęśliwa.
Ale może on nie złapał chemii, może jego romantyczne słownictwo skrywa sobie chęć na FWB, której chemii słusznie nie wykrył, być ni oże z pożytkiem dla Ciebie.

Tak tylko powiem, że jeśli chodzi o listy przebojów, to piosenki ze sprośnym tekstem mają w miarę romantyczne teledyski.
A te sprośne teledyski mają bardzo często romantyczne teksty piosenek.

9 godzin temu, ćemniak napisał:

A jak nie chcesz   nawiązywać  i utrzymywać relacji z większą ilością osób to    już całkowicie fachowo stwierdza się u ciebie  zaburzenia w adaptacji społecznej wywołane  nieodpowiednią socjalizacją  na  etapie    socjalistycznym

Socjalistycznym powiadasz... Nie znam się na filozofii Kalora Marksa czy Fredlicha Engelsa, wiec trudno mi się odnieść do tego co napisałeś. Choć mam w odległych planach, nadgonić zaległości, bo temat jest dość gorący, wiec mam nadzieje, że kiedyś będziemy mogli porozmawiać o etapie socjalistycznym.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować